Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: občas mi sekne CSko

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    40

    občas mi sekne CSko

    Ahojte =).Občas mi seká CSko keď je tam veľa hráčov ale na jednu dve sekundy. Nevie mi niekto poradiť? Začalo mi to robiť pár týždňov dozadu a počítač mám vraj dobrý. Keď si dám príkaz na fps, tak mám skoro stále 99. Môže to byť internetom???

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: občas mi sekne CSko

    Tiež mi to robí pár týždňov. Neriešil som to však, ale som zvedavý na rady...

    Teda ak myslíme to isté. Také 1-2 sekundové trhanie (sekanie, drobné cukanie).
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: občas mi sekne CSko

    mne to robilo 1-2 tyzdne dozadu tiez, vadilo mi to, Bolo to na kotelna serveroch, a ked som napisal mal som kratky lag asi 10hracov mi odpisalo ze mali tiez, ja ich uz teraz na stastie nemam, ale vtedy to bolo servrom podla mna.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Re: občas mi sekne CSko

    To bolo na servery,cca pred 3 týždnami tam boli tie freezy,ale mal som len na kotelni .
    Teraz už neviem ako to je :D

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    40

    Re: občas mi sekne CSko

    Áno Charon35 SVK, presne a robí mi to hocikde, nie len u vás na serveroch =( už ma to začína štvať a nemám ani chuť potom hrať, kamarát mi píše, že sa mi môže aj prehrievať počítač a ja neviem ako to opraviť =(

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: občas mi sekne CSko

    Mne to robilo kedysi tiez.. no po preinstalovani windowsu to zahadne zmizlo..
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: občas mi sekne CSko

    Někdy se mi to stává také, ale nenašel jsem zatím společný prvek co do počtu hráčů, denní doby, vytíženosti pc.....

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Pegy Gilmourová : Hele mě to dělalo taky, problém jsem odstranil přeinstalováním pc tenkrát :o)

    PS: ale jestli si chceš zahrát a nechce se ti to přeinstalovávat, tak se stav na kafe a můžeš zapařit u mě
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Celenka
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    RpR
    Příspěvky
    200

    Re: občas mi sekne CSko

    ahoj, zkus vypnout vsechny blbosti na steamu (friendy, animaci, kdyz ti nekdo píše atp..) a měj zaplý ENG jazyk. Pokud nepomuze zkus defragmentaci hardisku Zde program.Sice placený, ale crack najdes kdekoliv (nejspis Zde- bez reklamy nebo na uloz.to) Program spustis a pockac cca 6hod, nez praci dokonci, je to dlouhe ale rychlejsi nez reinstall windows, navic melo by ti to zrychlit celkově windows.

    Edit: in-game zkus ctrl+alt+dlt a podivej se, jestli nemas zaple zbytecne procesy diky nimž ti to muze taky sekat
    Naposledy upraveno Celenka; 05-11-12 v 17:15.
    Lidská blbost je nekonečná.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele cibik
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    132

    Re: občas mi sekne CSko

    ach,tak asi niesom jediny komu to robi

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: občas mi sekne CSko

    Takže k vašim radám:

    - Zrovna som po reinstalle winu, takže tým to nebude.
    - Prehrievanie by som tiež vylúčil, to mi už robilo a správalo sa to inak. Navyše mám pár mesiacov starú základovku s grafickou, väčší vetrák, vyčistený PC, AMD procesor, ktorý sa prehrieva menej ako Intel, takže tým to asi nebude.
    - Friends a všetko okolo steamu vylučujem, lebo ja mám všetko Offline. Jazyk by nemal mať vpliv na to.
    Jedine by možno stálo za skúšku reinstall steamu a cska. Ten mám na inom disku, takže som ho pri reinstall winu nemusel znova instalovat. to by možno sedelo aj s tým reinstallom, čo píše Johny Bravo. (ja teraz na to nemám čas, ak chceš, môžeš to skúsiť)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: občas mi sekne CSko

    ak hravate na NTB tak sa vam moze prehrievat priestor medzi stolom a NTBookom a tym sa ti prehrieva aj cely NTBook, kup si ventilator alebo si ho niecim podloz.
    popripade si preinstaluj windows, mne sekalo crysis 1aj2, pokial som si nepreinstaloval windows, teraz vsetko slape ako ma.
    a ked budes hrat cs a hravas cez steam, vipni si steam.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: občas mi sekne CSko

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Takže k vašim radám:

    - Zrovna som po reinstalle winu, takže tým to nebude.
    - Prehrievanie by som tiež vylúčil, to mi už robilo a správalo sa to inak. Navyše mám pár mesiacov starú základovku s grafickou, väčší vetrák, vyčistený PC, AMD procesor, ktorý sa prehrieva menej ako Intel, takže tým to asi nebude.
    - Friends a všetko okolo steamu vylučujem, lebo ja mám všetko Offline. Jazyk by nemal mať vpliv na to.
    Jedine by možno stálo za skúšku reinstall steamu a cska. Ten mám na inom disku, takže som ho pri reinstall winu nemusel znova instalovat. to by možno sedelo aj s tým reinstallom, čo píše Johny Bravo. (ja teraz na to nemám čas, ak chceš, môžeš to skúsiť)
    skus zahrat este ostatne servry ci ti to nahodou neseka iba na kotelne. :D

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: občas mi sekne CSko

    Zkuste nastavit prioritu hl.exe na nižší, pak zapnout hru a hrát. Pokud to nepomůže, tak vraťte nastavení z5 na předešlé nastavení.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: občas mi sekne CSko

    Mně tohle dělalo,když jsem měl v PC jeden USB WiFi přijímač a to docela často.Nějakým způsobem to reagovalo na hovory na skypu,TS a tím pádem když jsem kecal třeba s přáteli,tak šlo hrát plynule,avšak zase jsem se nemohl soustředit.Stačilo koupit nový WiFi přijímač a bylo to v pohodě.Hlavně to předtím bylo vidět na net_grapu ...
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •