Strana 16 z 97 PrvníPrvní ... 614151617182666 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 226 do 240 z 1451

Téma: cTrL + v

  1. #226
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: cTrL + v

    Jsem rad ze nejsem sam, kazdopadne uz to opravily ale bohuzel stary login me nejede, zkus to ty.
    web už jede a původní login mi taky funguje
    me login bohuzel nejede, tak to mam asi smolika, skoda.
    jede to ok
    Jde se na HD club nějak dostat například pomocí pozvánky ?
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  2. #227
    Petr Staniševský
    Guest

  3. #228
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: cTrL + v

    Jailbreak 6 02-07-2018 12:14:57 VALVE_0:0:1733929242 195.28.145.37 YoY*An1mal tvojho otcka pipik sa pohne
    FTP

  4. #229
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: cTrL + v

    14:18 <petr_stanisevsky> Posereš na co sáhneš klávesnice ničíš z nervu a kdo ví co ještě xd
    14:18 <petr_stanisevsky> Lajdák Dark
    14:18 <The Dark> :cute:
    14:17 <petr_stanisevsky> to je tak smutné když mě chceš zesměšnit ale spíše naopak ostudu děláš sobě
    14:17 <The Dark> xdd
    14:16 <petr_stanisevsky> Dárku ty kdyby ses živil upravou fotek s tvým skillem by sis nevydělal ani na slanou vodu a umřel by si xd
    14:16 <The Dark> rozlišení good xddddd
    14:15 <Gustafo>
    14:15 <petr_stanisevsky> Dárku ty si tak bad že se mi chce brečet z tebe
    14:14 <petr_stanisevsky> https://steamuserimages-a.akamaihd.n...2847BB73D6597/ real a darková amatérská práce za 2 min hotová prý xd https://ibb.co/e3MUuy toto fakt může odfláknout jenom lajdák

  5. #230
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: cTrL + v

    Aktualizace, kdyby někoho zajímaly nějaké ty dojmy atááák.

    Před měsícem jsem se rozhodl dat kolo na generálku ( sice trošku pozdě, než je dle papíru napsáno.. ale přeci jen). K tomu jsem i udal dosavadní chyby na kole.
    - Přehazovačka nepřehazuje, brzdy stále pýskají - někdy ani nedobržďují.. takže se člověk na tom může i zabít když jede z kopečka...

    Kolo jsem si po pár dnech vyzvedl a fičel jsem na něm hned domů, přeci jen nebylo hezké počasí.... Týden mi kolo leželo doma, v pokoji.
    Když už bylo přehezké počasí, rozhodl jsem se že se půjdu s kamarády projet... ujelo se ani ne 3km(?)... řetěz se zablokoval a já hodil držku na zem... a proč se zablokoval? Vyskočilo mi zadní kolo z rámu...+ přehazovačka stejně blbla. Po generálce a ujeto dohromady 5km po něm se stane takovejhle nesmysl... spadl jsem tak nešťastně že jsem sotva týden chodil... po uzdravení jsem valil okamžitě do servisu ( Ano, zas Insportline) kde se mi omluvila paní jak na přepážce a jak kolega který objednávku příjmu... avšak se mi nikdy neomluvil pán, který na tom kole robil... akorát se povyšoval a arogantně diskutoval o tom, že to nebyla jeho chyba že to musel udělat někdo jiný... - tedy povolit rychloupínák. Docela srabárna od něj...
    Profesionální přístup.
    Kolo je tedy zase v servise a já čekám kdy se zas ozvou... beztak zase za 2 měsíce. Smutné.
    FTP

  6. #231
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: cTrL + v


  7. #232
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455
    FTP

  8. #233
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: cTrL + v


  9. #234
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: cTrL + v

    22:42 - ™: Mam vyrus v pc
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  10. #235
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

  11. #236
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: cTrL + v

    PING ms
    19
    DOWNLOAD Mbps
    6.34
    UPLOAD Mbps
    7.08
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  12. #237
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: cTrL + v

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...as-HVD-demence

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    poradil som sa aj s druhým adminom. U mňa to bolo 50 / 50, ale na základe toho, že tento hráč má čistý banlist (na steame - NS som nijak nezistil) a MFK by bez lagovania servera pravdepodobne nedal (v tom prípade by nebolo ani HVD), tak som sa rozhodol tento priestupok voči pravidlám prehliadnúť. V prípade ak sa nejaký admin rozhodne tohto hráča zabanovať, tak s banom nemám problém, predsa je to porušenie pravidiel serveru, ale i cez to toto ja banovať nebudem.
    50 na 50 jak v nejakej sutazi :D To porodcovanie v... presunul aj na kotelnu
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  13. #238
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  14. #239
    Petr Staniševský
    Guest


    Odpověď: cTrL + v


  15. #240
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: cTrL + v

    http://csko.cz/forum/member.php?12709-Tresna

    Tresna
    Trial adminka

    Tu uz zoberu fakt kazdeho :D
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •