Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Boti

  1. #1
    Nick4
    Guest

    Boti

    Mohl by sem někdo dát samotné boty, kteří jsou v instalačce cs16full_v36_by_Kotel.exe a nebo v patchi cs16patch_v42b_cskocz.exe
    Nikde jsem tyto boty na netu nenašel.
    Jen jedny, ale těm nešlo v menu nastavit aby používali jako hlášky rádio a o to mi jde především.

  2. #2
    Nick4
    Guest

    Re: Boti

    Tak jsem myslel, že by je tu mohli dát tvůrci toho upraveného CS-ka co je na kotelna-web.cz
    A nebo nevíte kde by se u těch ostatních botů dalo nastavit aby říkali ty kecy co jsou ve složce radio (někteří nemluví vůbec a někteří mají nějaké vlastní hlášky)? Třeba to jde někde napsat nebo tak něco.

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Boti

    Boti se daji stahnout. Ja je jen nahral do patche. V tom patchi jsou funkcni, tak si je z nej staci vzit.

  4. #4
    Nick4
    Guest

    Re: Boti

    Nj, jenže jak vytáhnout?
    Napadlo mě to rozbalit v 7-zip, ale nevím které soubory a složky jsou jen boti.
    Nemohl by jsi sem dát nějak zvlášť? Třeba odkaz.
    Stáhl jsem už spoustu botů, ale u žádných nešlo nastavit aby používali rádio. Jen u těch v tom patchi.

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Re: Boti

    To jsou normální zboti. www.kotelna-web.cz/download/boti.zip

  6. #6
    0pipina0
    Guest

    Re: Boti

    Zdarec,mam taky dotaz k tematu.mam tvoje cs s botama a chcu si nahodit ten patch.musim ho instalovat zas s botama nebo mi tam zustanou z te starsi verze.dik mej se

  7. #7
    Nick4
    Guest

    Re: Boti

    Děkuji za ty boty, ale když je tam vložím a spustím CS-ko, tak to napíše, že program Half-Life Launcher přestal pracovat :-(

  8. #8
    Nick4
    Guest

    Re: Boti

    Žádní boti co jsem stáhl tohle v menu neměli: http://www.nahrejto.cz/files/52506447685959263809.jpg
    Někteří neměli žádné menu a šli přidávat do hry až po založení mapy a dalším zase chybělo to nastavení Bot Radio Chatter
    Chci mít ve hře český hlášky, ale bez toho to asi nepůjde...

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Boti

    Patch zrusi puvodni boty. Pokud ti to nejde, tak mas asi starou verzi hry. Tyhle boti jsou nejnovejsi.

  10. #10
    Nick4
    Guest

    Re: Boti

    Mám cs16full-v7
    Já právě nechci nějakou tu upravenou verzi od DiGiTALZONE
    ale asi mi nic jineho nezbude, že?
    Naposledy upraveno Nick4; 28-10-10 v 18:46.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: Boti

    Stiahni si csko z kotelny a máš po probléme. Ja mám dve cska, jedno z kotelny, druhé od DigitalZone.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •