Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: Pomoc pro amatéra.

  1. #31

    Odpověď: Re: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno Amazing-Zajic Zobrazit příspěvky
    Jinak co je lepší 800*640 nebo 640*480 a proč?
    64x48 protože je tam méně pixelů a tudíž i lepší ovladatelnost a můžeš dosáhnout lepší přesnosti. Jinak je velice užitečné používat mozek, být klidný a umět se rychle rozhodovat ve všech situacích, tak můžeš killovat i hráče kteří mají sebelepší aim.
    Citovat Původně založeno hemi4spd
    ^^on the contrary. I asked my wife if she wouldn't mind me upgrading, ya know a newer model about 10yrs younger, bigger breasts, and an insatiable appetite for sex and weed.

    She didnt go for it. [Frown]

  2. #32
    Pokročilý člen Avatar uživatele brat brata
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    145

    Re: Pomoc pro amatéra.

    a vy viete ze polka sem zacala pisat svoje nastavenia nez aby im zapol mozog a uvedomily si ze on je new a nemusi mu vihovovat to co vihovuje profi hracom(je to blba poznamka ale je to pravda)a inak ja som napr. zacal na HnS lebo sa tam nauci behat a hlavne sa nauci zaklady behu v CS

    neuznávam gramatiku, já uznávan design a proto píšu I/Y podle toho jak to vypadá

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno brat brata Zobrazit příspěvky
    a vy viete ze polka sem zacala pisat svoje nastavenia nez aby im zapol mozog a uvedomily si ze on je new a nemusi mu vihovovat to co vihovuje profi hracom(je to blba poznamka ale je to pravda)a inak ja som napr. zacal na HnS lebo sa tam nauci behat a hlavne sa nauci zaklady behu v CS
    Kedysi neboli žiadne HNS a podobné módy a vidíš kam sa dostali niektorí hráči. Základ CSka je streľba, nie skákanie z rebríka na rebrík. Nastavenie nech si upraví podľa seba, to je jasné. Nikto ho netlačí, aby hral s nastavením, ktoré mu nevyhovuje. Časom si ho aj tak 100 krát zmení.

    A predpona vy sa píše s Y.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno Petak Zobrazit příspěvky
    DarkAspecT, hoď to sem prosím, chci se podívat.


  5. #35
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Každý začína na jiném serveru ale já osobně sem začínal na classicu protože tam se naučíš zacházet se zbraní a poznáš hru.

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: Pomoc pro amatéra.

    Ahojte, potreboval by som radu.. neviem ako sa to nazýva, no je to fakt zaujímavé..
    Na tomto deme: http://www.youtube.com/watch?v=cSDFoUH_5fQ hráča Neo si dajte čas 2:10 a zaujíma ma to, ako vyskákal na tú krabicu.. je to nejaký duck jump či čo.. chcel by som sa opýtať, či by ste mi nemohli hodiť nejaký návod z youtube.com, ja neviem nič nájsť.. a či vôbec nejaký taký návod je.. je to dosť výhoda, sem tam sa mi to podarí no sám neviem ako..

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno caHor Zobrazit příspěvky
    Ahojte, potreboval by som radu.. neviem ako sa to nazýva, no je to fakt zaujímavé..
    Na tomto deme: http://www.youtube.com/watch?v=cSDFoUH_5fQ hráča Neo si dajte čas 2:10 a zaujíma ma to, ako vyskákal na tú krabicu.. je to nejaký duck jump či čo.. chcel by som sa opýtať, či by ste mi nemohli hodiť nejaký návod z youtube.com, ja neviem nič nájsť.. a či vôbec nejaký taký návod je.. je to dosť výhoda, sem tam sa mi to podarí no sám neviem ako..
    Zmáčkneš duck a hned ho pustíš, neboli bagrip.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #38
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Koukám, že jsem asi jediný, kdo hraje s rozlišením 1920 × 1080 (widescreen), či?
    Naposledy upraveno hofy; 01-04-13 v 22:25.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno dOeS Zobrazit příspěvky
    Koukám, že jsem asi jediný, kdo hraje s rozlišením 1920 × 1080 (widescreen), čí?

    doted jsem s nim hral taky. ale pred par dny jsem zacal hrat 800*600. Má to svá pro i proti.

  10. #40
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    Citovat Původně založeno dOeS Zobrazit příspěvky
    Koukám, že jsem asi jediný, kdo hraje s rozlišením 1920 × 1080 (widescreen), či?
    Já smažim na full hádé od začátku když jsem zkoušel asi 2 dny hrát na 1024x768 tak mě to šlo akorát hůř a sralo mě to jak je to roztáhlý.

  11. #41
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Pomoc pro amatéra.

    proč mu radíte aby si kupoval na začátku csko na steam? Když ten neobsahuje boty. Je to začátečník, tak by nevěděl jak je nainstalovat. Stáhni si csko přímo z kotelny a hraj z botama. Třeba měsíc, základní mapy typu de_dust, de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_aztec, de_train. Hraj za CT aby jsi vyzkoušel jak zneškodnit bombu (default tlačítko E), za Teroristy aby sis zkusil jak položit/plantnout bombu na vyznačený cíl.
    Pak mapy typu cs_office, cs_italy, cs_assault jak za CT tým zachránit rukojmí (opět tlačítkem E). Vyzkoušej si taky nějakou mapu se sniperkama pouze. Třeba awp_india.
    Až tě nebudou bavit boti, tak teprve si zahrej přes net DM servery. Pod levou horní klávesou Esc je klávesa se středníkem a tou si otevřeš konzoli a napíšeš tam connect csko.cz:27033 nebo si ten server přidáš do oblíbených.
    K té grafice vždy jsem hrál na nejvyšší rozlišení na widescreen a na openGL. Pokud teda hraješ rád ostatní hry i na nejvyšší grafiku. ;) Nastavení zaměřovače neboli crosshair nejmenší a neprůhlednej.
    Až to budeš umět tyhle základy, tak pak si kup steam, aby ses vyhnul sdíleným IP a valve ID. Nejlépe v zimě nebo v létě. To bejvaj většinou výprodeje. ;)
    moje statistiky v roce 2008 až 2010 jsem mejval poměr Kill:Death kolem 1 :/ a teď někdy 1,8 ..chci to dotáhnout na poměr 2, zde máš můj současnej rank lamy ;D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •