Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 232

Téma: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Exclamation STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Pište jak se vám ten nový update projevil a jaké máte problémy.

    Mě cs nevím kolikrát zamrzlo při připojování na server během updatu Steam resource. Pomohlo několikrát restartovat cs a zkoušet se připojovat na různé servery.
    Config mi zůstal neporušený. Pouze 1.5 modely s kterýma jsem hrál mi to přepsalo na originální.

    //E: Na steamu to řeší hlavně v tomto topicu http://steamcommunity.com/app/10/dis...9809689050431/
    Naposledy upraveno 3necky; 14-02-13 v 21:10.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Rozlišení, všechno nastavené, bindy... a nejde mi to ani přenastavit. Mapy všechno se stahuje, grafika jak na MC...

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    nepocujem ludi na jb ked hovoria do mic, inak nastavenie vsetko zle

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    To isté,čo noribun...

  5. #5


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Vše při starém. Možná to bude tim, že jsem měl v podstatě vše na default.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno noirbun Zobrazit příspěvky
    nepocujem ludi na jb ked hovoria do mic, inak nastavenie vsetko zle
    Na to existuje příkaz, aby jsi mikrofony zase zapnul, možná je to i v nastavení -> voice, jinak nevím. Já si zase pro změnu zálohoval celou cstrike, updatnul csko, dal tam cstrike, zapl csko, vypl csko, zapl csko = další update, a já se bál aby mi to nerozjebalo tu původní cstrike. Přitom vlastně jsem žádnou změnu nezaznamenal. ( Po druhém updatu ) Zajímavé na tom je to, že všechny dema, cfg, mapy a modely, to zůstalo. Jen do složky resource se mi natahalo X dalších sraček, u kterých ani nevím co to je (screen - jestli někdo víte k čemu je co určené, tak to sem určitě napište ) , a v gamemenu.res mi zmizeli servery.


    // Mě to nic se hrou neudělalo, shift + tab jede úplně normálně a txt se mi nezměnily, možná je to tím, že jsem si zálohoval tu původní cstrike, co když je to třeba účel vývojářů ? Že úplně změní txt ?
    Naposledy upraveno Piner; 14-02-13 v 22:01.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Po prvním spuštění jsem si ničeho nevišml krom toho že mi přemazali gamemenu.res Teď jsem to zapl podruhý a na jedný mapě měly textůry úplně jinej vzhled než normálně a taky mam úplně podělanej steam ve hře.

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Na to existuje příkaz, aby jsi mikrofony zase zapnul, možná je to i v nastavení -> voice, jinak nevím. Já si zase pro změnu zálohoval celou cstrike, updatnul csko, dal tam cstrike, zapl csko, vypl csko, zapl csko = další update, kterej mi rozjebal tu cstrike, co jsem tam měl. Zajímavé na tom je to, že všechny dema, cfg, mapy a modely, to zůstalo. Jen do složky resource se mi natahalo X dalších sraček, u kterých ani nevím co to je (screen - jestli někdo víte k čemu je co určené, tak to sem určitě napište ) , a v gamemenu.res mi zmizeli servery.
    Oznacovanie ti ide :D


    Cstrike_english - to je subor cez ktory mozes spravit cestinu do cs myslim
    Tie creatmultiplayer atd to presne neviem, ale asi to je to, ako vyzera to menu ked das new game.
    Gamemenu, gamemenu_mouseover je logo steamu(?) ktore mas v hre, myslim ze vpravo dole
    loadingdialoglognobanner je asi jak vyzera to, ked sa pripajas na server a nepise tam ze this server is vac secured.
    logo_game je myslim logo ktore sa ti zobrazuje v lavom hornom rohu ked otvoris konzolu, nastavenia atd. default je to steam logo.
    menu_hl_no_icon nwm co je ale ak to zmazes nic sa podla mna nestane
    optionsubadvancedmultiplayer je rozlozenie veci ako napr. Zmenit nick atd v karte Multiplayer v nastaveniach

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Krucinál, zabili Kennyho! Normálně se bojím to updatnout. Nevím, jestli vůbec stojí za to, to ještě hrát.

  10. #10
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Mne to ide celkom v poho, okrem bugovania steamu v hre mi to zmenilo len bg soundy a modely. Mapy nestahuje ale este uvidim co to spravi.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Vždycky když pustím csko tak se mi restartne PC

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    To spravili naschval kkti?!!!!!!!!!!!! Konečne si chcem zahrať a posraný update?!!!!!!!! Seká mi to jak hovado. Pridali vert sync a HD modely do nastavenia. Jendoducho cs nastavenie nesedí so steamom. Celé je to dosrané.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Re: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    To spravili naschval kkti?!!!!!!!!!!!! Konečne si chcem zahrať a posraný update?!!!!!!!! Seká mi to jak hovado. Pridali vert sync a HD modely do nastavenia. Jendoducho cs nastavenie nesedí so steamom. Celé je to dosrané.
    Starého psa novým kouskům nenaučíš. 14 let stará hra a HD věci do sebe fakt nejdou.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Mne nejde csko ani zapnúť.



  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: STEAM UPDATE - problémy ZDE !

    Doufám, že si ty soudruzi brzi uvědomí, co udělali za debilovinu. Aneb, Fuck Valve!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •