Strana 3 z 18 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 258

Téma: JailBreak 4

  1. #31

    Odpověď: JailBreak 4

    já ho mám, ale JB nehraju jen k vůli těm děckám a myslím si, že nejsem jedinej kdo to k vůli nim nehraje. Proto si myslím, že je to dobrý nápad s tim steamem. Konečně bych si zahrál normální JB a ne to, že jsem mrtvej každé kolo k vůli po*ranému děcku které nadržuje svému kamarádovy a proto radši zabije mě, ikdyž jsem skočil dávno před ním, ale to sem nepatří.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #32
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    to si nikdo z vas enumi dat old pack ? D:
    Ja nechcem ten oldpack a kazdu chvilu odklikavat chybne hlasky z cska a windowsu!
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #33
    Expert člen Avatar uživatele slepice
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    474

    Re: JailBreak 4

    Hele ale Charone i kdyby Steamáci slyšeli steamaky tak Steamáci nemůžou mluvit zní jako když mlátíš do zapnutý pračky.
    Neumím si nastavit podpis podle pravidel.

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    229

    Odpověď: JailBreak 4

    Jakože já si osobně myslím že nic takového nebude. Byl bych pro steam, ale když to tak posrali tak nic s toho nebude.

  5. #35
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: JailBreak 4

    Ale vždyt tolik steamaku hraje JB, bez jakéhokoli probému. Tak to asi musí jít nějak nastavit když někteří tam hrají.

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Žilina,Slovensko
    Příspěvky
    218

    Odpověď: JailBreak 4

    Dá sa spravit downgrade ale niékomu sa nechce ;-)

  7. #37
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: JailBreak 4

    Ono je snažší napsat na forum aby Kotel měl další práci o JB4 jen pro steam hráče, tak si ten downgrade snad můžou opravit ne ? Nebo je to tak težké ? Neřekl bych...

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Žilina,Slovensko
    Příspěvky
    218

    Odpověď: JailBreak 4

    Chápeš že niekomu sa nedá spravit ? Bud mu naskakuje niaky error atd.. :-(

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: JailBreak 4

    Ten JB 4 by bol dobrý, ale určite nie only steam. Dobrý by bol len preto, že hrať JB v 30 ľuďoch je meganuda. Keď Vás zabijú na začiatku kola čakáte 20 minút, druhé kolo dostaneš FK a môžeš sa rovno odpojiť. Takže spraviť JB 4 a všetky sloty dať na 20, max. Na JB som dlho nehral, je to tým steamom, som moc lenivý dať old pack. Navyše ma odradzuje to, že keď sa tam pripojím, tak nemám šancu ustrážiť 29 ľudí. Všetci plačú, že dostali FK, proste ma to nebaví riešiť. Keď ten FK vidím tak je to iné, ale keď T začne spamovať FK a ja sa opýtam " kto ti ho dal?" a jeho odpoveď je "CT", tak mám sto chutí mu dať ban za demenciu.

  10. #40
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: JailBreak 4

    Naprosto souhlasím se Shinigamim..Proto jsem PRO JB4.:)

  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Odpověď: JailBreak 4

    Uvědomuje te si, že když Kotel udělá JB4 pro STEAM lidi tak tam budou chodit hlavně Admini, spešlové a na ostatní tři JB se vykašlou? Newim můj názor je, že by to mělo byt i pro NS :) ,ale můj názor je tady prakticky nulovej :D. S pozdravem openkill :)

  12. #42
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: JailBreak 4

    Souhlas s openkillem

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: JailBreak 4

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Hlavne že 80% postov ani nevedia o čom to je. NS+Steam je blbosť, lebo Steameri po update nepočujú NS, takže by to bolo zas len NS JB. Ale teraz neviem ako to je s tým, či sa vlastne počujú steam a steam hráči.
    co sem tak sledoval tak myslim ze steam a steam hraci se nesjspi neslysi taky protoze jihlavak na mega pubu byl vzdy ukecanej a ted mu to nefaka takze jedine reseni jak se slyset bude asi old pack

    Ja nechcem ten oldpack a kazdu chvilu odklikavat chybne hlasky z cska a windowsu!
    tah laska se my povelda fixnout ale zaroven to fixlo i voice takze nic :D chce to zjistit primo kterej soubor zpusobubuje to ze nejde slyset voice pak by nejspis slo slyset a stacil by prepsat pouze jeden soubor :D

    Ten JB 4 by bol dobrý, ale určite nie only steam. Dobrý by bol len preto, že hrať JB v 30 ľuďoch je meganuda. Keď Vás zabijú na začiatku kola čakáte 20 minút, druhé kolo dostaneš FK a môžeš sa rovno odpojiť. Takže spraviť JB 4 a všetky sloty dať na 20, max. Na JB som dlho nehral, je to tým steamom, som moc lenivý dať old pack. Navyše ma odradzuje to, že keď sa tam pripojím, tak nemám šancu ustrážiť 29 ľudí. Všetci plačú, že dostali FK, proste ma to nebaví riešiť. Keď ten FK vidím tak je to iné, ale keď T začne spamovať FK a ja sa opýtam " kto ti ho dal?" a jeho odpoveď je "CT", tak mám sto chutí mu dať ban za demenciu.
    jak je mozne ze nemas sanci je ustrazit ? :D od toho mas 7 ct snad ne ? kdo se pohne kill prima cesta do boxu a mas T zredukovane na polovinu zakazes ruzne hovadiny a pak je pouze nachytat
    Naposledy upraveno Ridik :D; 04-04-13 v 10:16.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: JailBreak 4

    Myslel som to ustrážit ako admin. 8 T začne spamovať "FK FK FK FK FK FK". Ide o to, že nemáš šancu spozorovať, či mu ten FK naozaj niekto dal a keď aj si to všimneš, tak ešte kto mu ho dal. Keď to CT popre, tak je to slovo proti slovu a s tým už nic nespravíš. Preto si myslím, že je lepšie strážit 15 T a 5 CT, ako 25 T a 6 CT. Inak, ustrážit T ako CT je niečo iné a často to nezáleží len na tebe, ale na celom CT teame. Proste ma nebaví hrať na servery, kde je milion T a keď umreš, čakáš 20 minút. Naopak keď si CT a chceš ich zabaviť, tak ti všetci T začnú písať nech to už ukončíš. Príde mi to nepraktické. Slabší hráč nemá šancu si tam poriadne zahrať, lebo umre na začiatku a odpojí sa, keď vidí, že to kolo nemá konca lebo stále žije 20 T.

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: JailBreak 4

    no vetsinou kdyz nekdo napise 5x po sobe FK tak keca to uz sem si temer v 90% pripadu overil a nekdy to je fk jen v tom ze simon neco nezakaze a nekdo kdo si to prebere v hlaveto udela ;)
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •