Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Problém s Counter-Strike

  1. #1


    Exclamation Problém s Counter-Strike

    Čaute lidi, omlouvám se že otravuji, ale mám problém s CSkem. Jen tak jako vždy jsem hrál CS - (měl jsem ho od GameSites) a začalo mi to hlásit Trojana. Tak jsem ho odinstaloval a nainstaloval to vaše.
    Ale! Vznikl problém, který nemůžu vyřešit. Když zapnu jakékoliv! Csko 1.6 tak mi naběhne pozadí, a pak mi to hodí do lišty a hra? Ta se vypne. Můžu to tak dělat pořád dokola... Zkoušel jsem 5 druhů CS a u všech to udělalo to samé. Nevím jestli to má příčinu ten vir, ale vše funguje jak má, jen CS ne. Tak se chci zeptat, jestli se někomu naskytl podobný či stejný jako mám já. Prosím o rady, aj když bude špatně, budu rád aspoň zato, že jste byli ochotní si přečíst můj problém.

    Díky moc :)

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Problém s Counter-Strike

    Ak mas windows 7 tak skus dat Start>Ovládací panel>Systém a zabezpečenie>Windows Firewall> a tam najdi Hl.exe alebo csko.exe neviem presne

  3. #3


    Odpověď: Problém s Counter-Strike

    Zkusím, díky

  4. #4


    Odpověď: Problém s Counter-Strike

    aha, nefunguje :(

  5. #5


    Re: Problém s Counter-Strike

    A zapínaš dobre csko či ze hlf?

    Lebo sú také deti čo tak zapínajú cez Hlf. a ptm to tak presne robí ako si to opísal :)
    Ja nehovorým že si decko čo nevie zapnúť CS ale len hovorím že aj také prípady sú :)
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •