Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: recoil

  1. #1

    recoil

    čawte videl som tu niekde tému ohľadom recoilu ale nebola tam odpoveď ktorú by som chcel, keď mám zapnutý vlasný servér kde si s kamošmi skúšame wallbangi a granáty a aj aim mám veľmi malí recoil v porovnaní s pripojením sa na iný server.
    keď kukám pro hráčov tak recoil funguje ako keď si na chvýľu založíme server tz. 1. zásah s M4 do krku sa zaráta ako hlava hruď alebo ľavá paža podľa zbraňe a druhý náboj by mal letieť na hlavu vždy a však keď sa pripojím náboj letí asi o 10-30 stupňov vyššie tak isto to pokračuje keď sa ho snažím zabiť pomocou tap-fire alebo ako sa tomu nadáva 2-3 náboje s tím že sa híbem(pred vístrelom vždy sprvím proti pohyb aby som na zlomok sekundy zastal) a vždy to potom letí úplne niekam inam a chcel by som sa spítať prečo ako to opraviť lebo ma to dosť hnevá.
    (ak bude treba spravím video)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: recoil

    Předpokládám, že odezva na LANu je < 1 ms? A není to jen o pingu, ale o posílání informací mezi klientem a serverem a jejich ztrátou apod. Nemůžeš srovnávat kabel s internetovým připojením. Je to úplně normální a nijak "opravit" to v dnešní době nejde.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3

    Odpověď: Re: recoil

    njn ale tu na servéry by sa to podľa mňa dalo aspoň zminimalizovať zmenov ratov a podobných vecí len neviem čo by tomu pomohlo (inak všetko mám na max tz. rate 25000 a preberanie a upload na 100)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: recoil

    Neboj se, Kotel to má pošéfované určitě dobře (nikdo si nestěžuje) a zminimalizované to je nejvíc co to jde.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •