Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: q jako admin ? Vtip servu csko?

  1. #1

    Thumbs down q jako admin ? Vtip servu csko?

    Dobrý den, také se Vám stává že přihraní je sice přítomen admin, ale nekontroluje všechny hráče jen vybrané, kámoše ty nechává, jako v naší politice ...Pokud si mohu na jeho neschopnost stěžovat komu ? Děkuji jeho ban je jen trapné potvrzení že má malé ego a co více to nechám na Vás...slovo komunikace mu nic neříká a volnost některých hráčů tady je fakt trapná....Takže pokud máte stejné zážitky s nečinností adminů tam kde jsou žádáni, přidejte se.... Děkuji adminovy:
    Nick q
    Fragy / Smrti 13 / 7
    SteamID STEAM_0:1:26843492
    IP: 178.23.219.2
    VIP Ne
    Země: CZ

    Na něho si dám kurva pozor.... až udělaš chybu dam to tu, všem ,at vidí tvoji kvalitu!

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Podle toho co píšeš za sračky na serveru se nedivim že ti dal ban.
    On nezkontroloval nějakého hráče na kterého si měl podezření z cheatování nebo co?
    Btw zde je ukázka toho co tam píše. http://csko.cz/d/oakrxovm
    Naposledy upraveno Bezdak; 29-06-13 v 23:57.

  3. #3

    Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Mimochodem ten Lakaj na kterého jsi nadával je také admin, takže neschopný jsi tu akorát ty, takže tu nemel něco o kvalitě a radši se uč rozpoznat cheaty a nespamuj chat.

    Až tě potkám ve hře a budeš tam psát sračky, dostaneš ban na pěkně dlouho, aby ses vzpamatoval, jsem proto aby ti q ten ban ještě o pár dní prodloužil, za tu drzost, že dolezeš ještě sem a meleš sračky i tady...

  4. #4

    Odpověď: Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Ne jen admin nepřekousnul jeden vtípek....tak chtěl dokázat že tu má moc, jeho problém....Asi tu budu mít pořád ban...těším se na plodnou diskusi s adminy ve věku 12-15 let! Bez urážky tebe nemyslím!

  5. #5

    Odpověď: Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    A ještě jedna věc, mněl jsem tu já někdy ban....? Mám někde jinde na server ban? Nick mám stále stejný neměním ho jako druzí..kotelnu hraji od roku 2008...jen pro tvou informaci... A protože tě beru jako někoho vysoké mám dotaz bude tu někdy soutěž pro kvalifikaci na turnaj republikový ? Nemohl by tento server postavit team, kvalita tu je , jen je dát dohromady....? Nemyslím sebe, vím o hračích co tu hrají pravidelně a mají velmi dobré výsledky, drží se vysoko, dle mně na to´mají! Jen nad tím dlouho dloubám bylo přece pěkné slyšet že Češi získaly zlato v této hře....Tak pokud budeš mít čas, pls dej mi vědět jak si tato myšlenka stojí u Vás na vedení servru, děkuji!

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Profesionální cs 1.6 scéna už umřela. Snad všechny známé turnaje kde se 1.6 hrála už jí zrušili a hraje se místo toho global offensive.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Pro priste uz te nikdy nebudu upozornovat na tve chovani ve hre a naparimtiho hned .Jen at vis.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Bezdak to nie je pravda. CS liga sa stále hraje. Možno najsť stránky, ktoré robia ligy na svetovej úrovni. Napríklad liga undzwei. Tam som kedysi hrával aj ja a slováci tam majú dobré výsledky. Môj bývalí tým skončil 8.7.2013 proti týmu z Fínska ako výťaz.

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: q jako admin ? Vtip servu csko?

    undzwei nemela uz tehdy uroven a neverim, ze ji nekdy nasla ...

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Aha, u2 ma opravdu vysokou uroven, vyhral jsi team match proti nejakym trolum z Finska, ted uz si jen kup steam a mozna za 5 let ti to budu verit, ban opravneny, navic kdyz tu mluvis o profi scene, na zacatek by to chtelo rozpoznat ty cheaty, po tech letech (5ti podle tvych slov) jen tady na kotelne bys toho uz mohl byt schopnej.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele CyVeR
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: q jako admin ? Vtip servu csko?

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Aha, u2 ma opravdu vysokou uroven, vyhral jsi team match proti nejakym trolum z Finska, ted uz si jen kup steam a mozna za 5 let ti to budu verit, ban opravneny, navic kdyz tu mluvis o profi scene, na zacatek by to chtelo rozpoznat ty cheaty, po tech letech (5ti podle tvych slov) jen tady na kotelne bys toho uz mohl byt schopnej.
    to malo byt komu? :D :D mna sa to istotne nemalo tykat :D to s 5 rokmy na Kotelni pisal Scotty200 nie ja :D k tomu ja na kotelni dho nehrajem a cheaty viem rozhodne rozoznat :D zasa kto povedal ze som hral len na u2? :D ty ako admin... nic v zlom.... hatujes na mna ale pritom ja by som mohol hatovat na teba, lebo si si ani neoveril komu to pises. pises to ako jednej osobe ale tyka sa to dvoch. Fakt nic v zlom Slunicko, ale ty si dostal admin prava?? Este raz nic v zlom. To len ako poznamka, aby si neriesil veci o ktorych nemas paru. Precitaj si celu konverzaciu, aby si vedel kto sa tu riesil. A ze BAN opravneny?? Za co??
    Naposledy upraveno CyVeR; 13-07-13 v 12:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •