Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: DM FFA body

  1. #1

    DM FFA body

    Čaute, navrhujem aby sa zmiernilo bodovanie na DM FFA pretože je to strašne prísne ako na iných serverov napr. Ja keď zabijem štyroch a za každého my da dva body dokopy 8 bodov a keď ma zabije zas nejaká noobka my zoberie 11 tak som v strate 3 body to je si myslím dosť prísne a len naozaj poriadne gembleri a skilleri sa dostanú do topky a normálni hráči majú problém dať 2000 a slabý hráči sa neudržia ani len pri základných 1000 bodov a padajú dole na všetkých ostatných serverov je to normálne ako ma byt pretože keď ja mam score napr 120:100 a som v strate ešte to je dosť prísne.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Odpověď: DM FFA body

    Pokud zabiješ 4x za 2, a umřeš za 11, tak jsi na 0. Dostaneš + 8 (samostatný killy) + 3 (za killstreak) a - 11 za smrt.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Odpověď: DM FFA body

    Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Odpověď: DM FFA body

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top.
    Ten algoritmus by měl být ještě agresivnější. Momentálně to je nastavený tak, že i špatnej hráč, kterej nahraje dostatnečnej počet hodin/dní se dostane do top10 prakticky všude, ne jen na FFA. Ztráta bodů by měla bejt minimálně dvojnásobná co je teď.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: DM FFA body

    Ahoj toto je cista pravda ja treba mam skore 9:1 a srazi mi to pozici, tez zadam o to aby to ubiralo min :)

  6. #6
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: DM FFA body

    Ahoj toto je cista pravda ja treba mam skore 9:1 a srazi mi to pozici, tez zadam o to aby to ubiralo min :)
    To je blbost, přesně jak psal kotel:
    Musí to být takhle, aby měli noví hráči šanci dostat se do top.
    .
    Představ si, že by si začínal jako nový hráč. To by si byl určitě proti! :) Podle mě to je špatný nápad to ubrat, mělo by se to nechat jak to je! :)

  7. #7

    Odpověď: DM FFA body

    Podľa mňa nechať tak jak tp je. Ja za kill dostanem 2,3 body a keď ma niekto zabije tak mi ubere menej ako súčin bodov čo dostanem za tie killy čo som dal. Ja dám napr. 12 bodov + ako t niekto písal 3 za killstrike to je 15 a hráč ktorý ma zabije dostane max 11 bodov, alebo 7 ako kedy, čiže som stále v pluse.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •