PDA

Zobrazit normální verzi : :d tak to je ppc :D



Radovan
03-09-12, 15:44
Takže ehm....
dnes som hral server a neviem prečo, ale lagoval Vám server a bol som v RB shope. Tak keď je lag, dajú sa ničiť veci a tak... no a dostal som sa im do nejakeho tajneho skladu a vraj som "haxor" a mám BAN!!!! Omg chcem dokaz ze som haxor !! Neviem čo to je ale vičítali mi, že mám hacky... neviem o tom aby boli na MC nejaké cheaty ale ked sú, tak určite nemám.... a lagy na serveri si opravte radsej aby ludia nedostavali bany pre nic....

P.S. ZombieBot ty banujes jen tak bez dukazu a rovno BAN?.... :bruce_h4h:

ZombieBot
03-09-12, 15:55
Takže, ten tajnej sklad je u nás v baráku, což je asi 100 kostek od RB shopu. Jak se do něho dostat víme jen já a Ratatata. Za další, taky v dalším prostoru, do kterého neni se možné dostat
je to místo, kde je RS torch která svítí, když je obchod zavřenej - o obou jsi věděl, i když jsi nemohl - viz. screeny.

Potom jsi mluvil něco o pluginu SPECTATOR, které rozhodně jako server-side plugin na serveru neni.

Takže jediná možnost je, že je to client-side plugin a pak můžeš sledovat jiné hráče.

Zde jsou důkazy v podobě chatu:
http://csko.cz/?UPD=8A2yxYP3

Radovan
03-09-12, 18:26
robil som si srandu že je to plugin lebo ak by som vam rovno povedal ze je to lag tak by ste mi neverili, lebo som chatoval ale videli ste ma v tom dome? ne nebol som tam stal som na mieste vo vasom shope a po chvili ma to vratilo naspet a odlaglo sa mi to myslel som ze to bude sranda ze si z vas vystrelim ale ok no :-) veľa zdaru aj ZombieBotovi aj BadBoys :-*

Piner
03-09-12, 19:46
On existuje nějakej hack, kterej ti umožní projít zdí ? :D

Radovan
03-09-12, 19:51
Neviem, ja som dotaz poznal len x-rej ale ododnes co mi vycitaju tak poznam aj ten :-).

Radovan
03-09-12, 20:01
Takže, ten tajnej sklad je u nás v baráku, což je asi 100 kostek od RB shopu. Jak se do něho dostat víme jen já a Ratatata. Za další, taky v dalším prostoru, do kterého neni se možné dostat
http://csko.cz/?UPD=8A2yxYP3

Pokud mi to laglo (nebo vám), tak ma prve napadlo ist za pult (logicky ne :D) potom za pultom je nejaky maly sklad do ktoreho som isiel a tam boli raily po ktorych som uz iba siel a dostal sa do toho vasho bunkru..-.

ZombieBot
03-09-12, 20:12
Pokud mi to laglo (nebo vám), tak ma prve napadlo ist za pult (logicky ne :D) potom za pultom je nejaky maly sklad do ktoreho som isiel a tam boli raily po ktorych som uz iba siel a dostal sa do toho vasho bunkru..-.

Nesmysl to co píšeš. Ty raily jsou dlouhé cca 70 kostek, to by jsi ten lag musel mít asi dvouminutovej, ještě aby ses dokázal dostat přes další zavřené dveře. Lžeš jak když tiskneš. Btw. ještě jsi zničil torche u chodníku.

Radovan
03-09-12, 20:16
:D zombie bot tak ty neveris :-) ok no mohol som si to tocit snad by si veril

Mozno ti niekto vysvetli ako to bolo ... pochybujem

Nech sa vyjadri niekto vyssi co si mysli o spektoheku alebo ako to mam pomenovat ci vobec neco take je !

Bot: Pri šprinte a skákani naraz prejdeš na minecrafte za minútu 84 kostek :-) teraz som robil test

koNan
24-01-13, 15:18
Souhlasím s tím že když je ten lag tak se dá ničit aj spawn+dostat se třeba pod něho (ostatní to myslim nevidí)...stávalo se mi to často a to jsem žádné cheaty neměl...prostě když se dostaneš do takoveho lagu tak si mužeš dělat co chceš a když se odlagneš tak se to vrátí všechno z5...trvá to aj 5 minut bez kicku nebo nečeho

Gipsy.
24-01-13, 16:00
Áno , stalo sa to už aj mne..

Trey
24-01-13, 18:18
Pozreli ste sa kedy bol napisany posledny post?

koNan
24-01-13, 20:12
rey^^;153718']Pozreli ste sa kedy bol napisany posledny post?
Ne

koNan
26-01-13, 01:30
:DDD Fail.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lps4e9BtAW1qg6japo1_400.jpg