Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 54

Téma: rc auta server

  1. #16
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: rc auta server

    Myší otáčet kamera? Jestli by to bylo o 360°, tak by to bylo na <> ovládalo by se to hůř ;) ale ty to hlavně chceš asi kvůli pohledu dozadu. To by mohla být třeba klávesa Q.
    A projíždění skrz auta? Vůbec... náhodou je to dobry, když druhému autu se můžeš plést do cesty aby tě nepředjelo. Ale po projetí do cíle by vyhraná auta už nemohli na zpět, tam by mohl být blok.
    Náhodou je to super, když auto vystřelím raketou mimo trať. Že beate? :D Ale dal bych mimo trať také reset auta na vrácení na trať jak je u převrácení.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Po dojeti do cile je auto prujezdne a nemuze pouzivat bonusy, to by melo stacit.
    Toho jsem si moc nevšiml, že bylo průjezdné. To bude asi tím, že jsem měl počet umístění k poměru jen 4:10 :D
    Naposledy upraveno trew; 04-07-13 v 10:33.

  2. #17
    Kotel
    Guest

    Odpověď: rc auta server

    Po dojeti do cile je auto prujezdne a nemuze pouzivat bonusy, to by melo stacit. Otaceni kamerou je dost slozite, pohled dozadu by sel udelat. Umazu par bonusu, co jsou blizko startu.
    Body za skoky se budou scitat a za urcity pocet dostanete bonus. Ted to dava bonus pri skoku nad 28 bodu.

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: rc auta server

    Nad 28 bodů? To na jeden skok snad nejde udělat ne :D

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: rc auta server

    Ide :D Pred skokom drz ctr, ked pojdes na skok pusti ho a drz A alebo D a budes robit backflipy aj sa otacat :D

  5. #20
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: rc auta server

    Nešlo by nejako znížiť silu EMP plus? Zastavil by to len 4,5 hráčov za mapu, lebo je to dosť nepríjemné keď sa to stane 3x za mapu.
    Zišiel by sa aj nejaký bonus, ktorý by dával odolnosť voči oleju a bonus na priehladnosť na 5-10sekúnd ( pri štarte sa to hodí). Po tých 2 rampách v tuneli je lepšie ísť po okraji tam to dáva 10 bodov a ak ideš po strede dáva to len 8.
    Citovat Původně založeno only deathrun 7 Zobrazit příspěvky
    Myší otáčet kamera? Jestli by to bylo o 360°, tak by to bylo na <> ovládalo by se to hůř ;) ale ty to hlavně chceš asi kvůli pohledu dozadu. To by mohla být třeba klávesa Q.
    A projíždění skrz auta? Vůbec... náhodou je to dobry, když druhému autu se můžeš plést do cesty aby tě nepředjelo. Ale po projetí do cíle by vyhraná auta už nemohli na zpět, tam by mohl být blok.
    Náhodou je to super, když auto vystřelím raketou mimo trať. Že beate? :D Ale dal bych mimo trať také reset auta na vrácení na trať jak je u převrácení.


    Toho jsem si moc nevšiml, že bylo průjezdné. To bude asi tím, že jsem měl počet umístění k poměru jen 4:10 :D
    To radšej nespomínaj, raketa ma vyhodí mimo trať spawnem sa a 2x electro a z 2. miesta preposledný. :D

    E: 11slotov + 1 pre vip, keď je viac ako 12 hráčov to niekoho bugne a nemôže pretekať.
    Naposledy upraveno Beat; 04-07-13 v 13:05. Důvod: Sloty

  6. #21
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: rc auta server

    Citovat Původně založeno Nothing But The Beat Zobrazit příspěvky
    Nešlo by nejako znížiť silu EMP plus? Zastavil by to len 4,5 hráčov za mapu, lebo je to dosť nepríjemné keď sa to stane 3x za mapu.
    Zišiel by sa aj nejaký bonus, ktorý by dával odolnosť voči oleju a bonus na priehladnosť na 5-10sekúnd ( pri štarte sa to hodí). Po tých 2 rampách v tuneli je lepšie ísť po okraji tam to dáva 10 bodov a ak ideš po strede dáva to len 8.
    To radšej nespomínaj, raketa ma vyhodí mimo trať spawnem sa a 2x electro a z 2. miesta preposledný. :D
    to EMP by bylo docela dobry jen jednou za kolo v nějakým bonusu. Odolnost proti oleji? To se málo využije, když ho dáš, tak se ti třeba dřív vyplejtvá než ho tam někdo hodí. A když si to budeš nechávat, tak nemůžeš mít další bonusy. To je dost dobry, že může bejt jen jeden vybranej bonus a to bych tak nechal. :)
    Já jsem maximálně udělal 16 bodů při nitru.

    No to mi povídej o tom propadáku, z 1 místa v půlce mapy 2x elektrika, a pak jsem skončil mezi posledníma :/ to už tam přišla nějaká holka.. teď už asi vím, že to byla lála...co jsem četl teď tady v chatu (nick ve hře you....), tak už jsem nebyl ani jednou první, jen druhej, třetí, čtvrtej,... :(
    to zrovna byl tenhle moment.. to udělala určitě ona!!!! :D
    Tak se tam nepřipojila lála ale tahle ,BhYez|^ YouniTtwo ;(

    Umístění? Se odstranilo?
    Naposledy upraveno trew; 04-07-13 v 15:22.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    69

    Re: rc auta server

    mohli by ste pridat nad auto jmeno toho kdo to řídí a take by se mohli určovat barvi aut kdo jakou chce....:D

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Re: rc auta server

    Citovat Původně založeno mikaspa Zobrazit příspěvky
    mohli by ste pridat nad auto jmeno toho kdo to řídí a take by se mohli určovat barvi aut kdo jakou chce....:D
    hej to chýba aj mne :D lebo rád by som vedel, kto do mňa dáva tie prašivé rakety :D:D

    KOTEL: Mohol by si mi uploadnúť tie soundy autíčka z rc cars serveru? nemôžem to u seba v csku nájsť a neviem či to tam vôbec je. Chcel by som upraviť tie zvuky na nejaký poriadny mustang alebo niečo také, nech to znie brutálne a nie ako hračkárske autičko. Potom by si tie upravené zvuky aj mohol pridať na server, ak by sa páčili.

    E: díky hľadal som to trošku inde :D
    Naposledy upraveno MarcelloR; 04-07-13 v 23:10.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Re: rc auta server

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    hej to chýba aj mne :D lebo rád by som vedel, kto do mňa dáva tie prašivé rakety :D:D

    KOTEL: Mohol by si mi uploadnúť tie soundy autíčka z rc cars serveru? nemôžem to u seba v csku nájsť a neviem či to tam vôbec je. Chcel by som upraviť tie zvuky na nejaký poriadny mustang alebo niečo také, nech to znie brutálne a nie ako hračkárske autičko. Potom by si tie upravené zvuky aj mohol pridať na server, ak by sa páčili.
    \Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads\sound\rcmod

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: rc auta server

    To s tymi menami som pisal kotlovi na steame ale neni to vraj take jednoduche. Ak mate nejaky napad ako sa to da spravit napiste to sem. Ak to tak pojde kotel to urcite urobi....

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Re: rc auta server

    Citovat Původně založeno Trey Zobrazit příspěvky
    To s tymi menami som pisal kotlovi na steame ale neni to vraj take jednoduche. Ak mate nejaky napad ako sa to da spravit napiste to sem. Ak to tak pojde kotel to urcite urobi....
    a čo tak k tej tabuľke s poradím priradiť ešte farbu autíčka ??? tak by sa vedelo kto je kto. Proste by bolo napríklad " Trey(red car) "
    E: alebo mená v tabuľke by boli takou farbou, akou je ich auto.
    Naposledy upraveno MarcelloR; 04-07-13 v 23:17.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zaciatocnik
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    133

    Odpověď: rc auta server

    Neviem či je to tu spomínané ale mohli by sa zrušiť mikráky a banovať tých čo na začiatku kola idú do protismeru, zbierajú bonusy a blokujú

  13. #28
    Kotel
    Guest

    Odpověď: rc auta server

    Hraci o kolo pozadu budou prujezdni. Mikraky jsou dobry. Jestli ti vadi, tak dej /mute

  14. #29
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: rc auta server

    Dala by sa pridať 3-5 sekundová priehľadnosť na štarte? Často ma to spawne vzadu a ten čo je predemnou je AFK a blokuje ma tým a stratím čas. Neviem či sa to stáva ostatným ale buguje sa mi pohľad keď sa tlačím ku stene zväčša v zákrute.
    Naposledy upraveno Beat; 05-07-13 v 22:05. Důvod: A

  15. #30
    Kotel
    Guest

    Odpověď: rc auta server

    Dala. Kamera jede za tebou, takze kdyz projizdiz blizko rohu, tak jede pres nej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •