PDA

Zobrazit normální verzi : Bazuka a Minigun



B!gShock
09-09-12, 16:25
Hraju zombie server uz asi rok a docela mne stve ze kazdej ma bz a mg.Bz a mg ma i ten kdo nema koupene vip,proto bych dal zdrazeni z 19bodu na 30bodu.

Marquez
09-09-12, 17:20
Nebo spíš udělat nějakej plugin, kterej nedovolí pick upnout ze země BZ ani MG pokud ten hráč nemá koupený VIP. Takhle za 1. Kotel přichází o potencionálních 10 kč za VIP od nějakýho kida co sebereme matce mobil a pošle SMS a za 2. Když tam borec pokupuje 5 MG a BZ a porozdává to, tak těžko zombíci mají nějaký šance na pořádnou nákazu. Protože už nekempí v kempech, ale lítají všude po mapě jak splašení a to je pak nenakazíš. Leda že by Kotel zrušil ten nooberskej bind na armor to by pak byla jiná liga.

Kotel
09-09-12, 18:04
Hm, to by slo.

Marquez
12-09-12, 22:15
Kdyby sis přečetl ten příspěvek ode mě výše, tak bys věděl proč. Tady nejde o body.

Spon.erko
12-09-12, 22:46
Taky se mi zdá na nic ...Ještě jak všichni spamujou pls mg pls pls bz bz mg a non-stop takhle pokazde kdyz je s nima nekdo lepsi v kempu .Taky bych byl pro ,aby to slo jen pro vipka

ZombieBot
13-09-12, 09:13
To je ale kravina. Jedině s tim dropem bych to tak udělal, ale zdražovat to nemá cenu.

koNan
19-09-12, 21:08
Když po mě furt někdo somruje mg nebo bz tak jednoduše...../mute ...Když ho tolik chcou tak ať si koupí VIP...

Romisak
30-11-12, 19:25
Môj názor ( prosím berte to bez urazky) ak niekto nemá po*sra*ne 1€ na VIP. Tak nech to nehrá.!

ivoros
30-11-12, 19:37
Souhlasím s koNanem. Když ti to vadí, dej /mute a je to vyřešené a podle mě je blbost omezovat neVIPka. Je sice pravda, že by MOŽNÁ stoupla tržba za VIP, ale musíš brát v potaz i tu horší možnost, že by ti naopak klesla aktivita...

Čiň, jak myslíš, já ti do toho koneckonců nemám co kecat. Tohle je čistě můj osobní názor.

Romisak
16-12-12, 23:05
Nie nie prečo opneobmedzovat NeVIPKa ... Aspoň si kúpia VIP za jedine1€. A kotel ma z toho cash! A áno mohlo by sa zaviesť nejaký plugin že bi nevipka mohli upnut mg bz !... :excl:

AdamiQ10
17-12-12, 19:21
To by mohol urobit kotel , bolo by to lepšie ,

Romisak
17-12-12, 20:14
Áno bolo bi to fajn...

ivoros
17-12-12, 20:27
Možná by to bylo lepší, ale na druhou stranu mi to přijde jako "vydírání". Uvedu příklad. Jseš nový nájemník v paneláku. Všichni tví nový sousedi nejsou v podnájmu, tj. mají koupený každý svůj byt. Jak by ti asi bylo, kdyby tě omezovali (všemožně) jen kvůli tomu, že jsi v podnájmu?
PS:Taky tě nikdo (zatím) neomezuje v hraní za NS (na Kotelně), jinde už se bez Steamu nepřipojíš...

Romisak
17-12-12, 20:38
A čo to ma stim spoločne ??

ivoros
17-12-12, 21:14
Nie nie prečo opneobmedzovat NeVIPKa ... Aspoň si kúpia VIP za jedine1€. A kotel ma z toho cash! A áno mohlo by sa zaviesť nejaký plugin že bi nevipka mohli upnut mg bz !... :excl:

Srovnej si to s tímhle

Romisak
17-12-12, 21:34
A čo teraz ? :-D

livenCz
17-12-12, 21:41
??
Taky givuju mg a bz kdiž se mi sekají
:D umis vubec cestinu ?? :D

koNan
18-12-12, 18:54
No jako vydírání mi to vůbec nepříjde....podívej se třeba na gamesites kde si bez VIP nekupiš ani INF a bez vip dostáváš tak o 50 bodů míň + stojí to 200 na jeden server...tohle je teprve vydírání
Kdyby se zavedlo to že nevipka nemůžou vzít mg bylo by to o dost lepší...no možná bych to ještě upravil tak že když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...

ivoros
18-12-12, 20:15
...když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...
S tímhle bych souhlasil

rIDer
18-12-12, 20:15
Asi by se to vyřešilo s tim žebráním o mg a bz, že by to neVIP hráč nemohl sebrat ty equipmenty.. Nadruhou stranu se rozsortujou hráči na VIP a neVIP a bude docházet akorát ke konfliktům, to by bylo další ego up pro VIP borce a tím by se narušila rovnováha na zombie.. I ty neVIP tu musí bejt, a tímhle by se asi zredukovalo do stavu bud' poloprázdnej server a nebo zase druhej extrém - všichni budou mít VIP tudiž mg i bz a jsme zase na začátku nikdo nebude chtít dělat nákazu, protože to bude nemožný někoho nakazit, když tak zanedbatelný počet hráčů a hráči za ZM se budou leavovat ze hry a nakonec budou ZM servery prázdný.. Tohle je podle mě osvedčený a funguje to tady už nějakej ten pátek a úspěsně.. Nejlepší řešení tu podal konan: dát tomu dotyčnýmu /mute a čau.

Slinta
21-12-12, 20:02
No jako vydírání mi to vůbec nepříjde....podívej se třeba na gamesites kde si bez VIP nekupiš ani INF a bez vip dostáváš tak o 50 bodů míň + stojí to 200 na jeden server...tohle je teprve vydírání
Kdyby se zavedlo to že nevipka nemůžou vzít mg bylo by to o dost lepší...no možná bych to ještě upravil tak že když někdo MG vyhodí tak nepůjde vzít ale když někoho nakazí a spadne mu mg tak to půjde...

Tenhle příspěvek ale vnímám jakoby s významem:
Gamesites vydírá, budeme vydírat taky...

koNan
22-12-12, 16:40
Tenhle příspěvek ale vnímám jakoby s významem:
Gamesites vydírá, budeme vydírat taky...
Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...

The meatfly
22-12-12, 17:16
Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...
Myslím že na tohle by se kotel tak vyprd, aby dělal takové věci, bz a mg by měli mít pouze vip hráči.Zrušil bych povolení hodit spoluhráči bz či mg.

koNan
22-12-12, 18:00
Myslím že na tohle by se kotel tak vyprd, aby dělal takové věci, bz a mg by měli mít pouze vip hráči.Zrušil bych povolení hodit spoluhráči bz či mg.

A dopadlo by to tak jak psal rider...spíš jenom nějaké omezení než to zakazat

Slinta
22-12-12, 18:07
Ale význam je: Gamesites vydírá...my ne
Ale napadlo mě to udělat tak že by no-vip mělo třeba jenom 750 nábojů v minigunu a bazuka by neměla navádění....u vip by to zůstalo beze změny...takže by to mohli mít ale bylo by to prostě osekané :D...

Takhle bysme vydírali jakoby taky, i když né zas tak moc jako gamesites.

ale jinak si všimni jednoduchý věci, pokud dáš minigun neVIP, vždy umí střílet, ale pokud dá někdo šílenství, většinou nepřežije, takže pokud vidíte neVIP skin s minigunem, dejte silko :D

Bigacz
22-12-12, 21:05
Já bych si VIP zakoupil velmi rád ale mám operátora Blesk mobil přes kterého není možné si VIP zakoupit..(sms nejde odeslat,server nemá s tímto operátorem smlouvu,aspoň tak jsem to pochopil)

ivoros
23-12-12, 14:38
Já bych si VIP zakoupil velmi rád ale mám operátora Blesk mobil přes kterého není možné si VIP zakoupit..(sms nejde odeslat,server nemá s tímto operátorem smlouvu,aspoň tak jsem to pochopil)
I na tohle tu je řešení x)


Přímá platba na účet (jen pro Českou republiku)

Pokud chcete přispět větší částkou a nechcete dávat většinu ceny z sms operátorům a státu jako daň, můžete poslat peníze přímo na účet do banky.
Číslo účtu: 35-1677650237 / 0100 (Komerční banka)

.slapa-notas
06-01-13, 01:00
Hraju zombie server uz asi rok a docela mne stve ze kazdej ma bz a mg.Bz a mg ma i ten kdo nema koupene vip,proto bych dal zdrazeni z 19bodu na 30bodu.

Nesuhlasím pretoze 19 b je akurát .

JimdixX
13-01-13, 02:43
Ahoj,

Když už něco chcete mazat jako rozdávání MG a BZ což zcela souhlasím protože nesnáším ty hovada co pořád jenom ,,koupíš mi mg pls. ?"
Ale jestli by se to smazalo, tak už bych smazal i Silko (nesmrtelnost) u zombíků.

Romisak
26-01-13, 20:31
Nechápem prečo tu stále riesite abi sa ukončili silko ?! Je to výborná vec za zm, za ľudí to je horšie ale s nabindovanim armorom nemáš problém !! ;-)

After =(^.^)=
26-01-13, 20:56
Romisak 100% suhlasim