Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Jain Break

  1. #1

    Jain Break

    Kotelno chci se zeptat jestli Saimon rekne nehýbejte se a ja si koupim flash granát a on me zabije oplne bey duvodu myšou jsem ani nepohl a on me zabije klavesnicou taky jsem se nepohl a on me zabije chci důvod proč me zabij bez důvodu . Děkuji prosím rychlou odpoved
    Naposledy upraveno Pinokio :D; 08-08-11 v 14:17.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Jain Break

    Och, to je zase jednou kupa nesmyslů..Ale v jednom má tenhle chlapec pravdu, tenhle příkaz co všici aktivisti říkaj na začátku kola "pusťte klávesnicu a myš" by se měl zakázat, zaprvé, zdrží se tím takovejch 30 sekund uplně zbytečně a pokud je simon nějakej loupak, stihne se odehrát za mapu jen pár kol a zadruhé, taky se mi stalo, ještě když tam bylo to menu se zvonem, že sem si ho koupil a když mi naskočilo, tak mě ct zabil a na tohle se vymlouval a to mi příjde jako demence, asi stejný, jak kdyby mi nařizoval, abych se šel navečeřet...
    Naposledy upraveno Smile; 08-08-11 v 14:24.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  3. #3

    Re: Jain Break

    Diký za odpověd .

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jain Break

    Pustite klavesnicu a mys - zakazanie vsetkych pohybov ako su skakanie, cupenie, boxovanie a celkovo hybanie sa vratane otacania mysky. Je to len skratene a ten, kto to bere doslovne, tak dostane v najblizsej dobe pravdepodobne zakaz.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    100

    Re: Jain Break

    :D:D Nuda -Banned :D:D

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jain Break

    To bol on?

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    100

    Re: Jain Break

    nie :D ja nevm ..to som len tak sem hodil :P

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jain Break

    Tak nehadz. :P

  9. #9
    anonymereal
    Guest

    Re: Jain Break

    ja banned niesom :D

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    360

    Re: Jain Break

    A Pinokio ten server sa nevolá JAin Break, ale Jail Break alebo Jailbreak.

  11. #11

    Re: Jain Break

    Preklep chyba sry

  12. #12

    Post Jail Break

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Pustite klavesnicu a mys - zakazanie vsetkych pohybov ako su skakanie, cupenie, boxovanie a celkovo hybanie sa vratane otacania mysky. Je to len skratene a ten, kto to bere doslovne, tak dostane v najblizsej dobe pravdepodobne zakaz.
    ak mame pustit klavesnicu a mys tak ako mame pisat ked sa nas simon pita? tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi a este aj FK + bany + FD nedostane nikdo aj ked bol obetou FK. kebyze aspom daj vsetkim FD alebo hrat futbalek s tim pluginom na jail-fotbal.
    Aspom kebyze sa simon vyjadri presnejsie napr: nehybajte sa alebo pohyb a kill. je to tak tazke?
    Naposledy upraveno killer-savage; 09-08-11 v 01:10.

  13. #13

    Re: Jail Break

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi...
    pochopím že to nebaví ty hráče, kteří neumí gramatiku, malou násobilku a hlavní města evropských států...

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Jail Break

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    ak mame pustit klavesnicu a mys tak ako mame pisat ked sa nas simon pita? tie hry na jailoch je pekna ptakovina. nikoho to nebavi a este aj FK + bany + FD nedostane nikdo aj ked bol obetou FK. kebyze aspom daj vsetkim FD alebo hrat futbalek s tim pluginom na jail-fotbal.
    Aspom kebyze sa simon vyjadri presnejsie napr: nehybajte sa alebo pohyb a kill. je to tak tazke?
    Prikaz rusi zakaz, to je zakladna vec, ktoru musi clovek na jailbreaku ovladat. Ked simon zakaze skakat a potom povie skocte, tak jednoducho skocis aj napriek tomu, ze to zakazal, pretoze potom to prikazal. Samozrejme nesmies skakat, pokial to nepovedal, inak ma pravo zabit ta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •