Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 42

Téma: problemy s CS 1.6

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Možná vám moc nepomohu, ale něco podobné ho mi dělá BF: P43. Při otočení myši se mi hra jako by začne kousat, čili jde o pokles FPS. Neaktualizoval si grafiku v poslední době - pokud ano tak to može byt chyba nového upgradu. Pokud máš ntb tak s zkontroluj zda li máš nastavení baterky na maximální výkon. A pokud to není ani tím, tak resetni router nebo (teď nevím jak se to mu říká) krabičku co máš pod anténou, která ti přímá bezdrátový signál
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 04-06-13 v 18:09.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #17
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    odpojit net som odpojil 3krat..
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Taktiez som resetoval router a vsetko mozne, preinstaloval, naistaloval atd. ale isiel som podla jedneho navodu "poslal som ho aj tebe because na steame do spravy" a to lagovanie sa mi zmensilo. Potom som tak hodil oldpack a zlepsilo sa to este viac ale teraz mi to ide tak na 85% ale ja chcem naspat svojich 100%.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    mne to robilo keď som mal zapatú vertikálnu synchronizáciu a v CS-ku HD kvalitu jak som to vypal tak prestalo :)
    neviem či pomôže ale čekni si to ako to máš nactavené možno ti len PC nestíha :P

  5. #20
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Jedna vec je ta ze tie lagy prestanu ked dam upgrade cska. To csko ide potom lepsie nez predtym islo, ale potom zase nepocujem mikrofoni v hre
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    a keď nahodíš speť old pack tak zase laguje ??? fúúú tak to bude problém jedine v old pack-u treba ho nanovo spracovať :)

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno heilig Zobrazit příspěvky
    a keď nahodíš speť old pack tak zase laguje ??? fúúú tak to bude problém jedine v old pack-u treba ho nanovo spracovať :)
    Ale ja to mam zas opacne, ked to mam na update laguje a ked si to dam na old-pack tak mi to laguje menej ale stale je to na velku picu lebo nemozem hrat a musim hravat ako sulin formule F1 a Fifu 2008 :( Ale taktiez si myslim ze mi odchadza PC lebo ho mam od roku 2004 a uz je to stari pan..... :) musim novy notebook.

  8. #23
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Neviem v com to je ale oldpack nie asi kedze ked by to bolo v nom tak by to zacalo davnejsie
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno bEcause Zobrazit příspěvky
    Neviem v com to je ale oldpack nie asi kedze ked by to bolo v nom tak by to zacalo davnejsie
    Ako stary mas NB alebo PC?

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    v kompe neni urcite chyba, vsak to zacalo z nicoho nic doteraz som hraval a bolo v pohode, skor prepojenie mysky a hry je zle... Vedel by mi povedat niekto ktory subor to je ci?
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #26
    Profesionální člen Avatar uživatele Kubelas
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    312


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Mam podbny problem s tim pingem. Ale vic mi vadi ta myska ktera skoro vubec nereaguje ve hre jinak v ostatnich hrach de normalne omluvte pravopis pisu z mobilu :D

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele Hruusa
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    46


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Pochybuji že by to bylo sync myši a cska ale tak zkus reinstalovat ovladače pro myš. Ohledně old-packu byl tam problém a steam nedávno nahodil circa tři nějaké update a hned po sobě (cca tři-čtyři dny zpět)

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Citovat Původně založeno Hruusa Zobrazit příspěvky
    Pochybuji že by to bylo sync myši a cska ale tak zkus reinstalovat ovladače pro myš. Ohledně old-packu byl tam problém a steam nedávno nahodil circa tři nějaké update a hned po sobě (cca tři-čtyři dny zpět)

    Mne to uz robi 9 dni, a stale nemozem hrat :( zvazujem ze si kupim novy NB, lebo tento PC co mam je dost stary a myslim si ze mi to uz neutiahne alebo tak nejak...skusim si pozicat od brata NB, nainstalujem tam steam, cs a ked to na jeho NB robit nebude tak problem bude asi v PC...

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tix_Tax
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    123


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Stejný problém jsem měl cca před rokem, kdy jsem zkoušel všechno možný přeinstalovat, přenastavit, pořídil jsem si i další ramky a novou grafiku a nakonec mi pomohlo až přeinstalování celých windowsů. Od tý doby mi to šlape jak má, tak jesti už nevíš co s tim, tak tohle by mohlo být řešení.
    Poker neni hazard!



  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: problemy s CS 1.6

    Ok, dakujem za radu :) kazda mi je v tejto situacii dobra, ale zas ja som taky ze ked si mam preinstalovat cely windows tak to si radsej kupim novy NB.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •