Strana 40 z 42 PrvníPrvní ... 303839404142 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 586 do 600 z 628

Téma: Dota2

  1. #586


    Re: Dota2

    jo
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  2. #587
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: Dota2

    Tak kdyby někdo chtěl zahrát, tak ať mi napíše buď tady nebo na steamu :)

  3. #588
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2

    Ale musíte přidávat na steamu vy mě, protože VALVE zavedlo ty nový kokotiny co se týče přidávání přátel ve spojitosti s penězma..

  4. #589
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Ale musíte přidávat na steamu vy mě, protože VALVE zavedlo ty nový kokotiny co se týče přidávání přátel ve spojitosti s penězma..
    Cože? :D To je nějaký nesmysl, já nebo mě si přidává stále někdo a ještě za to nikdy nechtěli peníze :D Ledaže máš plný frendlist a musíš si někoho smazat, nebo prostě si udělat lvl na steamu, každý lvl ti přidá +5 přátel navíc.

    Jinak teď někdy má vyjít nový patch, tak jsem zvědavá :D :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #590
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Dota2

    Tak co rikate na novej update?

  6. #591


    Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Tak co rikate na novej update?
    Winrate mi klesl, nová gay meta, všichni pickujou carry na zkoušku. Jo, je to skvělej patch.

  7. #592


    Odpověď: Dota2

    Stručné vysvětlení v rychlosti? :O

  8. #593


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Stručné vysvětlení v rychlosti? :O
    Asi to nejdůležitější:
    1) Nový ranged agility carry hero, kterej je spíše na micro a spelly
    2) Přidána nová runa, která na 50s snižuje cooldowny o 30% a spotřebu many o 50%
    3) Zeus remodel + Zeus Arcana
    4) Přidána pouštní mapa
    5) Přidány nové itemy, které zvyšují attack range, spell power a cast range (trošku víc Lol prvků)
    6) Nový balance patch, kde upravují spelly a staty téměř u všech hrdinů i itemů

  9. #594
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #595
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Dota2

    http://www.dota2.com/700

    Daší nová éra Dotařů :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #596
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299


    Odpověď: Dota2

    K updatu: (Moj nazor)
    + Spawn creepov v jungli, aspon to niektorých nakopne bojovať ako team a nie iba farmit 45 minut..
    + taktiež spawn neutral to iste ako spawn creepov
    + Rosh pit, predtym sa mi to zdalo ze to bolo pre Dire lahsie dobytelne ako pre Radiant, teraz je to dokonalé
    + Root, že keď ho ako Maidenka zmrazim PA tak za mnou neskoci a nerozbije v tom roote
    + Spawny creepov - podla toho ako som videl, kde tie spawny su tak myslim, že je koniec pullovaniu, teda tí čo hrajú na ťažkých maju prilepšené, keď si to typek pushne tak to bude mať pushnute a nie ze pushne to a supporti mu to pulluju..
    + bounty runy, malé prilepšenie
    +- difusalka, na jednej strane je to dobre v tom, že riki už nebude vediet dat zo seba dole slardarove/bountyho ucko len tak. na druhej strane ked budem potrebovať si ocistit debuffy ako napr. venomancerov prvy spell tak som neni schopny to urobit.

    - Sklamal ma Monkey king, čakal som že konečne bude mať nejaký hrdina true strike ako pasivku a nie ako spell s cooldownom proti PA, trollovi atd. a ono nič
    - Mask of madness: ten silence tomu pridávať nemuseli, ked uz aj tak dostava 30% viac dmg.
    - Unikatne modifikatory utokov: Skadi - uz vidim ako budu ludia kupovať Deso a skadi zaroven, spomaleny s mensim armorom
    - Najvecsie sklamanie: Ze to graficky zase vylepsili, teda povedal by som ze mne jakozto cloveku so slabsim kompom to už nepojde skoro vobec

    CO sa tyka talentov sa nevyjadrujem kedze som nevidel vsetky talenty, zaroven by som chcel vediet ci by mi sem niekto hodil link s tymi talentami vsetkych hrdinov. :)
    Naposledy upraveno because; 12-12-16 v 22:17.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  12. #597


    Odpověď: Dota2

    Tím HUDem jsme se sice přiblížili víc k lolku, ale to mi osobně nevadí. Spíše to vítám. Rychlejší a praktičtější. S talentama jsme se přiblížili zase k HOTS. Tady zůstávám neutrální.

  13. #598
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tím HUDem jsme se sice přiblížili víc k lolku, ale to mi osobně nevadí. Spíše to vítám. Rychlejší a praktičtější. S talentama jsme se přiblížili zase k HOTS. Tady zůstávám neutrální.
    Hej ten hud je úplná sračka a ten shop už ani nevravím... mám chuť ju prestať hrať keď to vidím. Ešte aj môjho najobľúbenejšieho hrdinu invokra mi posrali tými talentmi. Neznášam tento 7.00
    update, viac tú dotu už asi posrať nemohli...
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  14. #599
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Dota2

    Můj názor jako supporta je ten, že to už nezapnu :DDD
    Viděla jsem pár her a nakombili tam tak akorát carry těma lvl. Jako sorry ale stěží dosáhnu jako support 20, natož 25 lvl a pro carry to nikdy moc nebyl problém. Jen když bude hra dost dlouhá. HUD hrozně malý - shop nepřehledný, ale je možné že ten HUD zvětší. Batoh pro 3 itemy? Really? I když je tam malá prodleva, tak to je opět pro slabší hráče problém. Podle mě to naboostili pro ty lepší hráče a ne ty co by se chtěli dostat víš v ranku.
    Jungle hrdiny ez 6 lvl už v pár minutách hry díky runám a creepům.
    Víc stromů, takže to se budou ted hrát stromy + bez ward = prohra, je to hra pro invis hrdiny :D
    Opica je dost OP, stále banovaný, když ho lidí umí dobře zahrát, tak je nezabitelný snad, to samé Necro co udělali s jeho spellem?

    Po grafické stránce se mi to líbí, mám ráda vypracované grafické hry + mě osobně se to ted načítá hrozně rychlo, ne jak předtím a hru mám rychlejší teda a nakupování před začátkem je taky fajn. Ale zatím v tom vidím více negativa, jak pozitiva a ta morbidka mě docela nasrala s tím silencem. Ono je toho víc, ale moc se mi to psát nechce, celkový dojem na celou hru je mínus, mínus, mínus :/ RIP dota

    Jinak zde jsou ti hrdinové http://www.dota2.cz/novinky/update-700-zmeny-hrdinu
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #600


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Můj názor jako supporta je ten, že to už nezapnu :DDD
    Viděla jsem pár her a nakombili tam tak akorát carry těma lvl. Jako sorry ale stěží dosáhnu jako support 20, natož 25 lvl a pro carry to nikdy moc nebyl problém. Jen když bude hra dost dlouhá. HUD hrozně malý - shop nepřehledný, ale je možné že ten HUD zvětší. Batoh pro 3 itemy? Really? I když je tam malá prodleva, tak to je opět pro slabší hráče problém. Podle mě to naboostili pro ty lepší hráče a ne ty co by se chtěli dostat víš v ranku.
    Jungle hrdiny ez 6 lvl už v pár minutách hry díky runám a creepům.
    Víc stromů, takže to se budou ted hrát stromy + bez ward = prohra, je to hra pro invis hrdiny :D
    Opica je dost OP, stále banovaný, když ho lidí umí dobře zahrát, tak je nezabitelný snad, to samé Necro co udělali s jeho spellem?

    Po grafické stránce se mi to líbí, mám ráda vypracované grafické hry + mě osobně se to ted načítá hrozně rychlo, ne jak předtím a hru mám rychlejší teda a nakupování před začátkem je taky fajn. Ale zatím v tom vidím více negativa, jak pozitiva a ta morbidka mě docela nasrala s tím silencem. Ono je toho víc, ale moc se mi to psát nechce, celkový dojem na celou hru je mínus, mínus, mínus :/ RIP dota

    Jinak zde jsou ti hrdinové http://www.dota2.cz/novinky/update-700-zmeny-hrdinu
    S velkými změnami přichází i velká změna mety. Klasičtí supporti, kteří se doteď hráli, nemají moc přilepšeno, ale například takový Treant Protector teď toho udělá celkem dost.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •