Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: občas mi sekne CSko

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Celenka
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    RpR
    Příspěvky
    200

    Re: občas mi sekne CSko

    Tak reainstall steam, mozna tam mate hodne bordelu postahovanych.. btw: jestli nic nepomuze tak je to serverem nebo netem, nebo tam mate fakt nejaky trvale spusteny proces co vam zvysuje vykon CPU. Potom je treba procistit kompl od blbosti a vypnout vsechny owner a nektere system procesy. Nejlepsi čistič je asi "Spybot - Search & Destroy". typek mi driv jeste radil program "Combofix" nevim presne k cemu je to dobre, ale melo by to pomoct na youtube by mely byt navody jak na to..
    Lidská blbost je nekonečná.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: občas mi sekne CSko

    Celenka, tým to nebude. Mal som sformátovaný komp a sekalo to. Ale skôr to bude niečo s netom ako píše tyger. Dneska mi to vôbec nerobilo, takže to bude skôr netom a pod.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    mozno by to mohlo byt aj antivirom, taky nod32 vzdy prehladaval disky.. antivirus nepouzivam uz ale 6 rokov a ziadne problemy so sekanim ani na starsich pc som nemal, ale moze to byt aj internetom, ze obcas vynecha pakety

    tazko povedat kde moze byt problem, mozme len hadat, pokial nemame presne opisany problem kedy to sekne, mozno sa nacitava nejaky plugin alebo co
    Naposledy upraveno bones; 06-11-12 v 13:12.

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: občas mi sekne CSko

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    mozno by to mohlo byt aj antivirom, taky nod32 vzdy prehladaval disky.. antivirus nepouzivam uz ale 6 rokov a ziadne problemy so sekanim ani na starsich pc som nemal, ale moze to byt aj internetom, ze obcas vynecha pakety

    tazko povedat kde moze byt problem, mozme len hadat, pokial nemame presne opisany problem kedy to sekne, mozno sa nacitava nejaky plugin alebo co
    Možno plugin. Ja teraz antivirak ani nemám. Možno sa snaží updatnut nejaký program (ACDSee a pod.). Fakt môžme len hádať.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Taky hraju bez antiviráku....nemám takový problémy jako když jsem ho měl
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Je moźne ze je to tim netem a taky tim ze natom serverv nejsi sam a nekterí ĺidi nemaji zrovna nej int a pocitac melo by to prestat

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: občas mi sekne CSko

    Stále to robí a viacerým hráčom, takže problém nebude u jednotlivca, ale skôr na druhej strane. Dneska na ctf. Netgraph bol zas taký istý ako som už postoval.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Taky se mi to stávalo (a pořád stává, ale už míň)

    Já, když jsem měl pomalý ještě net (ping 25 bez jiných spuštěnch aplikací), jsem to řešil třema způsoby:
    1) V prvé řadě jsem si vyčistil a defragmentoval Hard Disk a opravil registry. K tomu mi posloužil takovýto šikovný prográmek
    2) Dnes už mají antiviry tvz. tlačítko herního režimu, což vlastně utlumí aktivitu antiviru. Tím pádem by to mělo jet rychleji...
    3) Stáhl jsem si toto. Je to sice placené, ale prvních 15 dní to máš zdarma. Pracuje to na principu "vypnout vše, o nepotřebuju". Optimalizuje ti to komp v tu danou chvíli pro výkon (tj. vypne stránkovací soubor, vypne animace atp...)
    A jak jsem se tak díval, tak špatně nevypadá ani tohle. Bude to nejspíš vše v jednom (s vyjímkou antiviru). Osobně jsem o zatím nezkoušel, ale hodnocení má celkem dobré...

    A pokud ti ani tohle nezabere, tak se prestaň tolik koukat na péčko :D

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Me Csko laguje icq/miranda, kdyz ji blikaj ikony, dale to muze delat pustenej prohlizec s nejakym aktivnim flashem, dost zalezi na vyladenosti PC. Ja muzu pustenou jednu hru na pozadi a pritom hrat Csko - vcera jsem takle hral 2 hodky a pritom mel na pozadi dotu 2 :)

    Kouknete se, co vsecko vam bezi za sluzby a programy na pozadi, kraviny vypnete - asi nepotrebujete na domacim PC mit nokia suite po spusteni.

    V biosu vypnete nepotrebny porty jako LPT a serial, zbytecne si to bere prostredky z systemu. Kdo ma 8GB pameti, v klidu vypnete swap na disk.

    http://www.thesycon.de/deu/latency_check.shtml meri latence v systemu v ramci ovladacu a sluzeb, pri mereni doporcuju vsecko vypnout, i treba zapnutej winamp to uz navysuje. Nemeli byste mit v idlu zadny velky skoky, lze pak ruzne vypinat sluzby/hadware, abyste prisli na to, co vam velky skoky dela - viz ta webovka.
    Muj pracovni PC je na tom dobre, meri mi to pri psani tohoto kolem 30 mikrosekund. Samozrejme, kdyz se pusti hra, tak to skace, ale nemelo by tam bejt napr 10k atp, i pri zapnutym wowku mi to vic jak 3k nehodi, to kdyz to pristupuje na disk atp.

    Sitove karty na deskach se daji ruzne konfigurovat a optimalizovat na propustnost a hrani misto na ekonomiku provozu.

    Originalni ovladace na Asus a Creative zvukovky jsou desnej shit, doporucuji volit odladeny neoficialni drivery.

    Btw vcera mi zas kotelna taky obcas lagnula, takze asi dobry ptat se a koukat do netgraphu.
    Naposledy upraveno 514Pro; 14-11-12 v 11:15.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: občas mi sekne CSko

    mě běží na pozadí ají apache a mysql server a v klidu. A s tím swapem opatrně :D Mám 8G ramek a swap vyplej, ale už se mi párkrát stalo, že mi vyskočila tabulka, že došla paměť :D
    Celej den puštěnej netbeans a firefox dokážou pěkně zaprasit RAMku :D
    Takže pokud vám jede na pozadí něco co může používat Javu, tak to vypněte. Kouzelnej "Garbage collector" co nám vychvaloval jeden náš učitel v Javě jak je perfektní, že oproti C/C++ nemusíte používat destruktory, je úplně k hovnu a paměť neuvolnuje, takže nejvíc si dávejte pozor na Javu (na ní právě jede Netbeans co používám)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele Fail.
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    64

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Mne to delalo taky no došel sem jak nato ...Stacilo mi preinstalovat windows ...A zahada viriesena :o)

  12. #27

    Re: občas mi sekne CSko

    Mne to robilo tiež asi pred týždňom,ale nie vždy,len sem tam, tak som bol na nervy :D
    ale už mi to nerobí.Podľa mňa to bolo internetovým spojením


  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    40

    Re: občas mi sekne CSko

    Ďakujem váám =) nič som nespravila a už to úplne prestalo robiť =) už mi to vôbec neseká =D

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: občas mi sekne CSko

    Zato mne stále.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: občas mi sekne CSko

    Zkus si windows optimalizovat pro výkon, tj. vypnout animace atp....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •