Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Admin Soccerjam

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Admin Soccerjam

    Soccer je ten poslední mod, na kterej by admin potřeboval steam. Takovej classic, dm, aim, fy, awp a ostatní, kde se střílí je steam víceméně "potřeba", už jenom kvůli tomu, že steameři koupí hry ukazují, že to mají zájem hrát a chtějí nasbírat zkušenosti. A také samozdřejmě kvůli VAC. Ostatní servery typu Zombie, DR, soccer, apod. už to tolik nevyžadují. Jsou to fun módy. Za mě ANO, bez ohledu nato, jestli máš steam, nebo ne. Žádost napsaná pěkně, ale semtam nějaké ty pravopisné chyby. No co už. Držim palce.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #17
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin Soccerjam

    Jestli chces prava jen na soccer, jsem pro, admini tam moc nechodi a myslim, ze mu ani moc nerozumi. Jak rikas, hrajes jen 4 fun soccer a sem tam Furien, ale ja jsem PRO aby jsi mel prava jen na soccer.
    Naposledy upraveno apach29; 12-07-11 v 04:57.

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Admin Soccerjam

    Citovat Původně založeno Per-nick Zobrazit příspěvky
    Máš dobrýho pamatováka to čumím :) jak pišeš assault jedna z mojich nejoblibenejšich map :) hraval jsem všude kde byl assault :-D ted už hraji fakt jen zabavne hlavne furien a soccer už ani strilet neumim jak dlouho jsem nehral clasic
    Hey taky sem hledával jenom assault a to viš, moc čechů sem tam nepotkal, navíc Brno POWA !!
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Admin Soccerjam

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    druha najlepsie napisana zadost o prava na tomto forume. kebyze vsetko splnujes, tak mas aj prava na celej kotelne.

    Ja cekal ze zrovna sem nic nenapises, ale prekvapil si nas (asi vsechny) a napsal zase krypli prispevek tydne, kterej je fakt na nejakou cenu, pac 11 T-downu nema jen tak nekdo a tvy dementi kolegy jako latte_en, pezopeprik, foxik a jurob ted zrovna nepocitam.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Admin Soccerjam

    Ak si kupis steam a ukazes nam kolko dokazes nahrat za 2 tyzdne, tak mozem o tom diskutovat. Ak nemas steam, tak tato ziadost je bezpredmetna. Keby ti dal Kotel prava bez steamu, tak by doslo este viac "inteligentnych" ludi a ohanali sa tu tvojou ziadostou, ze si nesplnoval vsetky zakladne podmienky a aj tak sme ta prijali. Mas 23 rokov, tak som si isty, ze ti nerobi problem hlupych 8 euro dat za hru pri ktorej travis hodiny denne.

  6. #21
    Per-nick
    Guest

    Re: Admin Soccerjam

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Ak si kupis steam a ukazes nam kolko dokazes nahrat za 2 tyzdne, tak mozem o tom diskutovat. Ak nemas steam, tak tato ziadost je bezpredmetna. Keby ti dal Kotel prava bez steamu, tak by doslo este viac "inteligentnych" ludi a ohanali sa tu tvojou ziadostou, ze si nesplnoval vsetky zakladne podmienky a aj tak sme ta prijali. Mas 23 rokov, tak som si isty, ze ti nerobi problem hlupych 8 euro dat za hru pri ktorej travis hodiny denne.
    Pravidla je potřeba dodržovat :) jak jsem psal byl to dotaz a nesplňuji :)
    Steam je mi k ničemu jasně 270 kč to nic není ale proste nemám potřebu jej kupovat pro pocit "dobra" navic žere pamět :D

    Pánové mějte se a díky...

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Admin Soccerjam

    Citovat Původně založeno Per-nick Zobrazit příspěvky
    nemám potřebu jej kupovat pro pocit "dobra" navic žere pamět :D
    Nejhorsi vymluva, jakou jsem kdy cetl, videl a slysel

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •