Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 43 z 43

Téma: Hráč měsíce

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Hráč měsíce

    Mohli by sa teda vyjadriť aj ostatní admini.

  2. #32
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Hráč měsíce

    avitaik:

    tak protože ještě není adminem (čekatel), tak já bych třeba nominoval dhaaqu. Je to velice dobrej cheathunter, skiller a ještě k tomu chytrej kluk. A nebezpečně vtipně trolluje chat na fóru XD

    -NtO-
    Naposledy upraveno NarutoO; 12-08-13 v 17:34.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    avitaik:

    tak protože ještě není adminem (čekatel), tak já bych třeba nominoval dhaaqu. Je to velice dobrej cheathunter, skiller a ještě k tomu chytrej kluk. A nebezpečně vtipně trolluje chat na fóru XD

    -NtO-
    Hm, Cheathunter? Asi som prespal celý mesiac, alebo mi niečo uniklo. Ale maximálne tak prd do bazeníku...

    Aviatik je jednoducho proti lebo vie, že to nikdy nevyhrá. A možno by sa našiel lepší troll master ako on. Žejo...

    Inak Acid, admini sa dajú s aktivitou ľahko kontrolovať + bany + palce od hráčov (kde aj tak vyhrajú JB admini, lebo ich pozná najviac ľudí). Ale ako chceš kontrolovať hráčov...hodnotné príspevky, palčeky na fóre, ... hlásenia cez "!"? Keby si to tu trochu viac objasnil, možno by to nebolo odveci. Lebo ak to chceš robiť tak ako som to doteraz pochopil, tak tu budeš tráviť 5 hodín denne a musíš prebehnúť úplne každé vlákno na fóre. Nehovoriac o tom, že tu niekto spomínal správanie v hre. To už ide fakt mimo mojej reality kde deň má +- 24 hodín.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Hm, Cheathunter? Asi som prespal celý mesiac, alebo mi niečo uniklo. Ale maximálne tak prd do bazeníku...

    Aviatik je jednoducho proti lebo vie, že to nikdy nevyhrá. A možno by sa našiel lepší troll master ako on. Žejo...

    Inak Acid, admini sa dajú s aktivitou ľahko kontrolovať + bany + palce od hráčov (kde aj tak vyhrajú JB admini, lebo ich pozná najviac ľudí). Ale ako chceš kontrolovať hráčov...hodnotné príspevky, palčeky na fóre, ... hlásenia cez "!"? Keby si to tu trochu viac objasnil, možno by to nebolo odveci. Lebo ak to chceš robiť tak ako som to doteraz pochopil, tak tu budeš tráviť 5 hodín denne a musíš prebehnúť úplne každé vlákno na fóre. Nehovoriac o tom, že tu niekto spomínal správanie v hre. To už ide fakt mimo mojej reality kde deň má +- 24 hodín.
    No práve...k Acidovi by to chcelo viac ľudí.Ak by sa do toho už Kotelna pustila,tak vo veľkom.Dajme tomu,že by na JB bol špecialne človek,čo by to postrážil,na ZM mod ďalší,pri aim serveroch by sa hlavne brali do úvahy nahláseny cheateri(alebo admina mesiaca spraviť len z aim serverov a vynechať ostatné mody) ako ti to je jednoduchšie Acid.Ale to je podľa mna..je to Acidov nápad,tak nech si to nejak realizuje.Lebo je to hrozne nedomyslené a takto by to nevydržalo ani mesiac.

  5. #35
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Hm, Cheathunter? Asi som prespal celý mesiac, alebo mi niečo uniklo. Ale maximálne tak prd do bazeníku...

    Aviatik je jednoducho proti lebo vie, že to nikdy nevyhrá. A možno by sa našiel lepší troll master ako on. Žejo...

    Inak Acid, admini sa dajú s aktivitou ľahko kontrolovať + bany + palce od hráčov (kde aj tak vyhrajú JB admini, lebo ich pozná najviac ľudí). Ale ako chceš kontrolovať hráčov...hodnotné príspevky, palčeky na fóre, ... hlásenia cez "!"? Keby si to tu trochu viac objasnil, možno by to nebolo odveci. Lebo ak to chceš robiť tak ako som to doteraz pochopil, tak tu budeš tráviť 5 hodín denne a musíš prebehnúť úplne každé vlákno na fóre. Nehovoriac o tom, že tu niekto spomínal správanie v hre. To už ide fakt mimo mojej reality kde deň má +- 24 hodín.
    Jestli někdo je, nebo není dobrý cheathunter, tak to vypadá, že je věcí názoru. Já si myslím, že průměr jedno hlášení s natočeným demem denně nemá zrovna každý hráč. Ale můžu se mýlit. Nominace je komplexní, takže ať už by byl dobrým cheathunterem, nebo ne, důvodů je víc.

    Byla to odpověď avitatikovi, že dobrý hráč se pozná a dá nominovat. Admini nepotřebují anketu, aby je obyčejní hráči lechtali pod pytlíkem. Nebo možná jo. Jejich jedinou motivací by však mělo být starat se správným způsobem o spravedlivý průběh hry, to se pak může vyhodnocovat podle statistik, hodnocením jiných adminů.

    Nominace adminů hráči by totiž znamenala nadbíhání a podlézání.
    Naposledy upraveno NarutoO; 12-08-13 v 19:50.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Jestli někdo je, nebo není dobrý cheathunter, tak to vypadá, že je věcí názoru. Já si myslím, že průměr jedno hlášení s natočeným demem denně nemá zrovna každý hráč. Ale můžu se mýlit. Nominace je komplexní, takže ať už by byl dobrým cheathunterem, nebo ne, důvodů je víc.

    Charon narážel na to, že neni chh. Kdyby byl tak ty hráče nemusí hlásit, ale rovnou to banuje. Je normal hráč jako ty a já.


    Jinak sem pro jak zmínil toreto, rozdělit to na skupiny, aim servery, JB, zm atp., jinak by to furt vyhravali džejlbrejk admini a CTF hráči.

    Fiur: jakoze na CTF je asi nejvic cheterstva, cize pokud by se bralo v potaz pocet nahlasenejch tak by meli vyhodu oproti paintbolakum trebas.
    Naposledy upraveno 'Seiter; 12-08-13 v 20:32.

  7. #37

    Odpověď: Hráč měsíce

    proc CTF hraci ? ( sorry nectu cele tema :D )
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Hráč měsíce

    nečetl jsem to celé ale nemůžete srovnávat knife admina který dá klidně za 1 mapu i 10 banů a třeba takového Jezusa..

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno knot Zobrazit příspěvky
    nečetl jsem to celé ale nemůžete srovnávat knife admina který dá klidně za 1 mapu i 10 banů a třeba takového Jezusa..
    Ja neviem,ale ak to celé nečitaš potom sa može stať presne to,čo teraz,že napišeš somarinu..pretože sa tu bavíme aj o tom,či by sa to nemalo spraviť osobitne na kategorie.

  10. #40
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Odpověď: Hráč měsíce

    Citovat Původně založeno abSeiter_ Zobrazit příspěvky
    Charon narážel na to, že neni chh. Kdyby byl tak ty hráče nemusí hlásit, ale rovnou to banuje. Je normal hráč jako ty a já.
    No, tak to ber, že jsem lama :D.

    Podle mne jedna věc je ban, kterej dá admin, ale druhá že někdo toho cheatera musí nahlásit, ne? XD

    -NtO-

    P.s.: už to chápu, charone drahý.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Hráč měsíce

    Teď jsem tu pár dní nebyl, byl jsem na dovolený.

    Takže, dám příklad, kterej si myslím, že pak v nominaci bude. Vemte si například 3neckyho. Ten tady jede jak šlak a pomáhá tu všem ostatním hráčům s cskem, steamem apod. Když si přečtu ty jeho posty v sekci problémy s hrou, vidím pak jenom děkování a pochvaly
    Každopádně, nominace nemusí dávat JEN JEDEN ČLOVĚK. Ten, kdo si na foru a ve hře všímá určitě ví. Ještě mě napadlo, že by vždycky při nominaci byl vždycky uvedenej server.

    Ještě se to nějak promyslí.

    Na aviatika nějak reagovat nebudu, má svůj, že je to “píčovina“ a ten já mu brát nebudu. :)

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Hráč měsíce

    Tak potřeboval bych na pomoc asi 3 lidi, který by kontrolovali nominace apod. Kdo by měl zaájem mi pomoct ( <3 ) , ať napíše pm, info dodám. ;)

    EDIT: Tak Toreto se nabídl jako první. Ještě asi 2. :)

    EDIT2: Napsal už i Naruto.
    Naposledy upraveno Acid; 15-08-13 v 13:44.

  13. #43

    Odpověď: Hráč měsíce

    Určitě pro. Dobrej nápad,ožije to forko :D
    ture.com/profile/default/76561198078447509.png[/img][/url]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •