Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 74

Téma: Spolupráca medzi hráčom a adminom

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Co riesis ake percenta a ake body? Jak mozes porovnavat taketo bany. Jeden zabanuje 15 jasnych wh hracov na ns a dalsi zabanuje 5 steamakov. Aby sa admini "bali" nieco banovat kvoli bodovaniu? Kde to sme? Cele to bodovanie je podla mna uplne na prd napad. Je to hra a nie sutaz v tv.


    Citovat Původně založeno abSeiter_ Zobrazit příspěvky
    To se tedka resi.



    Ty fail bany (za cheaty) bych do toho netahal, prece jenom nemuzes srovnavat admina, co dal za ty 3 mesice 20 banu a jinyho, co jich dal 300. Takze to vzit na procenta. Na konci tech 3 mesicu, se to spocita, a kdo bude mit vic jak např. 5% UB, tak je bez prav (tj. 5 UB na 100 B).

    Takze body zavyst na opravneny stiznosti, vazny nadavky hracum, za oboje bod, pri 5ti bodech taky bez prav.

    Co vy na to?
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Co riesis ake percenta a ake body? Jak mozes porovnavat taketo bany. Jeden zabanuje 15 jasnych wh hracov na ns a dalsi zabanuje 5 steamakov. Aby sa admini "bali" nieco banovat kvoli bodovaniu? Kde to sme? Cele to bodovanie je podla mna uplne na prd napad. Je to hra a nie sutaz v tv.
    No a co, že banuje steamaky? Tak at to nedela, kdyz vi, ze dava casto UB. Navic neni zas tak casty, ze se dava permec steamakum (u tezce rozeznatelnejch cheatu).

    A proc by se meli bat? Tak budto ma cheaty a banuju, nebo nema a necham ho.

    Jo, bodovani je voser, ale pak se nediv, ze tu vznikaji flamy kuli netransparentnosti, ze hraci nevidej zadnou "spravedlnost". Dark prisel s navrhem toho bodovani, ja to trosku upravil a to je vse.


    E: Navic neni problem udelat, ze kdyz nekdo zabanuje dlouhodobejsiho steamaka, ze se mu da -bod, nebo ubere nejaky to procento, se muzou zavyst tadyty "odmeny".
    Naposledy upraveno 'Seiter; 01-09-13 v 09:27.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Vysvetli mi ale naco ti je bodovanie? Za to, ze decka maju mindraky, ze im zachvilu zacina skola? Provtny problem bol paradox a teraz za to prerabat celu kotelnu? Troska na hlavu nemyslis?

    Citovat Původně založeno abSeiter_ Zobrazit příspěvky
    No a co, že banuje steamaky? Tak at to nedela, kdyz vi, ze dava casto UB. Navic neni zas tak casty, ze se dava permec steamakum (u tezce rozeznatelnejch cheatu).

    A proc by se meli bat? Tak budto ma cheaty a banuju, nebo nema a necham ho.

    Jo, bodovani je voser, ale pak se nediv, ze tu vznikaji flamy kuli netransparentnosti, ze hraci nevidej zadnou "spravedlnost". Dark prisel s navrhem toho bodovani, ja to trosku upravil a to je vse.


    E: Navic neni problem udelat, ze kdyz nekdo zabanuje dlouhodobejsiho steamaka, ze se mu da -bod, nebo ubere nejaky to procento, se muzou zavyst tadyty "odmeny".
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Vysvetli mi ale naco ti je bodovanie? Za to, ze decka maju mindraky, ze im zachvilu zacina skola? Provtny problem bol paradox a teraz za to prerabat celu kotelnu? Troska na hlavu nemyslis?
    Ale šak je jedno, jestli tu stiznost podá 10ti letej nebo 40ti. V ty stiznosti musi bejt dukaz, tj. vypis z chatlogu, screen, demo. Pokud neni, tak smula.

    Jde o to, ze kdyz tu nekdo poda stiznost, napr. ze admin Human mi nadaval, doda chatlog a co se stane? Napise se, jo, to si prehnal, nedelej to. Lock a archiv. A co vidi hrac? Ze na nej nekdo udelal tytyty a de si hrat zpatky na server.
    Takhle by mel 1/5 a hrac by aspon videl, ze se neco deje. A myslim, ze admin, kterymu na tech pravech trosku zalezi a bude mit 4/5 si hodne rozmysli, nez neco napise nebo udela.

  5. #20

    Re: Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Abseiter : Bodíky sú somarina , predstav si žeby si ty zabanoval za tie 3mesiace 150 hráčov Nonsteamový , a v tý 5 by boli clear . A prišiel by si o práva za 3 mesiace od vtedy čo si ich dostal , páčilo by sa ti to ?
    riťky a edm

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Abseiter : Bodíky sú somarina , predstav si žeby si ty zabanoval za tie 3mesiace 150 hráčov Nonsteamový , a v tý 5 by boli clear . A prišiel by si o práva za 3 mesiace od vtedy čo si ich dostal , páčilo by sa ti to ?
    Ted te uplne nechapu, ja rek, ze za to obdobi se spocita procenty tvoje "uspesnost". V priklade ktery si uvedl 5 z 150 clear = 96,7 % uspesny, tj. o prava by ten clovek neprisel.

    Body by byli jen na stiznosti typu slovnik, nadrzovani atp.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ten gahter to je len o ich svedomí ako sa k tomu postavia. Mne sa to osobne tiež nepáči, ale nikomu nemôžeš diktovať, kedy má byť na serveri. Navyše z tých 100 adminov 12 moc neuškodí. Preto, pokiaľ je schopná žiadosť na strielacie a hráč spĺňa všetky podmienky, tak nikdy nepíšem Nie- reason: je veľa adminov. ;)

    Čo sa týka bodovania: Mne by ten systém nevadil, ja banujem len čo som si istý a sťažnosti na mňa niesú, takže ja sa nemám čoho báť + to vysvedčenie by som prijal, roky som žiadne nedostal :D , ale... Si myslíš, že Kotel bude mať čas prebiehať všetky sťažnosti a bany kto koľko zabanoval a či to bol NS alebo steam atd atd? Neviem, kto iný by to robil.
    Navyše viz.: TOTO a TOTO. Mŕtve. Nápad pekný, tuším sa tam spomínalo, že by sa tak mohli rozdeliť aj admini, ale... Pochvaly tu nikto nechce riešiť. Každý akčný tu rieši len blbosti, lebo "hatovat je zábavnejšie než niekoho chváliť". Hold, smola. Asi máme blbé povahy.
    Naposledy upraveno Charon35; 01-09-13 v 11:42.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Pokud tohle platí, že se tu nějakým způsobem pokusíme domluvit, ikdyž tomu moc nevěřím, tak to zkusím napsat tak abyste neměli kecy.
    Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho. Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců, takže co čtvrtletí to v podstatě ,,vysvědčení" kdo kolik bodů má, body by se mohli dávat zpět za vysokou aktivitu, nebo ulovení velké ryby=hráč který tu už nějakou dobu hraje a je podezřelý z haxu, ale nejsou důkazy a dotyčný admin by ho na základě průkazného dema zabanoval, dostal by +1. Pak mi docela vadí to hraní gatherů, je sice super že si jdete zahrát, nikdo vám nebrání, ale když takhle v odpolední špičce hrajete 2 hodiny 12 adminů(6 na 6 wtf), tak se pak div že nikdo na hlášení nepřijd, takže hrát to třeba večer, nebo když vidíte dost adminů online. Trpělivost při spectování cheatra, to je s čím sem se taky setkal, někdo je zaplej, vy ho spectujete, ale zrovna vypnul, nebo dost skrývá, tak si počkám než se odhalí a ne že odejdu, když mi napíše dotyčný admin že musí off, tak to samozřejmě nepočítám, spíš to jak odejdete na jiný hlášení s tím že je tenhle clear a za pár hodin je v banlistu když už tam mohl bejt dávno. A bylo by dobrý začít slapovat hráče co kempí na spawnu, neplantujou bombu, nebo nedefusujou a hlavně laggery, fakt mě vytáčí střílet po borcovi co má 120 ping a teleportuje se. Pokud mě ještě něco napadne editnu, máte tu návrh, jestli mě pošlete někam, že z toho nic nebude, že sou to.kraviny, tak už nevím..
    skusim ti odpovedat na vsetko >

    - bodovaci system adminov sice taky nieje, ale neboj Kotel si vsetko pameta....
    - co sa tyka trpezlivosti, ano je pravda co pises, ale zase to zober, ze nie vzdy mame cas sledovat nejakeho dementa pol hodiny, medzi tym nam ujde zopar dalsich haxorov...ja stale tvrdim "na kazdeho sa skor ci neskor pride" to ze si zahra o pol hodku dlhsie je snad jedno....
    - to co pises o gatheroch je trosku na hlavu.... predsa si zahram ked mam chut a je s kym....a urcite tam nieje 12 adminov, a aj ked tak kotelna nema len nas 12, za dalsie, vzdy je niekto online co na serveroch dohliada o to sa nemusis bat....
    - no a co sa tyka slapovania, tak tuto funkciu milujem a naplno vyuzivam, sice neviem ako ostatny admini, ale urcite sa to vyuziva, a lagerov snad server vyhadzuje sam, pokial sa nemylim tak je nastaveny na 100 ping, vsetko nad kickuje....

    v tvojom pripade som si vsimol, ze stale tlacis na adminov aby boli vkuse na serveroch, stale online a chytali cheaterov, ale preco neskusit robit natlak na dementne deti co cheatuju, aby nezapinali? ci takto je to jednoduchsie? preco si sa potom vzdal CHH?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Matis: Měl jsem v plánu skončit s 1.6 v af to máš vysvětlený.. A s tím gatherem.. Ne není jen 12 adminů, ale pokud další polovina adminů je nepřítomnejch a další točí haxora, tak je znát že ti co hrajou gather by už dávno banovali, taky sem psal, že hrát můžete a hlavně je to na vás, ale občas hrajete 3 gathery za sebou, což jsou 3 hodiny bez dozoru serveru..

  10. #25
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Matis: Měl jsem v plánu skončit s 1.6 v af to máš vysvětlený.. A s tím gatherem.. Ne není jen 12 adminů, ale pokud další polovina adminů je nepřítomnejch a další točí haxora, tak je znát že ti co hrajou gather by už dávno banovali, taky sem psal, že hrát můžete a hlavně je to na vás, ale občas hrajete 3 gathery za sebou, což jsou 3 hodiny bez dozoru serveru..
    aha ok v pohode....

    no mozno mas pravdu, ale nemyslim, ze o chod je dobre postarane.... obcas si prebehnem vsetky hlasenia za den a skoro na vsetky spravne hlasenia niekto reagoval....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #26

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.

  12. #27
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.
    prepac navrhneme Kotlovi, aby to niekde vypisalo...takze uz to vies...dakujem
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #28

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.
    ono je to samé jako "!" akorát nic nepíšeš ale mačkáš čísla.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Tiez som nevedel, ze nieco ako /cheater existuje...

  15. #30
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    skusim ti odpovedat na vsetko >

    - bodovaci system adminov sice taky nieje, ale neboj Kotel si vsetko pameta....
    - co sa tyka trpezlivosti, ano je pravda co pises, ale zase to zober, ze nie vzdy mame cas sledovat nejakeho dementa pol hodiny, medzi tym nam ujde zopar dalsich haxorov...ja stale tvrdim "na kazdeho sa skor ci neskor pride" to ze si zahra o pol hodku dlhsie je snad jedno....
    - to co pises o gatheroch je trosku na hlavu.... predsa si zahram ked mam chut a je s kym....a urcite tam nieje 12 adminov, a aj ked tak kotelna nema len nas 12, za dalsie, vzdy je niekto online co na serveroch dohliada o to sa nemusis bat....
    - no a co sa tyka slapovania, tak tuto funkciu milujem a naplno vyuzivam, sice neviem ako ostatny admini, ale urcite sa to vyuziva, a lagerov snad server vyhadzuje sam, pokial sa nemylim tak je nastaveny na 100 ping, vsetko nad kickuje....

    v tvojom pripade som si vsimol, ze stale tlacis na adminov aby boli vkuse na serveroch, stale online a chytali cheaterov, ale preco neskusit robit natlak na dementne deti co cheatuju, aby nezapinali? ci takto je to jednoduchsie? preco si sa potom vzdal CHH?
    Ve všech bodech souhlasim s Matisem.

    -bodování: Vymyslet rozumný systém a někoho, komu se bude chtít to hlídat je nepravděpodobné a hlavně NEPOTŘEBNÉ, protože kotelna v tomhle funguje nadstandartně dobře a fail banů je poskrovnu. To hlavně kvůli pečlivému náboru a je mi jasné, že s failujícím adminem by se místní AT rychle vyrovnal. I by mě zajímala historie, byly tady takové případy?

    -trpělivost: Špatný joke. Většina hlášení kam dojdu jsou fail, nebudu tam hodinu spectit kdyby náhodou. Když napíše někdo, kdo hlásí dobře tak si počkám. A je daleko menší problém pro hráče natočit krátké demo, když cheater zapnul, než pro admina hodiny spectit jenoho clear hráče za druhým. Vím, že Darkaspect je klučina někde na úrovni 9. třídy, ale práva už měl, tak jak může pořád psát jeden takový nesmysl za druhým nepochopím a už to vytočilo i mě...

    -gather: Si zahraju když mám s dalšími 9ti lidma čas a kdo někdy chodil s kamarádama na fotbal ví, že dát dohromady 2 týmy se nepovede pokaždý, kdy se to všem nejvíc hodí...

    -slap, mute, kick: Vše používám.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •