Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Awp

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Awp

    Zdravím. Hravam na vašom DM asi mesiac a už toho mam plne zuby. Chapem že aj AWP je zbraň a je sučasť hry, ale DM nieje AWP server. Skuste si prisť zahrať a nič ine ako AWP hrači nepouživaju (česť vynimkam). Zakepmi sa na jedno miesto a čaka s AWP. Nikto nebeha po mape ako to niekedy bolo ale len kempia na jednom mieste asi 4 hrači s AWP. Je to oničom, chodte si brúsiť skill na AWP server, chapem že DM je na skillovanie zbrani ale ak ma 80% servera AWP tak to už nieje DM. Je to nehrateľné. Ak chcu behať s AWP tak nech idu na AWP server a nie DM kde je učelom behať po mape a brúsiť skill ako kempiť na jednom mieste. Poprosím anketu o Zakázanie AWP zo serverov DeathMatch (alebo aspoň 1). Dúfam že to oceníte a pridáte sa ku mne. Ďakujem

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Awp

    Na prvním ne, na druhém klidně. DM je na trénink a hrát proti awp se chce naučit spousta hráčů.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Awp

    Ked sa chcu učiť hrať AWP proti AWP (tak mi ten DM pripada) nech idu na AWP nie DM

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Awp

    Na těchto serverech se moc nepohybuji, ale určitě proti AWP bude mít jinou taktiku, pokud budu mít také AWP nebo něco jiného....

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Awp

    Ehm, takto rozmyšla 3/4 servera. Hm on ma awp tak si vezmem aj ja a ma ho cely server a neda sa tam normalne hrať.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Awp

    Souhlasím s tím,aby se na DM 1 ponechalo vše jak je a na DM 2 zrušilo awp.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Awp

    Nepochopil jsi mne. Já jsem obhajoval tu skupinu, která se chce učit proti AWP s něčím jiným (pro tu druhou skutečně je primárně určen AWP server).

  8. #8
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Awp

    Veď tam a na DM FFA polka server ma awp a z toho 10% ho vie používať nie zoomovať 1min a dávať ľudí odzadu.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na prvním ne, na druhém klidně. DM je na trénink a hrát proti awp se chce naučit spousta hráčů.
    Hrát proti AWP ano, ale to, že ho má 90% serveru, tak to už se nedá. Sice sundám jednoho a další mě sundá do zad.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Awp

    Me osobne to nevadi ale neni tu nahodou awp dm? Tkze tu by se mohl omezit pocet awp treba 3 na team a po zabiti aby si nemohl treba 3 minuty vzit awp (nvm jestli o jde ale nemyslim si ze je to spatne)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #11
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Awp

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Me osobne to nevadi ale neni tu nahodou awp dm? Tkze tu by se mohl omezit pocet awp treba 3 na team a po zabiti aby si nemohl treba 3 minuty vzit awp (nvm jestli o jde ale nemyslim si ze je to spatne)
    Na DM obyčajnom awp nechať, na DM FFA ho dať preč, veď už je DM FFA AWP tak načo bude tam?

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Awp

    Super dotaz.
    Souhlasim tygrem, aby se na DM 1 vše ponechalo a na DM 2 zrušení AWP.

    Hrát se to fakt nedá

  13. #13
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Re: Odpověď: Awp

    Ale ked vypnes AWP na DM 2 tak to tiez nieje riesenie vacsinou je DM1 plny a neda sa tam dostat, skor by som dal rychlejsi kempmeter lebo ved aj s Awom treba vediet hrat a na DM je to obtiaznejsie...vynimky su velke mapy, kde to je proti AWPcka dost tazke...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele Mars
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    235

    Odpověď: Awp

    já se zase chci učit AWP,ale nechce se mi čekat na AWP serveru když mě zabijí tk hraju DM,ale nechápu že vám to vadí když skoro všichni s AWP umí střílet hlavně na dálku a třeba AK-47 nebo M4A1 střílí hlavně na blízku.

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Awp

    Když už je tady to téma, chtěl bych se zeptat proč na DM FFA Awp, mají někteří hráči, spíš asi boti, věčně pistolky, nebo když hra začne, tak mám místo awp taky pistolky, chyba nebo větší zábava?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •