PDA

Zobrazit normální verzi : Steam servery



štefanM12
13-09-12, 17:33
Ahoj poradily by jste mi nějaké fakt kvalitní steam servery ... díky za odpovědi :)

DarkAspecT
13-09-12, 17:37
Nejsem si jistý jestli to je only steam ale......... není špatnej.

Kroxy
13-09-12, 18:32
Kotelna nemá kvalitní servery? :D Ja myslím že jo, ale mužou se napojit i NS ale zajímalo by mě asi před dvouma měsíci bylo vyhlášeno že Kotelna - Classic bude jenom přes steam a už je zas i přes NS tak nwm ....

akka~
13-09-12, 18:55
Já bych byl pro udělat Classic [Steam] předce jen jestliže už má někdo steam, má asi něco odehráno. Tak bral bych to.

BiA Fz
13-09-12, 19:19
tady na Kotelně máte nejvymakanější servery co se nastavení týče, dost možná i hráčů. na panoramixu se musíte podratovat páč jinak tam sou ztracený packety a celý je to na pytel. sice je to only steam, ale kvalita hráčů není vyšší o víc než 1% podle mě :D tady je většina hráčů nonsteam a když byl classic only steam tak byl povětšinou prázdný

Rixie
13-09-12, 19:35
Sorry Rixie, ale i pro tebe platí pravidla :-))
příště mu to napiš přes PM

Charon35
13-09-12, 19:50
Reklama, bam.

Niektorí NS sú lepší, ako steameri s 20timi nahratými hodinami. Podľa toho, že to je only steam server sa nedá určiť, že tam bude lepšia kvalita hráčov bez cheatov.

Kroxy
13-09-12, 21:41
tady na Kotelně máte nejvymakanější servery co se nastavení týče, dost možná i hráčů. na panoramixu se musíte podratovat páč jinak tam sou ztracený packety a celý je to na pytel. sice je to only steam, ale kvalita hráčů není vyšší o víc než 1% podle mě :D tady je většina hráčů nonsteam a když byl classic only steam tak byl povětšinou prázdný

Ja si myslím že by určitě prázdny nebyly nebo udělat server Classic only steam podle mě :)

MARTiii
13-09-12, 23:05
uroven na steamu je vzdycky vyssi, byl tu steam classic ale prumerni steameri tam nehrali pac uz tam nebyli ns boti :-D a proto se zrusil

susa-troubky
14-09-12, 08:12
uroven na steam serveru je vzdycky vyssi...teda pokud tam nenabehne banda cheateru z kotelny co si nakoupily steam po banu na NS. Tady u nas moc dobrych steam serveru neni..spis budes muset hledat v jine zemi. mrkni treba na www.game-monitor.com treba tam nejaky najdes.

Slunicko
14-09-12, 15:50
Skus .......pistolky nebo all weapons je to docela na nervy udelat score i 5:0 ip nevim nemam ted stahlej steam na pc ale sskus se prohrabat netem a najdes to :)

Kroxy
14-09-12, 15:50
Podle mě je úplné jedno jestli je ten server NS nebo Steam kvalita je furt stejná jenom tam je dprotokol.

Slunicko
14-09-12, 15:53
Vetsina stemeru je o neco lepsi nez ns hraci nerikam vsichni hodne steameru jsou i lowky a dostali ho od rodicu k vanocum a znam ns hrace co by v esl lize neco uhrali ale kdyz je steam server tak je tam o dost vetsi skill nez tu na kotelne napr. Jak ste psali

Celenka
14-09-12, 17:02
Příště mu to napiš přes PM

ZEUS
14-09-12, 17:43
Napište mu to přes PM....


Offtopic příspěvky a reklama na jiné portály mohou být smazány.