Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: jb_island

  1. #1

    jb_island

    Zdravím...
    Tak jsem se konečně po dlouhym přemlouvání pustil do mappingu. Mnou slibovaná mapa jb_island se konečně dočkala prvních reálných tvarů a textur. Náčrty atrakcí na papíru konečně po nesčetných stoletích shledaly světlo renderu a tvrdou sílu kompilačních algoritmů. Ano (a nebo pro zahraniční: Yes), pracuji, co mi mé prsty a hlava dovolí.

    A nyní k dotazům a otázkám, kvůli kterým jsem přišel na toto forum. Věřím a jsem skálopevně přesvědčen, že se zde dozajista najdou tací, kteří mi s láskou a něhou poradí. Chtěl bych se doprosit odpovědi, kolik je tak optimální počet spawn-pointů (a nebo pro nezahraniční: bodů, kde se vaše maličkost objeví po startu kola) pro řady dobrovolných dozorců a také pro stáda nekompromisně smýšlejících a neracionálně uvažujících vězňů. Můj skromný, ale dosti hrubý a možná bych až řekl nepřesný odhad, si dovoluje sumírovat pro CT 6 (+2) a pro T 24 (+2). Ta čísla v závorce jsou bonusové spawny, takže je dobré to rovnou sečíst... Nerad bych totiž, aby se pak někdo místo spawnu rovnou objevil jako dead boy/girl/transgender. Děkuji všem za případné rady týkající se čehokoliv kolem chystající se mapy. Třeba ji jednou potkáme i na Kotelna JB serverech. To je teď ale zatím hudbou budoucnosti. (A nebo jak by zazpíval slavný pan Pavel Habera: "Je to vo hviezdach")

    Jako důkaz dvé pilnosti, snaživosti, silného ducha a morální vyrovnanosti přikládám screenshot (a nebo pro nezahraniční: sejmutí/vyfotografování obrazovky).


    *jde zatím o první hrubý nakres mapy s pár texturama (tohle jsou konkrétně cely, pro ty, co nemají tak velkou představivost)
    * chybí tam i nábytek, protože teď večer už má IKEA zavřeno, takže tam pojedu až ráno
    *stejně tohle nikdo nečte
    *cely jsou zatím stále uzavřené, takže je tam smrad a zatuchlina = nábytek tam stejně dám až vyvětrám
    *ne, mapa bude mít určitě víc stromů a keřů, mám rád přírodu
    *tak až teď to nikdo nečte...

    Na závěr se chci omluvit všem z jiných galaxií (především galaxii Uragán a Výmol), že jsem celý tento příspěvek nepřeložil také do jejich přirozené řeči. Neumím totiž tak dobře mimozemsky.
    *J vosd so mich pardón jos fofd anderes galaxí (jnef galaxí Uragan p Floflo), goel to aj textívo nejuto cu ajn blablabla. J notio anderes blablabla.*

    Lakys aka TRENKY :)
    Naposledy upraveno Trenky :); 16-08-13 v 01:38.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: jb_island

    Ještě přidat trošku světla a je to fajn. +1 :)

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele CeRtiK
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    50

    Re: jb_island

    džííí džííí :D
    07/04/2019 16:10 <CeRtiK> prosim zaramovat
    07/04/2019 16:10 <CeRtiK> tak to konec
    07/04/2019 16:09 <CeRtiK> :DDDDDDDDDDDDDD
    07/04/2019 16:04 <Toy> tvoje žádost se vyřeší během pár dnů
    07/04/2019 16:01 <CeRtiK> hej vtip prosim

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: jb_island

    Snad se povede, držím palce :)

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: jb_island

    vypadá to dobře..

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Eidam
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    348

    Odpověď: jb_island

    nice ;)

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: jb_island

    pekna to vypada kolik tam bude skrytych gun

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: jb_island

    * chybí tam i nábytek, protože teď večer už má IKEA zavřeno, takže tam pojedu až ráno

  9. #9

    Odpověď: jb_island

    K těm spawn pointům, Vězňů udělej 30 a dozorců 10. S tímhle počtem máš vždy jistotu, že nikdo neumře. Co se týče návrhů, tak určitě doporučuji přidat dávkovače zbraní (je to modernější a lepší). Budova cel vypadá přímo úžasně. Bylo by tedy dobré se držet této architektury pro případnou stavbu dalších budov. Ale co je asi nejhlavnější, atrakce. Udělej tam pokud možno co nejvíce atrakcí, ovšem bylo by dobré kdy byjsi vymyslel i něco originálního :). Jb mapy jsou na vytvoření nejtěžší a já ti držím palce, ať se udržíš a dokončíš to bez problémů ;).

  10. #10

    Re: Odpověď: jb_island

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    K těm spawn pointům, Vězňů udělej 30 a dozorců 10. S tímhle počtem máš vždy jistotu, že nikdo neumře. Co se týče návrhů, tak určitě doporučuji přidat dávkovače zbraní (je to modernější a lepší). Budova cel vypadá přímo úžasně. Bylo by tedy dobré se držet této architektury pro případnou stavbu dalších budov. Ale co je asi nejhlavnější, atrakce. Udělej tam pokud možno co nejvíce atrakcí, ovšem bylo by dobré kdy byjsi vymyslel i něco originálního :). Jb mapy jsou na vytvoření nejtěžší a já ti držím palce, ať se udržíš a dokončíš to bez problémů ;).
    Díky díky a díky. :)

    Atrakcí tam bude fakt dost, teda aspoň podle toho, co mám zatím vymyšlený. Doufám, že všechno programování půjde podle plánu. Tvorba mapy zabere ještě hodně času. Hlavně se snažím použít co nejvíc vlastních textur, což je na dost dlouho. No snad to všechno dopadne OK.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Kašpi
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Škola Čar a Kouzel v Bradavicích
    Příspěvky
    16

    Odpověď: jb_island

    gj :D doufam že se ti povede :D

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Odpověď: jb_island

    Citovat Původně založeno Acid Zobrazit příspěvky
    Ještě přidat trošku světla a je to fajn. +1 :)
    To neviem no.. asi by som bol proti.. vela ludom to laguje ked su niekde svetla..
    OMFG WTF

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele See me
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Zlínsko
    Příspěvky
    199

    Odpověď: jb_island

    Pěkné :) Jen se chci zeptat jak se daří a na jak dlouho ještě vidíš tvorbu ? :)

  14. #14

    Re: Odpověď: jb_island

    Citovat Původně založeno See me Zobrazit příspěvky
    Pěkné :) Jen se chci zeptat jak se daří a na jak dlouho ještě vidíš tvorbu ? :)
    Díky díky, no tvorbu asi ještě na dlouho, teď nějak nemám náladu modelovat a vymýšlet :D

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118

    Odpověď: jb_island

    1 rada sklenik daj tak aby sa dal uzavriet a hlavne ziadna nahoda.Daj ttam Lj do sklenika aspon 230 alebo viac-z toho vypliva podlaha na odtiahnutie a ak tam bude trampolina tak taka ako na jb_snow lebo trampolina na ktorej si trieskam hlavu o strop ti mozem o**** :D + pvosim daj tam auticka ktore sa daju vybrat :D premna a Leryxa
    NESNAŽÍM SA ZAPADNÚŤ A ANI NECHCEM!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •