Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Hoj, jestli máte na Steamu nový Counter Strike 1.6 v HD rozlišení (který hovado z Valve napadlo hru z roku 2003 s grafikou devadesátých let po deseti letech převádět na hd, to nepochopím, asi takhle: http://5pol.com/wp-content/uploads/2012/06/1118.jpg .. no nic) nebo jste viděli moje video http://www.youtube.com/watch?v=TSaTxCRvV9c úspěšně downgradnuli, ale ještě Vám stále vyskakuje chybové hlášení, které se musí odklikávat, podávam ZDE návod jak vrátit naprosto stejnou hru, na jakou jsme byli zvyklý před únorem 2013.

    1) na steamu zakažte aktualizaci hry Counter Strike 1.6 (návod je ve videu)
    2) vypněte csko i steam
    3) přejmenuje složku C:\Steam\steamapps\common\Half-life nebo ji celou přesuňte jinam
    4) do adresáře C:\Steam\steamapps\common rozbalte tuto složku Half-life odkaz: http://uloz.to/xdfjDsSA/half-life-rar
    5) z Vaší původní složky do nové C:\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike-czech zkopírujte složku "maps" *) a vše Vaše další osobní nastavení (configy, skiny a podobně..)
    *) mapy a configy jsem do balíčku nekopíroval
    6) spusťte to a mělo by to fungovat - a už bez vyskakujících chybných hlášení


    Je to vlastně jednoduchý; jelikož je teď zdrojový adresář C:\Steam\steamapps\common\Half-life , jediné co je potřeba k downgradu je nahradit soubory hd hry v týhle složce starýma souborama normálního Counteru, což je balíček uploadnutý na uložtu. Jsou tam i skiny z jailbreaku jako nechtěný bonus, ale nechtělo se mi to probírat. Pokud by Vám to nefungovalo (i když nevím proč by nemělo :D jedině že by tam haproval jiný OS ale to by podle mě nemělo hrát roli) normálně vrátíte zpátky Vaší starou složku, kterou jste předtím přejmenovali nebo přesunuli.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 11-07-13 v 12:49.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Konečně :) děkuji spasiteli už jsem vážně myslel, že mi z nich rupne hlava. Vše funguje bez problému.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    To jsi to tak rychle stáhnul a překopíroval? :D Jestli to funguje tak sem jedině rád pomohl. :-) Je to pohodička hrát jako dřív. :-)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Jn :)) Tak ono ot jde v pohodě když to stahuje 1,4 mb/s.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Já to mám po updatu a byl jsem s tím spokojený. Updaty jsem odškrtl, takže jestli vyšel nějaký nový cca před 2 měsíci, tak je to v pohodě, mě se nestáhna.
    Asi po tom 3-4 updatu začalo být csko skoro jako dřív, akorát si vypnete HD modely a je to :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Po posledním updatu (asi dva dny zpět) jsem začal mít problémy s CSkem. Hra se zapínala příšerně pomalu a po připojení fps skákalo 20/100, tak jsem zkusil ten downgrade, avšak po zapnutí steamu vyskočí toto http://i.imgur.com/4iVd89q.png
    Mám to nechat, nebo? Porotože se jinak steam nezapne

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Po posledním updatu (asi dva dny zpět) jsem začal mít problémy s CSkem. Hra se zapínala příšerně pomalu a po připojení fps skákalo 20/100, tak jsem zkusil ten downgrade, avšak po zapnutí steamu vyskočí toto http://i.imgur.com/4iVd89q.png
    Mám to nechat, nebo? Porotože se jinak steam nezapne
    To mi dělalo ze začátku, po chvíli (třeba i pár minut) se mi ale hra normálně spustila. Nechal sem to běžet a po chvíli se to spustilo, nebo sem to 2x vypnul a po třetím zapnutí už to ani nenabíhalo. Teď už mi to nedělá vůbec - podle mě to není nijak důležitý, akorát to zbržďuje načítání teda no.
    P.S. Kdyby se přesto hra nějak zase znovu uploadnula do tý blbý podoby, tak nech zapnutý Steam a jenom opakuj ten postup (překopírování složek) před tím než spustíš csko, takhle sem to párkrát udělal když sem ještě měl ten původní oldpack a ten pos* update se mi tam procpal, i když jsem ho na Steamu zakázal.



    Citovat Původně založeno Amazing-Zajic Zobrazit příspěvky
    Já to mám po updatu a byl jsem s tím spokojený. Updaty jsem odškrtl, takže jestli vyšel nějaký nový cca před 2 měsíci, tak je to v pohodě, mě se nestáhna.
    Asi po tom 3-4 updatu začalo být csko skoro jako dřív, akorát si vypnete HD modely a je to :)
    Tak to nevím, já bych to v tom novém módu nehral ani minutu, takže sem hned první den v únoru hledal downgrade.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 11-07-13 v 15:00.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Tak to nevím, já bych to v tom novém módu nehral ani minutu, takže sem hned první den v únoru hledal downgrade.
    První 2 updaty byly hrozné, ale pak uř se to celekm vrátilo k normálu :)

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Všechno jsem udělal podle návodu pod videem, zapnul jsem counter, ale nešlo mi se připojit na žádný server. Vždy v průběhu připojování mi to zmrazilo cskoa přestalo pracovat. Vypnout šlo pouze přes správce úloh.. Nevíte co s tím?

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Zkoušel si chvíli dýl počkat? Jinak netuším nestalo se mi to..

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Už mi to jede. Ten první den jsem to asi 10 musel vypnout a zapnout. Dneska už to jede bez problému.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Po posledním updatu (asi dva dny zpět) jsem začal mít problémy s CSkem. Hra se zapínala příšerně pomalu a po připojení fps skákalo 20/100, tak jsem zkusil ten downgrade, avšak po zapnutí steamu vyskočí toto http://i.imgur.com/4iVd89q.png
    Mám to nechat, nebo? Porotože se jinak steam nezapne
    mne to ukazuje max. 20 sekúnd :D čo máš za PC hlavne ram :D

    E.: vlaženie citétu

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    Všechno jsem udělal podle návodu pod videem, zapnul jsem counter, ale nešlo mi se připojit na žádný server. Vždy v průběhu připojování mi to zmrazilo cskoa přestalo pracovat. Vypnout šlo pouze přes správce úloh.. Nevíte co s tím?
    Toto já mám běžné. Buď vždy, když se připojuju na jiný server nebo je změna mapy. Zmáčknu ctrl+alt+delete a najede mi taková tabulka. Tam okdlikám OK a hraju dál. :)

    Dělal jsem to podle tohoto videa: https://www.youtube.com/watch?v=ZQpMRg58gHk

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Ja dom si ho stiahol, ale fps som nemal vyssie ako 60, ping a vsetko ostatne bolo v pohode... ked som si dal oldpack prec, zapol cs tak v nastaveniach som si vsimol ze bola zakliknuta v-sync, nevies ako to vypnut? koli tomu mi to fps nejde na 100 :-)

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Benjur
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Downgrade cska - už bez chyb (Steam only)

    Hmm , tiež mi to pri načitavani mapy seklo a pomohlo len ctl+alt+delete , inak to vypnuť nešlo.

    Edit: už to ide v pohode , ďakujem :)
    Naposledy upraveno Benjur; 26-07-13 v 20:08.
    by : Tachy steam
    „Nie je lepšia škola života, než môcť zblízka a dlhodobo sledovať hlupáka vo vedúcej funkcii. Potom totiž jasne vidíte, ako sa veci nemajú robiť.“- Norman Schwartzkopf

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •