Strana 2 z 18 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 258

Téma: JailBreak 4

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Burton
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Rumanová, Okres Nitra, Slovensko
    Příspěvky
    172

    Odpověď: JailBreak 4

    Server by sa určite hodil, a to so steamom je dobry napad :) určite za
    Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým.

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele !!LOGIC!!
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Hawířow
    Příspěvky
    109

    Odpověď: JailBreak 4

    JB4 only steam by byl TOP.

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Kikuska
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Česka RAPublika :D
    Příspěvky
    7

    Re: JailBreak 4

    Only steam by byl fajné. :O :)

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Re: JailBreak 4

    Aspoň na skúšku a kebiže tam nechodí skoro nikdo rozšíriť na ns..

  5. #20

    Re: JailBreak 4

    Pro

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: JailBreak 4

    Only steam je podle mě hodně dobrý nápad, jsem rozhodně za :)

  7. #22

    Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Mr.Brown Zobrazit příspěvky
    Spíš ns hráču,ne? Jinak, charone, já neslyšim ani steam hráče, takže bych to dal ns/steam normalka.
    Spíš NS? Kotelna má +/- 60 serverů na NS/S. My chcem jediný server, který by byl jen only Steam, jenom jeden jediný, který by i vyřešil problém s hlasem u S hráčů. Tento návrh jsem tu dal již kdysi dříve, ale teď tu máte důkaz, že server pouze na only Steam tu je více ohlasů. Když už tu hru mám koupenou, tak využívám všechny možnosti.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    2

    Odpověď: JailBreak 4

    Klidně steam i ns,ale určitě udělat Jb 4.Myslim si, že když bude jen pro steam hrače tak to bude většina ns hráču brát jako diskriminaci!!Připravte se, že si bude hodně malých dětí stěžovat :)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Spíš NS? Kotelna má +/- 60 serverů na NS/S. My chcem jediný server, který by byl jen only Steam, jenom jeden jediný, který by i vyřešil problém s hlasem u S hráčů. Tento návrh jsem tu dal již kdysi dříve, ale teď tu máte důkaz, že server pouze na only Steam tu je více ohlasů. Když už tu hru mám koupenou, tak využívám všechny možnosti.
    Já to pochopil v jiným smyslu. Jinak pro :D

  10. #25

    Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno adam25 Zobrazit příspěvky
    Klidně steam i ns,ale určitě udělat Jb 4.Myslim si, že když bude jen pro steam hrače tak to bude většina ns hráču brát jako diskriminaci!!Připravte se, že si bude hodně malých dětí stěžovat :)
    Opět a zase. Kotelna má +/- 60 serverů na ns/s a my chcem jenom jediný server na S, který je tu opravdu potřeba pro ty, co si tu hru zakoupili a mají o ní zájem hrát. Když tu budou děti zakládat nové topiky s jedním a tím samím, tak se asi gord budou mazat. Je to práce správců fóra.

  11. #26

    Odpověď: JailBreak 4

    Jsem pro steam. Konečně bych si mohl zahrát JB bez toho aby mě tam někdo sral nebo byl neschopnej simon
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: JailBreak 4

    Hlavne že 80% postov ani nevedia o čom to je. NS+Steam je blbosť, lebo Steameri po update nepočujú NS, takže by to bolo zas len NS JB. Ale teraz neviem ako to je s tým, či sa vlastne počujú steam a steam hráči.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28

    Odpověď: JailBreak 4

    Timhle to začne. Jeden server only steam. A postupem času druhej. A za chvilku tady budete mít STEAM portál. Nemyslim si že je to dobrej nápad. To že máte steam je sice pěkné. Ale nedělá to z vás víc než jsme my. Max tak t o že jste dali peníze za to aby jste mohli říkat "Já jsem velký steamer" , CS 1.6 je z velké části založená právě na NS. A proč? Protože dneska už si to každej dovede stáhnout. A od toho tenhle portál je. Aby se tu hrálo všechno dohromady.

    PS: Nechtěl jsem nějak urazit "STEAMERY" , je to můj subjektivní názor.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Timhle to začne. Jeden server only steam. A postupem času druhej. A za chvilku tady budete mít STEAM portál. Nemyslim si že je to dobrej nápad. To že máte steam je sice pěkné. Ale nedělá to z vás víc než jsme my. Max tak t o že jste dali peníze za to aby jste mohli říkat "Já jsem velký steamer" , CS 1.6 je z velké části založená právě na NS. A proč? Protože dneska už si to každej dovede stáhnout. A od toho tenhle portál je. Aby se tu hrálo všechno dohromady.

    PS: Nechtěl jsem nějak urazit "STEAMERY" , je to můj subjektivní názor.
    Čo to tu tlacháš od veci. Pokusy o only steam server tu boli už dávno, ale ako vidíš nedopadlo to úplne najlepšie. Prečítaj si čo píšem hore. Keby nebolo toho blbého updatu na steame, tak by to ani nikto neriešil. Tu sa chce prráve vyhovieť tým, ktorí majú steam bez downgradu. navyše keby nebolo originál "steam" csko, nebolo by NS, tak čo bolo skôr... Nikto sa tu nevyvyšuje nad NS hráčov, len chceme vyhovieť aj iným.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak 4

    to si nikdo z vas enumi dat old pack ? D:
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •