PDA

Zobrazit normální verzi : Jur0bová filozofia!



Jur0b
15-10-10, 15:53
Sem budem postupne vkladať ďalšie a ďalšie moje filozofie!

Vysvetlivky:
normálne - ani pozitívne, ani negatívne

- Ak si nejaký človek dlhšie v určitej oblasti myslí, že si o ňom ľudia myslia, že je niečo menej, než si ten človek myslí, že je v určitej oblasti, snaží sa dostať z tohto pocitu menej cennosti, myslí na pocit opačný jemu a akonáhle preváži menejcennosť, hmotní sa mu realita, ktorá mu pomôže pritiahnuť myslené pocity.
Tento človek potom často dosiahne hoci-aký ciel.

- Ľudia sa snažia mať čo najlepší život, najlepší život je život, ktorý im zabezpečí mať čo najlepšie emócie a pocity v priemere, pričom niektoré pocity im ovplyvňujú duševné rozhodnutia, ktoré im zhoršujú život. Pokiaľ by tieto typy pocitov neexistovali, ani splynutie s bohom, život by bol iba 1, bolo by najefektívnejšie zomrieť v čase, od ktorého by ich priemerný pocit bol normálny alebo negatívny, yes.

- Nehľadajte v štýle inteligenciu, kokoti! Nežijeme, aby sme vo všetkom prejavovali inteligenciu a ťažko sa ju dá vyčítať zo štýlu! Štýl má spestriť náš život. Žijeme pre zábavu, nie pre inteligenciu! Tí čo škodia sú vykonávajúci zlo, nie hlúpy kokoti! A nie každý, kto nadáva a užíva si života, schválne šíri zlo! Ten šíri dej, ktorý si vy zaradíte do negatíva a ubližujete si ním schválne! Nervujete nad niečím, kde sa môžete povzniesť! Väčšina ľudí sa nedokáže bez ničoho cítiť dobre, tak aspoň tí stredne múdry si prispôsobujú materiál k ich pozitívnym reakciám! Ak nieste vyvinutý natoľko, aby ste sa dokázali povzniesť na inom štýle, tak ho aspoň tolerujte, buzeranti tuční, nechápavý a zlepšíte aj svoj život a život iných. Ste hrdý na to, že nosíte v hlave mozog, ktorý vás ovláda? Aspoň hrdosť je váš kladný pocit. Zamyslite sa nad tým, určite to dokážu aj roboti, ktorý sa narodili pre to, aby v zábave hľadali inteligenciu, gays! Tí, čo si dokážu užívať života sú najväčší hlupáci a tí s vysokoškolským titulom sú vždy inteligenti?... ak ste to pochopili, som rád. Ak som hlúpy, lebo som použil v slovách nadávku, tak ste v tomto živote beznádejne prípady a tuční.

- Človek si prispôsobuje materiál k tomu, aby na neho mohol reagovať pozitívnymi reakciami, pričom pozitívne reaguje on a môže reagovať pozitívne na hoci-čo, on ovláda svoje reakcie, hmota mu v tom len pomáha.

- Naše EGO nás má prinútiť hýbať hmotou za veľké sľubované pocity, ktoré nám nikdy nedá alebo iba z časti, miesto skutočného užívania si života.

- Využívam svoje písomne teoretizovanie na svoj duchovný rozvoj, písmo mi vedie srdce a ja čítam jeho rady, no potrebujem aj vieru, že si to niekto prečíta a preto nemôžem písať do prázdneho textového dokumentu.

Karl0s
19-10-10, 15:09
cool story bro

Jur0b
19-10-10, 16:41
Diky.

Jur0b
03-11-10, 16:23
Wow! WOWOWOW!

1. Keď som v negatívnom energetickom stave, stačí pomyslieť na pozitívnu udalosť a prepnem sa hneď do pozitívneho energetického stavu. Pokiaľ si nedokážem hneď vybaviť pozitívnu udalosť, napíšem si niekde pár udalosti, pri ktorých som sa cítil šťastný a v negatívnom stave si ich začnem vizualizovať. Negatívne energetické stavy sú len nedostatok pozitívnych energetických stavov, preto sa ich dá prebiť napr. opakom. Alebo priamym presunutím do pozitívneho energetického stavu.
2. Keď chcem niečoho dosiahnuť, musím najprv zistiť akú energetickú vibráciu to má a potom sa dostať do stavu onej vibrácie. Zistiť akú to má vibráciu môžem buď vžitím sa do tej udalosti alebo vybavením si podobnej udalosti, pričom už nebude zložité ten energetický stav dosiahnuť.

Tiež sa dá naučiť dostať sa do pozitívneho energetického stavu hneď!
Aj pozitívnym myslením, dobrou hudbou, dobrým jedlom, všelijako!

Príklad!

Máš depresie z obezity, chceš sa ich zbaviť (nedostatok sebavedomia). Tak si zaposiluješ, pozrieš nejaké svoje gay fotky, zaobdivuješ svoje svaly, zafilozofuješ si na fóre a pod. Získaš pocit, ktorý Ti chýbal! HEJ? A komplexy sú len nedostatok nejakých pocitov, čiže keď sa blbo niekto cíti, asi to chce liečiť, na tom nieje nič zlé a tým, že to odôvodníte tým, že si lieči komplexy tak nwm... musím písať ďalej, aby som nezabudol čo chcem, lebo je toho ešte veľa, čo chcem napísať!

Ďalší príklad!

Stresuješ sa z toho, že zajtra budeš tučný. (Podobný stav depresii, nedostatok seba-dôvery v konkrétnej veci.)

Pomysli na nejakú udalosť, keď si dokázal, čo si dokázať chcel.

Keď nevieš aký pozitívny energetický stav Ti zrovna chýba, použi mozog a zisti!

A tiež je výhodné eliminovať negatívne pocity hneď ako pocítite náznak. Napr. tak, že pomyslíte na boha, ktorý je furt pri vás.

Rob čo Ťa baví a neubližuj tým ostatným! Budeš sa mať fest super, strašne moc, yes.

BOH je univerzálna energia, je to energia, ktorá je všade, biblia zobrazuje túto energiu ako hmotnú, lebo energetickým reagovaním na túto energiu získavate tú energiu, ktorú jej odovzdávate! A to je ďalšia možnosť ako odbúrať negatívne myšlienky! Niekomu popriať niečo dobré, vieš? Yes. A zistíte aké pocity vám chýbajú aj podľa toho, čo sa vám nedá dosiahnúť a potom ich už získate rôznymi spôsobmi, napr. poprianím niekomu tým energetickým stavom. A určite sa cítite blbo, keď pomyslíte na niečo zle a preto na niečo zle nemyslíte, hej? Je jedno čo ste zažili alebo prežívate, s pozitívnymi pocitmi vyriešite všetko a hlavne zhmotníte si čo potrebujete, hej?

A ešte, že energiu prijímate od nekonečnej energie, od boha! Od neho si môžete zobrať potrebnú energiu, treba to prax!