Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: Pomoc pro amatéra.

  1. #1

    Wink Pomoc pro amatéra.

    Ahoj prosím mohl by mi někdo pomoc do začátku s hraním cska. Např. je za potřeba steam. každá rada se mi hodí. Díky.

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Steam nie je potrebny ale ked mas originalne csko, vyhnes sa banom za zdielane ID/IP.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Mít Steam není nutné pokud nechceš práva nebo jistotu že nedostaneš ban na IP (cheatoval někdo jiný ale schytáš to aj ty)....
    Moje rada?..
    Hraj hraj a hraj...zkoušej zbraně, hru za CT (policii) nebo T (teroristy) abys věděl co a jak za oba týmy...spolupracuj a uvažuj...
    Zahraj si GunGame ve kterém si vyskoušíš postupně všechny zbraně a budeš vědět která ti vyhovuje
    Nastav si hru tak aby ti co nevíc vyhovovala (citlivost myši, klávesy atd...)
    Necheatuj!!! Není nad poctivou hru :P :)
    Miř na hlavu pokud to okolnosti dovolí...
    Nastav si malý crosshair (zaměřovač)
    Nauč se střílet po dávkách (ušetříš náboje a máš větší šanci že ho dáš) -Platí hlavně na větší vzálenosti
    No obecně ti poradim aby sis zahrál tyhle mody které ti hodně pomůžou :)
    Gungame -Vyzkoušíš si postupně všechny zbraně
    Deathmatch -Zlepšíš si reflexy,přesnost a skill
    Knife -Naučíš se obranu na blízku + je to celkem sranda
    Awp -Přestřelky ze sniperama, taky celkem sranda navíc se tam naučíš přesnosti

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    Mít Steam není nutné pokud nechceš práva nebo jistotu že nedostaneš ban na IP (cheatoval někdo jiný ale schytáš to aj ty)....
    Moje rada?..
    Hraj hraj a hraj...zkoušej zbraně, hru za CT (policii) nebo T (teroristy) abys věděl co a jak za oba týmy...spolupracuj a uvažuj...
    Zahraj si GunGame ve kterém si vyskoušíš postupně všechny zbraně a budeš vědět která ti vyhovuje
    Nastav si hru tak aby ti co nevíc vyhovovala (citlivost myši, klávesy atd...)
    Necheatuj!!! Není nad poctivou hru :P :)
    Miř na hlavu pokud to okolnosti dovolí...
    Nastav si malý crosshair (zaměřovač)
    Nauč se střílet po dávkách (ušetříš náboje a máš větší šanci že ho dáš) -Platí hlavně na větší vzálenosti
    No obecně ti poradim aby sis zahrál tyhle mody které ti hodně pomůžou :)
    Gungame -Vyzkoušíš si postupně všechny zbraně
    Deathmatch -Zlepšíš si reflexy,přesnost a skill
    Knife -Naučíš se obranu na blízku + je to celkem sranda
    Awp -Přestřelky ze sniperama, taky celkem sranda navíc se tam naučíš přesnosti
    Nic proti, ale každému to vyhovuje jinak, já hrál ze začátku taky na small, ale pak jsem si dal large a hrálo se mi lépe.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno Amazing-Zajic Zobrazit příspěvky
    Nic proti, ale každému to vyhovuje jinak, já hrál ze začátku taky na small, ale pak jsem si dal large a hrálo se mi lépe.
    Totally unusseless post -_-

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Knife je na nič, cross záleží od rozlíšenia v hre aj zvyu. Atď. Vyskúšaj si sám čo ti viac sadne.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Používám zelenej neprůhlednej, medium a hraju 800x600. Je to podle rozlišení a o zvyku. Jinak asi bych začal na deathmatchi, je to lepší než gun game, nečekáš na znovuoživení. A sleduj lepší hráče co dělají a zkoušej to postupně taky. A nedílnou součástí je mít sluchátka a nehrát na reprácích.

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Pomoc pro amatéra.

    To je strasny rozdiel cakat na ozivenie sekundu a necakat :D podla mna je tiez lepsie zacat na gg...

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Keď je total nováčik, tak sa na GG nevylíže z druhej úrovne. Na DM si môže každé kolo vyskúšať inú zbraň. Takže určite classik a DM. Určite nie Zombie, furien a pod.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: Pomoc pro amatéra.

    A v nastavení si třeba nedávej windscreen ale dej si Normal a spíš menší grafiku.
    Budou pak větší hitboxy a bude se ti líp trefovat do hlavy :)
    Pak si uprav raty podle toho jaký máš internet. (:
    A pak už to je jen o trénování.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Trey: Takovej rozdíl to fakt není, ale jak říká charon, nemůžeš chtít po nováčkovi aby sázel jednotky lidem co na ten gg chodí denodenně. A hlavně na,dm se to může učit podle sebe a tu zbraň si vybrat, kdežto gg ti je přiděluje samo. A na gg máš jen 1 zbraň a knife. Takže když mu dojdou náboje, jde knife. Když pak dojde na pub, tak má zbraně 2.Takže když jemu i soupeři dojdou náboje, tak on půjde knife a soupeř vytáhne druhou zbraň.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Pokud jsi úplný nováček, doporučuju začít se učit proti botům. Vyhneš se tak banům typu "demence" nebo "neplnění úkolu mapy" apod. Pokud už víš, že se v cs střílí a pokládá/zneškodňuje bomba tak se připoj online a hraj. Žádné rady nepotřebuješ. Ta nejlepší je, že na to příjdeš sám.

    //E: Ještě to doplním. Podívej se o pár témat výš na Vincovy "Fundamentály hry". Sice jsem je jen tak letmo prošel, ale jak znám Vincka, dozvíš se tam potřebné věci. A chválím tvůj přístup. Kdyby k tomu takhle přistupoval každý, vypadalo by to na serverech hned jinak.
    Naposledy upraveno 3necky; 16-03-13 v 00:22.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  13. #13

    Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    1. Nastav si fps na 100
    2. Nastav si usb polling rate na 500Hz
    3. Dej si rozlišení 680x460 (large crosshair) nebo 800x600 (large nebo medium crosshair)
    4. Nastav si rate (aby ses nelagoval)
    5. Kup si steam

    Choď na DM FFA, AIM a pub... Obecně platí: čím menší citlivost, tím větší přesnost.
    Citovat Původně založeno hemi4spd
    ^^on the contrary. I asked my wife if she wouldn't mind me upgrading, ya know a newer model about 10yrs younger, bigger breasts, and an insatiable appetite for sex and weed.

    She didnt go for it. [Frown]

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno Melkor Zobrazit příspěvky
    1. Nastav si fps na 100
    2. Nastav si usb polling rate na 500Hz
    3. Dej si rozlišení 680x460 (large crosshair) nebo 800x600 (large nebo medium crosshair)
    4. Nastav si rate (aby ses nelagoval)
    5. Kup si steam

    Choď na DM FFA, AIM a pub... Obecně platí: čím menší citlivost, tím větší přesnost.
    Why? Proč si ze začátku kupovat orig. hru? Hrál jsem csko rok bez totho, aniž bych měl origoš. To jsem si koupil až potom, co jsem zjistil že mě ta hra bude i nadále bavit

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Celkem zajimavy jak tady kazdy dela moudra ze nastav si rate.. doslo vam vubec ze by ten "novacek" nemusel ani vedet co je to rate? NE.. omlouvam se vsem tady je kazdy profesijonal
    #ego #boost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •