Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: steam promlém

  1. #1


    steam promlém

    Čaute lidi, mám problém se steamem.Mám steam a mám na něj koupený csko 1.6.A normálně du na steam dam knihovna dam vidim svoje hry kliknu na csko 1.6 a dam hrát.Normálně se mi to spustí a hraju.Ale tet jsem byl na jailu a tak jsem psal proste konecne steam... atd.Pak mi CT řekne že proč mahruju když steam vůbec nemám a zarazilo mně to a řekl jsem že steam mám.A on že ne že tam mám jmeno valve atd..

    No ale já steam opravdu mám, protože já jsem na normalní hře cko 1.6 tak jsem dostal perma ban za to že někdo si dal stejnou IP adresu a dostal perma za AB a WH a v tom případě mám ban i já.Ale pak jsem si koupil na steamu csko 1.6 a když jsem to zaplatil a nainstaloval tak jsem se tam normálně připojil na kotelnu a žádný ban jsem nemněl.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: steam promlém

    Takže nám chceš říct, že sis koupil originální cs, udělal sis účet na steamu a aktivoval sis na něm to cs a někdo na serveru ti řekne, že ho nemáš a ty mu uvěříš ?!! Musíš mít snad svůj rozum...

    To, že jsi měl napsáno, že máš VALVE_ID, je způsobeno bugem v příkazu "status". Tady na kotelně používejte amx_ip.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •