Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: de_persia2_beta

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Arrow de_persia2_beta

    Ahoj,

    Dlhší čas už pracujem na tento mape, a konečne sa mi ju podarilo dotiahnuť do hrateľnej podoby. Nasleduje beta fáza, a teda testovanie jej hrateľnosti, odhaľovanie bugov, vylepšení, timingu a podobne. Rád by som Vás poprosil, kto má čas, stiahnite, popozerajte, otestujte hrateľnosť (kto má možnosť, nie len proti botom, ale kľudne aj niekde na serveri) a zanechajte správu s Vašimi postrehmi.



    Ako sa vyjadrovať k mape:

    • hlásiť bugy (napr. ak Vás to niekde "sekne" v textúre a iné).
    • veľké estetické vady (brushe, textúry).
    • cez 99% mapy nieje "o-clip-ovaných", rád by som počul názory čo "clipovať", a čo nie. (clip - tj.kam má hráč prístup a kam nie, "boosting" a pod.)
    • tmavé oblasti alebo oblasti bez dostatočného osvetlenia, nápady a postrehy ohľadom osvetlenia
    • postrehy ohľadne "timingov", "switchovania" plantov, nevyváženosti teamov.
    • Vaše ďalšie osobné postrehy a nápady




    Screeny:

    de_persia2_beta0002.jpg de_persia2_beta0001.jpg de_persia2_beta0003.jpg de_persia2_beta0004.jpg de_persia2_beta0005.jpg de_persia2_beta0006.jpg

    Download:

    [de_persia2_beta]
    • Ak sa niekomu nechce sťahovať, kopírovať, atď. tak mapa sa dá otestovať aj na hernom serveri tvorbamap.cz, na ktorom je mapa nahodená, stačí sa pripojiť, a nominovať ju.


    Pre najlepších beta testerov mám vyhradené miesto pre Vaše nicky na textúre v credits, ako malé poďakovanie za Váš čas a pomoc.
    Happy testing,
    lynx

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    229

    Odpověď: de_persia2_beta

    Nice. Velmi pěkná mapa.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Thumbs up Odpověď: de_persia2_beta

    Tak mapa ma prekvapila, páči sa mi a myslím, že máš talent, ale podľa mňa je tam až moc tych chodbičiek a priveľa vecičiek, za ktorými sa dá campiť. Taktiež mám pocit, že CTčka sa dostávaju oveľa skôr na planty. Mal by si sa riadiť skôr " v jednoduchosti je krása ".



    1. na tomto mieste by som pridal rebrík
    2. myslím, že je to zbytočne " očačkané " čiže, ak dáš na obrázku č.1 rebrík tak tým pádom miesta na obrázkoch č. 2 a 5 môžeš zablokovať(dáš dvere) a zbavíš sa tak zbytočne tej chodbičky.
    3. odstranil by som to, pretože sa cez to dá dostať potom na miesto, ktoré je na obrázku č. 4. A to je miesto, kde by sa hrač nemal dostať, vidno odtiaľ za textury mapy a nie je to pekné.
    6. tá mapa je zbytočne veľká a toto miesto je dosť veľké a zbytočné, čiže by som tam zablokoval prístup hráčom.
    7. neviem no nepáči sa mi to veľmi a zbytočne je tam priveľa objektov, kde by sa len hráči schovávali. Radšej tam sprav vodu s vodopádom, spríjemnilo by to hru.
    8. tu búdku by som odstránil, nesedí mi tam, nepáči sa mi a myslím, že by do nej a na nu lozili hráči.
    9. už vidím ako by tam lozili hráči, takže skús to vyrovnať, aby sa tam nedalo dostať.
    10. to schodisko skús inač vymyslieť. Pod tým je kopa miesta a je tam aj roh, kde by hráči podľa mňa dosť veľa campili, čiže keď tak tam nahoď " plné schody ", aby sa pod ne nedalo dostať.
    11. zablokovať prístup
    12. tú plachtu by som odstránil, pretože mi tam nepasuje.
    13. to vrzganie ak sa ide po tom mostíku by som odstránil.
    14. upraviť, aby sa tam nedalo povyhadzovať.
    15. odstrániť tu dosku, pretože sa takto týchlo dostanu CTčka na plant.
    16. odstrániť tie sudy alebo zdvihnuť to aby sa tam nedalo vyskočiť.

    PS: Ešte si nie som istý, ale zdá sa mi, že som nevidel žiadne označenie plantov na stenách. Takže tam ešte hoď na steny písmenká A a B a šípky, že kde je A plant a B plant.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 25-04-13 v 19:45.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: de_persia2_beta

    Mě se ta mapa líbí. Good job.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: de_persia2_beta

    Citovat Původně založeno Vojta1211 Zobrazit příspěvky
    To je krásné, že se vám líbí ale jediný post který má nějakou hodnotu je Marcellův..
    To jsme všichni rádi.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163
    Ahoj!
    ....najprv, bolo by dobré postnúť sem aj toto.




    @Marcello R
    V prvom rade Ti veľmi pekne ďakujem za feedback!
    Príde mi vhodné okomentovať jednotlivé body a podať vysvetlivky k niekt. oblastiam na mape.

    • 3,4,6,9,11,14,16 - áno, väčšina z nich by mala byť oclipovaná (ak teda nebudú prevládať opačné názory, niekto má rád slobodu pohybu, že hehe).
    • 1,5 - ten rebrík čo si dokreslil, to som tam mal predtým, pri porovnaní mi prišlo ale zaujímavšie využiť práve tu vežu ako cestu :O)
    • 7 - v tom podzemí ide hlavne o to schodisko ktoré vedie k plantu. Kedže to schodisko je viac menej rovná chodba, trebalo spraviť aj niečo kam by sa šlo schovať + prepojiť to s CT spawnom (tie dosky, su func_breakable). A preto je tam vlastne celá tá "zbytočná" oblasť napravo :))) .
    • 12 - tie plachty sú jediné krytie plantujúceho hráča. Nemám v obľube bedničky :O) Tak navrhni, čo by tam pasovalo viac :)).
    • 13 - no tak s týmto súhlasím na 100% kedže je to najkratšia cesta medzi plantami, ten zvuk bude asi veľkou nevýhodou pre sťahujúcich hráčov.
    • 15 - no neviem či ide o vzhľad, ale ta doska tam má primárne funkciu pre ct, aby mohli switchovať strany z ktorých útočia, keď už je raz plantnuté.
      ... a sprity a označenia plantov, to necháme až na final.


    @Vojta1211
    Máš úplnú pravdu!



    Vážim si Vaše pozitívne ohlasy, ale niesme na facebooku, takže "nelajkujeme", ale testujeme, vymýšľame, kritzujeme atď. :O) !
    Verím, že sa zapojí čo najviac ľudí. Cez víkend v nedeľu, by som rád spravil aj väčší public test (formou miesto/čas). Samozrejme musel by byť ale dostatočný záujem.
    ,lynx

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •