Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Exclamation Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Zdravíčko..

    Včera mi táta nainstaloval do PC novou aktualizaci a od té doby, se mi po něaké době prostě sekne csko na jakémkoliv serveru jsem. Hra se prostě sekne at dělám cokoliv.. zvuk se sekce tak v cca 1vteřinové smyčce a hru musím vypnout přes Ctrl-Alt-Delete. Po úspěšném vypnutí se hry se mi pak změní rozliení obrazovky (plochy) na 800x600... Ale ta změna rozlišení bude asi kvůli otmu že hraju ve hře na 800x600. Nedalo by se to třeba vyřešit koupí originální hry na steamu ? Poradte prosím.. díky za odpověd :)
    Naposledy upraveno Volume; 11-04-13 v 14:59.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Zkoušel jsi přeinstalovat hru?

    Steam by určitě pomohl, jen po updatu neuslyšíš voice od Non-Steam hráčů a fix velmi pravděpodobně ani nebude. Čili by to byl problém, pokud hraješ JB.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Po úspěšném vypnutí se hry se mi pak změní rozliení obrazovky na 800x600... Ale ta změna rozlišení bude asi kvůli otmu že hraju ve hře na 800x600.
    Trochu jsem mimo...Pokud hraješ normálně na 800x600 tak se ti to rozlišení snad nezměnilo ne? Teda to aspoň vyplývá z kontextu.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Thumbs up Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Špatně jsem se vyjádřil.. po úspěšném vypnutí hry se mi změní rozlišení -obrazovky- (plochy) na 800x600, a to bude asi rozlišením.

    dOeS : Ano, hraji hlavně JB... všichni ale píší že to downgradem zas opravím.. Samozřejmě během příštího týdne si půjdu koupit PaysafeCard za 300 a koupím si CS na Steamu.
    Naposledy upraveno Volume; 11-04-13 v 15:01.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Pravda, oldpackem se to dá vyřešit. Jen při každém zapnutí vyskočí nějaké okno s chybou, stačí ho jen potvrdit. Prý se na to ale dá zvyknout. :D

    Osobně mám na Steamu nejnovější beta update a všechno v pohodě, JB nehraji takže ten voice od NSáků přežiji, někdy je to možná i výhoda :DD

    Edit: Jo a /server nefunguje, to jsem vyřešil přes gamemenu.res s oblíbenými servery. Ale ty vlastně použiješ oldpack, takže by ti i toto mělo fungovat.
    Naposledy upraveno hofy; 11-04-13 v 15:20.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Oká, dneska jsem koupil Steam cs a stalo se mi to zas.. úplně ta samá historka. Zrovna přebíjím zbran na jb_snow a v tom se mi lagne hra, zvuk ve smyčce cca 0.50sec. Opět vypínám přes Ctrl-Alt-Del a opět mám změněné rozlišení obrazovky na 800x600. Už mě sere to neustálé přehazování ikon zpět na své místo.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Jaj. Zkoušel jsem googlit a našel jsem toto, prý to pomohlo člověku, co měl stejný problém. Zkus to, za zkoušku nic nedáš.

    Vlož tento příkaz do Steam hry => Counter Strike => Vlastnosti => Obecné => Nastavit možnost při spouštění.

    Pokud hraješ s D3D: autoconfig -d3d -dxlevel 70
    Pokud hraješ s OpenGL: autoconfig -gl -dxlevel 70
    Pak doporučují aktualizovat DirectX: http://www.microsoft.com/en-us/downl...ils.aspx?id=35.

    Pak tam jsou další rady, ale u nich se vylučuje používání oldpacku (je třeba u nich provést Steam aktualizaci). Tahle rada, kterou sem píšu, dotyčnému ale zabrala.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    DirectX jsem aktualizoval.. akorát tuto část nechápu :

    Citovat Původně založeno dOeS Zobrazit příspěvky
    Vlož tento příkaz do Steam hry => Counter Strike => Vlastnosti => Obecné => Nastavit možnost při spouštění.

    Pokud hraješ s D3D: autoconfig -d3d -dxlevel 70
    Pokud hraješ s OpenGL: autoconfig -gl -dxlevel 70


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855


    Re: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Rozklikneš steam tam dáš knihovna her counter strike klikneš pravým dáš vlastnosti obecné a tam nastavit tu možnost.Snad už víš :D

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Re: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    Rozklikneš steam tam dáš knihovna her counter strike klikneš pravým dáš vlastnosti obecné a tam nastavit tu možnost.Snad už víš :D
    Asi sem blbej ale pořád nechápu :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Ehm, klikni na ikonu Steam pravým tlačítkem, zvol Moje hry (My Games pokud máš v AJ), na Counter Strike klikni taktéž pravým tlačítkem, zvol Vlastnosti, záložka Obecné, klikneš na tlačítko Nastavit možnost při spouštění a hodnotu tam napíšeš podle toho, jaké grafické vykreslování používáš (D3D/OpenGL). Snad už chápeš, když tak mi napiš na Steam ;)

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Dobry dobry dobrry, Tupelák už mi to vysvětluje na steamu :D

    Edit// Už to mám, už se jen modlit aby ta blbost zase nespadla :)
    Naposledy upraveno Volume; 12-04-13 v 23:37.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Opět se mi hra zase sekla, je to pár vteřin.. jsem z toho už fakt na mrtvici :( Vše jsem udělal co jste mi poradil... já už fakt nevim


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    Co používáš OpenGL nebo D3D? Nezkoušel jsi to změnit?

    Btw. nevíš jakou aktualizaci ti tam táta instaloval? docela by to pomohlo, když to souvisí s ní

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Lag hry, změna rozlišení obrazovky - CS

    OpenGL, fakt nevím co mi tam dal za aktualizaci, počkej.. zeptám se
    ...
    Tak to jsou prej nějaké bezpečnostní "záplaty" systému.. Takže tím to asi nebude


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •