Strana 2 z 79 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 1178

Téma: Posilovna

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Hele, zivot je jen jeden a ja v tom svym chci byt aspon velkej, skoro vsechno od suplementu az po ty vajcka je zraly na vselijake nemoci ale radsi umru driv nez abych umrel jako paratko :D a zas tak hrozne to neni az na to ze zrovna ty vajcka jsou syrovy pekne hnusny :/ a s nakym tim infarktem atak dale sse musi pocitac ale muze to postihnout kohokoliv
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    nějakej novej zvedač? :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    jo jo, budu tvůj fitness GURU !! :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    kolik měříš a kolik vážíš? :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    A to co jis ze mas tak malo? :D
    V prvni rade musis pribrat, na tu vejsku bych to videl takovych 20 kilo nabrat a pak z toho udelat svaly, jinak to nejde :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Hh, prej jak hovado, ty musis byt radna tycka :D ale to se spravi, se svym novym fitness guru budes za chvilinku fit a pripraven vyjit ven bez trika.. :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #22


    Odpověď: Posilovna

    co je to ten mrtvý tah ? :D

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
    Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Věk : 15
    Výška : cca 179/180
    Váha : No.. nechce se mi to tu psát..

    Vůbec necvičín, jím dost nezdravě a prostě zežeru na co přijdu.. jím celkem dost tučná jídla, ale do Mc rozhodně nechodím.. na noc toho taky nesnim zrovna nejméně. Můj den probíhá takto :

    Ráno stanu v 6:00, odcházím do školy v cca 6:30, ze školy přicházím podle rozvrhu (14:30,15:45,16:30 - příchod domů) a pak jenom si dám něco k jídlu a sedím u PC...

    Ráno nesnídám, ve škole mám jenom svačinu a když přijdu domu tak jsem hladovej že sežeru všechno co mi přijde do cesty v lednici a vypadá to dobře...

    [Do školy to mám cca +-45min. (Černý most - Chodov (Campanus))]

    Tak mi prosím poradte jak se nějak rozhejbat a začít cvičit.. dík :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  10. #25


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Nevim jak to popsat :D zdvih velke cinky ze zeme nadhmatem, rovny telo, ohned trup chytnes cinku nadhmatem a zvedas se pomoci toho trupu :D snad to pochopis, ted uz jsem presel na rumunsky mrtvy tah to je to stejny jen jednou rukou drzis cinku nadhmatem a druhou rukou podhmatem.
    Puky, nic takoveho brat nemusis, jde to i bez toho, zni to ode me blbe jelikoz ja mam doma zasoby creatinu, gaineru BCAcek, kvasnic a podobnyho humusu ze to nesezeru za rok :D
    Mohl by jsi udělat pár videi? docela mě to zajíma, poslední dobou než sedet u pc tak občas taky vemu činky :D:D:D good joke, ale lepší video než popsaní

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Takovych videii je na netu mraky ale mozna casem neco vyplodim :)
    Volume, jediny co potrebujes je vule a inspirace, proste rano vstanes a dej si treba jen blbych 10 kliku, nebo dej maximum co das, dej si tak 2-3 serie ( proste 2x - 3x ) a ono se to casem zacne zvetsovat, kolik mas presne tu vahu? Jen ti chci rict ze nikdy neni pozde zacit, mam kamose v 15ti mel 120 kilo a prinutil jsem ho cvicit, ted ma 92 kilo a pomalu vsechno ve svalech, to dal za rok a par mesicu, takze jak rikam, staci ti vule a potrebujes inspiraci proc se drit jak vul, ja ze zacatku mel inspiraci takovou ze na to jedou holky, sice je to pravda, chvile uzivani atp ale potom jsem pochopil k cemu ti je holka ktera te nema rada takovyho jaky jsi ale takovyho jak te vidi, ted cvicim s motivaci ze chci bejt fitness model a doufam ze se to jednou povede ale to si jeste pockam :) Jee tezke zacit ale jeste tezsi skoncit, je to jako droga a tehle drogy se chyt a nikdy nepoustej :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #27


    Odpověď: Posilovna

    dej fotku :D nemyslím oblyčej ale tělo :D

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
    Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
    Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

    fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #29


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    No ja mam 86 kilo a merim 183cm.
    Ted muze z fleku jit delat amaterskyho kulturistu :D z tuku se nejlip dela svalova hmota, proto jsem ti rikal ze budes muset pribrat a pro tebe by byly idealni kvasnice, koupis v lekarne za par zlataku :D
    Pouzivaji to hlavne kulturisti aby meli hlad a zrali vic, dobrej pripravek pro zmohutneni a navic je to 100 % prirodni.

    fotku sem postnu zejtra, na mobilu to jde tezko :D
    A kolik jsi měl kilo před tím než si žačal svičit? a v kolika letech a jak dlouho to dělá do ted?

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Posilovna

    Mám něco okolo 100... Klik neudělám ani jeden.. a sedů lehů tak 15-20 a sem mrtvej..


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •