Strana 71 z 79 PrvníPrvní ... 21616970717273 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,051 do 1,065 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1051
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Jinak steroidy, přiznám se, že jsem zatím v jednoměsíční kůře a trošku jsem vyrostl, ale nic převratného, chvíli ještě budu pokračovat a uvidím, jak to půjde dál.
    Zatím je ta kůra trojsložková Testosterone propionate - 100mg/den klasika Trenbolon - 75mg/den a Stanozol - 50mg/den.
    Neplánuju na tom zůstat dlouho, spíš jsem byl zvědavej, co to se mnou udělá i když je ta kůra slabá a má minimum vedlejších účinků, celá kůra je 12-ti týdenní, pak pojedu zase dlouho bez toho. :)
    Co ta kůra udělá? Zkurví ti játra, ledviny... Super že budeš namakanej, když budeš mít už 3. darovanou ledvinu-_-

  2. #1052
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Tady nehledej, jedinej kdo tu takový věci dělá jsem já a já vůbec nemám čas, už jsem to slíbil 2. týpkům, ale i to bude trvat ranec dlouho, protože jsem od rána do rána v tahu, ale líbí se mi tvůj přístup, že nabízíš peníze a nechceš po někom práci zadarmo, za tuhle částku seženeš cvičební plán i s jídelníčkem + možnosti tréninků od profesionálů a né od amatéra, jako třeba já ;)

    Tak uprimne ta otazka bola viac menej mierena na teba ci kauflyho :) nechcel som vas otravovat cez PM tak som to napisal sem a cakal som ci si to vsimnete. Ty sa povazujes za amatera ako pises ale su na tebe vidiet vysledky. Zo zaciatku som rozmyslal ze by som zasiel priamo do posilky za nejakymi profikmi a oslovil ich ci by mi dani plan nevypracovali. Moja vyplata avsak nieje moc velka preto som si najprv povedal ze to skusim tu na fore :) Rozmyslal som tak ze "amater" by si za to mohol vypitat menej ako typek v posilke a zaroven by som vam mohol dat zarobit. Mne je dobre kazde euro preto som to sem aj postol :) Skoda ze nemas na to cas.. este pockam ci sa neozve kaufly a ak nie tak mi ina moznost ako ist za profikom ani neostane :P

  3. #1053
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno bloodykill Zobrazit příspěvky
    Co ta kůra udělá? Zkurví ti játra, ledviny... Super že budeš namakanej, když budeš mít už 3. darovanou ledvinu-_-
    Udělá to, že na konci života nebudu brečet nad tím, že jsem chtěl něco dokázat a neměl jsem koule to zkusit, kvůli tomu, že jsem si chtěl ušetřit zdraví, abych nechcípl o 5 let dřív..
    Eso, já ti klidně pomůžu, když se domluvíme, třeba čtvrtek po vysvědčení budu mít do večera čas, tak si můžeme sednout, třeba u skypu/tska a něco vytvořit, vše co tě zajímá ti povím, ale tolik peněz nechci, radši si za to kup něco co chceš :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #1054
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Udělá to, že na konci života nebudu brečet nad tím, že jsem chtěl něco dokázat a neměl jsem koule to zkusit, kvůli tomu, že jsem si chtěl ušetřit zdraví, abych nechcípl o 5 let dřív..
    Eso, já ti klidně pomůžu, když se domluvíme, třeba čtvrtek po vysvědčení budu mít do večera čas, tak si můžeme sednout, třeba u skypu/tska a něco vytvořit, vše co tě zajímá ti povím, ale tolik peněz nechci, radši si za to kup něco co chceš :)

    Dik za ochotu Slunicko :) dnes som sa nakontaktoval s profi trenerom a chce za to 19 (jedalnicek) + 20 (treninigovy plan) eur co mi pride ako fajn cena :) Ukaze mi co a ako cvicit.. atd. Ale este raz dik za ochotu!

  5. #1055


    Odpověď: Posilovna

    Hele, když už je to za prachy, tak si sežeň nějakýho osobního trenéra ve fitness centru s nějakou referencí.. Tyhle věci jako je jídelníček a tréninkový plán je dobrý řešit s konzultací.. někdo prostě si nechá dělat od supertrenér.cz s tím že, vyplníš dotazník o všem co za den děláš.. jíš.. rozměry a tak.. aby o tobě něco věděli, ale spíše bych fakt volil tu osobní konzultaci, i když je to dražší, ale něco ti k tomu i řeknou.. takhle dostaneš na papíru pár instrukcí a sepsaný věci.. no prostě nic moc.. fakt spíše vyhledej trenéra v okolí, pro začátečníky není špatný, když si třeba trenér s tebou projde i správnou techniku cviků, ukáže strečink a podobně, když už do toho chceš investovat..
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  6. #1056
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno kaufly Zobrazit příspěvky
    Hele, když už je to za prachy, tak si sežeň nějakýho osobního trenéra ve fitness centru s nějakou referencí.. Tyhle věci jako je jídelníček a tréninkový plán je dobrý řešit s konzultací.. někdo prostě si nechá dělat od supertrenér.cz s tím že, vyplníš dotazník o všem co za den děláš.. jíš.. rozměry a tak.. aby o tobě něco věděli, ale spíše bych fakt volil tu osobní konzultaci, i když je to dražší, ale něco ti k tomu i řeknou.. takhle dostaneš na papíru pár instrukcí a sepsaný věci.. no prostě nic moc.. fakt spíše vyhledej trenéra v okolí, pro začátečníky není špatný, když si třeba trenér s tebou projde i správnou techniku cviků, ukáže strečink a podobně, když už do toho chceš investovat..
    Hej ako som pisal vyssie som dohodnuty s jednym typkom z posilky pripadne editnem jeho video :) spravy mi jedalnicek a cvicebny plan plus mi ukaze spravnu techniku cvikov. Inak osobny trener stoji na hodku u nas napr. 12 eur takze tie cviky budem neskor praktikovat radsej s kamosom co cvici par rokov. A diky za tu vecicku v pm ;)

    E: http://youtu.be/cw4_xFzNfa4
    Naposledy upraveno Eso./digl; 30-01-15 v 01:51.

  7. #1057


    Odpověď: Posilovna

    no tak nějak, u nás si většinou trenéři za hodinu tréninku účtují 300kč .. cca ono to tak bude těch 12 euro, což uznávám, že není nejmíň :D
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  8. #1058
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    nj das dve hodky a mas 24eur fuc :) za co mam napriklad stravu na tyzden? alebo 2kg gaineru..

  9. #1059
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Posilovna

    hele, vy boulatý chlapáci, nechystáte se někdo tudaj? http://spartan-race.cz/

  10. #1060


    Odpověď: Posilovna

    tož ono hlavně je dobrý začínat s něčím, než s ničím.. pro někoho kdo neví absolutně nic, je to správná volba i investice.. potom zbytečně nacpeš kolik set éček do jídla a suplementace a nemusí to být efektivní, protože třeba cvičíš špatně a maximálně si kurvíš klouby.. jako jo, každé zatížení svalů donutí sval se trhat a regenerovat, ale tam jde spíše o ty klouby.. záda.. a tak
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  11. #1061
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    jasne ved ani nemam v plane si to naklusat do posilky jak borec.. som dost mimo preto si zavola na tie tahy kamosi, nech mi ukaze co a ako

  12. #1062
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    Hej ako som pisal vyssie som dohodnuty s jednym typkom z posilky pripadne editnem jeho video :) spravy mi jedalnicek a cvicebny plan plus mi ukaze spravnu techniku cvikov. Inak osobny trener stoji na hodku u nas napr. 12 eur takze tie cviky budem neskor praktikovat radsej s kamosom co cvici par rokov. A diky za tu vecicku v pm ;)

    E: http://youtu.be/cw4_xFzNfa4
    Tohle nemyslíš vážně doufám :O Vždyť ten týpek vypadá, jak kdyby ani necvičil, hrozně mi postavově připomíná mého tátu, kterej do posilky v životě nevkročil, svaly na něm nevidím žádné, jak ruce, tak prsa a nohy radši vidět ani nechci. Takových "trenérů" už jsem viděl, najdi si někoho pořádného, tohle ti maximálně ukáže tak píčoviny, co cvičí on a dopadneš stejně špatně, je mu tak 35 a já jsem v 18-ti jednou takovej co on..
    Když už někomu dáváš ty prachy, tak je investuj pořádně, aby byly výsledky, když nemá výsledky on, nemůžeš je mít ani ty.. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #1063
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Tohle nemyslíš vážně doufám :O Vždyť ten týpek vypadá, jak kdyby ani necvičil, hrozně mi postavově připomíná mého tátu, kterej do posilky v životě nevkročil, svaly na něm nevidím žádné, jak ruce, tak prsa a nohy radši vidět ani nechci. Takových "trenérů" už jsem viděl, najdi si někoho pořádného, tohle ti maximálně ukáže tak píčoviny, co cvičí on a dopadneš stejně špatně, je mu tak 35 a já jsem v 18-ti jednou takovej co on..
    Když už někomu dáváš ty prachy, tak je investuj pořádně, aby byly výsledky, když nemá výsledky on, nemůžeš je mít ani ty.. :)
    no tie nohy v tych teplakoch vyzeraju dost male oproti tomu jaky velky (alebo tucny?) ma hrudnik
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  14. #1064
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Tohle nemyslíš vážně doufám :O Vždyť ten týpek vypadá, jak kdyby ani necvičil, hrozně mi postavově připomíná mého tátu, kterej do posilky v životě nevkročil, svaly na něm nevidím žádné, jak ruce, tak prsa a nohy radši vidět ani nechci. Takových "trenérů" už jsem viděl, najdi si někoho pořádného, tohle ti maximálně ukáže tak píčoviny, co cvičí on a dopadneš stejně špatně, je mu tak 35 a já jsem v 18-ti jednou takovej co on..
    Když už někomu dáváš ty prachy, tak je investuj pořádně, aby byly výsledky, když nemá výsledky on, nemůžeš je mít ani ty.. :)

    Tak uz je neskoro xD v sobotu mi dal jedalnicek aj treningovy plan.. ak by si mal cas tak by som ti to mohol poslat a ze by si na to mrkol a povedal ze ci je to na picu.. aby som fakt necvicil nieco zle :)

  15. #1065
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    Tak uz je neskoro xD v sobotu mi dal jedalnicek aj treningovy plan.. ak by si mal cas tak by som ti to mohol poslat a ze by si na to mrkol a povedal ze ci je to na picu.. aby som fakt necvicil nieco zle :)
    Měl s tebou konzultaci? Ptal se tě na něco? Nebo alespoň něco?
    Mně by přišlo hrozně trapné vypadat jak on a zakládat si vlastní stránku/dělat videa, kde ukazuji jak cvičit, přitom to sám nevím, v tom videu má techniku dobrou snad jen u bicepsového zdvihu, kde se nedá nic kazit, dej na mě, nenechávej si od něj radit a být tebou tak si i ty prachy vezmu zpět, klidně mi to poslat můžeš, jsem docela zvědavej na ten jídelníček, vsadím se s tebou o co chceš, že nic z toho nemá vyzkoušené a ten stejný jídelníček najdu někde na netu.. :D

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    no tie nohy v tych teplakoch vyzeraju dost male oproti tomu jaky velky (alebo tucny?) ma hrudnik
    Když se kouknu na sebe, tak mi přijde celej malej, nemůžu soudit.. :D Ale ty prsa jsou jen tučné, nemá to vůbec pevný, při každém pohybu těla se mu to vlní jak krávě cecky..
    Naposledy upraveno Slunicko; 04-02-15 v 15:51.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •