Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 74 z 74

Téma: Spolupráca medzi hráčom a adminom

  1. #61

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ako admin nadviaže dobrý vzťah s hráčom? Celkom ľahko stačí ak sa k hráčovi správa rovnocenne, proste rozpráva sa s nim ako rovný s rovným. A hlavne ak mu hráč napíše, nech ho admin neignoruje alebo len tak neodbije. Ešte sa mi páči to čo robí Tuti: Ak nahlásite Tutimu cheatera, a ak cheater dostane ban, tak Tuti udá v dôvode aj to kto mu tohto cheatera nahlásil. To som uviedol len ako príklad ako zlepšenie vzťahu medzi hráčmi a adminmi.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #62
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Tak napr. ja som na TS skoro vzdy {IP TSka > CSKO.CZ} staci prist a ozvat sa, ja si movenem k sebe a mozem vam s hoci cim pomoct....nemozte od nas chciet, aby sme vam pomahali, ak nevieme, ze tu pomoc potrebujete...takze staci sa ozvat a urcite sa nejaky ochotny admin ponukne
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #63
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    *M@sters Indian0

    To bolo i u nas na serveri,stale tam bylo napsane kto to hlasil a nebol stym problem

    priklad:wh by :D
    Wh by FJ
    wh by Ky

    Kazdy hrac vedel o koho sa jedna a mal to aj iny ciel,nebudem tu rozoberat,mi sme to vedely proc sme to tam dopisaly :D


    Matis

    Mas pravdu,nememu detsku ani matka nerozumie!
    Videl som ta v hre takze vim,ze mas ochotu pomoct atd.a este zopar adminov viem urcite ale to je tazke,taky hraci nevedia ani hrat takze TS asi ich nenapadne nainstalovat a pouzivat.
    Naposledy upraveno Fighter; 07-10-14 v 11:43.

  4. #64
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Ako admin nadviaže dobrý vzťah s hráčom? Celkom ľahko stačí ak sa k hráčovi správa rovnocenne, proste rozpráva sa s nim ako rovný s rovným. A hlavne ak mu hráč napíše, nech ho admin neignoruje alebo len tak neodbije. Ešte sa mi páči to čo robí Tuti: Ak nahlásite Tutimu cheatera, a ak cheater dostane ban, tak Tuti udá v dôvode aj to kto mu tohto cheatera nahlásil. To som uviedol len ako príklad ako zlepšenie vzťahu medzi hráčmi a adminmi.


    to som zvykol robit aj ja, ale niekedy to je zdlhave, kedze mame uz predpripravene admin menu, kde reason uz je dany.... ale neboj, na serveri je len zopar hracov, ktory hlasia dobre a bez failov, takych si dany admin vazi a pri pripadnej ziadosti o prava si ho zastane a obhaji....

    to fighter..

    chapem, ale zial musia sa to naucit pouzivat
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #65
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ono to môže byť aj tým, že admini si menia nicky, tak daní hráči ani nevedia, kto im pomáha.

    Navyše ak sa tá pomoc admina nezhoduje s predstavami hráča, tak je aj tak za debila. Napr. prídem na JB na hlásenie, snažím sa to ako vždy poriešiť čo najlepšie a najednoduchšie pokiaľ možno bez zbytočných banov a nejaký Lerax do mňa začne hustiť čo som za debilného admina keď to neviem ani vyriesiť, zrejme tak ako by to on chcel. A to nebola ojedinelá situácia bohužiaľ. To sa potom ani tým adminom nechce na niektoré hlásenia ani chodiť, respektíve sa mi vtedy ani nechelo ďalej hrať.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #66
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Navyše ak sa tá pomoc admina nezhoduje s predstavami hráča, tak je aj tak za debila. Napr. prídem na JB na hlásenie, snažím sa to ako vždy poriešiť čo najlepšie a najednoduchšie pokiaľ možno bez zbytočných banov a nejaký Lerax do mňa začne hustiť čo som za debilného admina keď to neviem ani vyriesiť, zrejme tak ako by to on chcel. A to nebola ojedinelá situácia bohužiaľ. To sa potom ani tým adminom nechce na niektoré hlásenia ani chodiť, respektíve sa mi vtedy ani nechelo ďalej hrať.
    Máš u mě plus za to že na ty hlášení vůbec chodíš. V JB admin teamu (počítám i spešly) jsou individua která nejen že na hlášení nechodí i když se na zprávu podívaly, oni ani nehrajou na žádnem serveru a jen si huntí hodiny. Že vždycky přijde se dá věřit třeba Smookemu, i přes to že už nespočetkrát se stalo že se hříšník dřív odpojil. Dám si k tobě v přátelích na steamu přezdívku Admin abych tě měl vždy po ruce


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #67
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Dám si k tobě v přátelích na steamu přezdívku Admin abych tě měl vždy po ruce
    To těžko, če když hraje Charon, tak kvůli svým nervům má steam friends vždy vyplý.. jsou někdy vyjjímky, ale neviděl jsem to už dlouhé týdny :D Stačí psát přes "!", to skoro vždycky přišel :)

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  8. #68
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Swagrid Zobrazit příspěvky
    To těžko, če když hraje Charon, tak kvůli svým nervům má steam friends vždy vyplý.. jsou někdy vyjjímky, ale neviděl jsem to už dlouhé týdny :D Stačí psát přes "!", to skoro vždycky přišel :)
    Dik, ale nie kvôli nervom, ale aby neotravovali kvôli právam, spešlom a pod. Stačí napísať cez "!".
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #69
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Já si nemohu stěžovat. Kdykoliv kdokoliv porušuje nějaké pravidlo (třeba i jen spamuje) vždy někdo na moje hlášení přijde. Spoustu adminů neváhám osloviti s hltvkem, když třeba někdy nepřijde, ale jsem si v tu chvíli jistý, že je to tutovka (popřípadě si to večer potvrdím) a daného admina třeba poprosím, aby to zhodnotil.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  10. #70
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ono ako vnímajú hráči adminov a ako ich majú "zaškatuľkovaných", tak tak isto máme aj my vytypovaných hráčov, na ktorých hlásenia sa 100% oplatí ísť a na ktorých sa fakt neoplatí.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #71

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-11-14 v 18:50.

  12. #72
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud se to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.
    suhlasim, nieco na tom budeb :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #73
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud se to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.
    Problém je v tom, že dotyčný nebude o tom prvním banu vědět, takže se ani nedozví o tom, že měl udělat něco proti pravidlům, aby se mohl vůbec nějak poučit. Navíc jde většinou o takové drobnosti, které by se na serveru obvykle ani nebanovaly, ale řešily domluvou.
    O jaká jde vlastně porušení? Textury jsou problém asi jen na furienu a tam jdou jednou pro vždy zablokovat, takže by se problém trvale vyřešil. Takže jde vlastně jen o kemp na furienu?

  14. #74

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Kemp na všech serverech, otravování hráčů na všech serverech. Pak tu jsou módy a speciální pravidla pro ně, třeba na knifu nebo na jb. Anebo tyto "kraviny" zpřístnit hned na ban na jeden den. Tady jde o princip. Když si ten hráč toho nijak nevšimne, tak to bude dělat dál a dál. Já nevím jak to chcete udělat, já jsem jen navrhnul jednu z né moc populárních cest. Hráč, co to pravidlo poruší si toho banu musí všimnout, ať ví, že si nemá zahrávat s pravidly, když na serveru ten admin není.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •