Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 74

Téma: Spolupráca medzi hráčom a adminom

  1. #31
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.
    Já jsem admin a taky jsem o tom doteď nevěděl :D. Potřeba někde zviditelnit.


  2. #32
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Protoze jsem k tomu chtel pridat nejake dalsi veci, ale zatim jsem se k tomu nedostal. Dost hracu to pouziva i tak, zrejme to je i nekde jinde. Napisu to do prikazu.

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Spolupráce/vztah mezi hráčem a adminem. Pro férovost vždy dva řádky míří jeden na admina druhý na hráče :P

    - Jak už někdo psal, to, že admin odepíše "nemám čas" by mělo být ojedinělé
    - Hlášení adminovi by mělo být, když si je hráč jistý (jde do spectu a pořádně se koukne)

    - Admin dbá na dobrou pověst kotelny a k ostatním adminům se chová s úctou, která náleží jeho právům. Nedělá dobrý dojem, když se dva admini shazují. Teď nemluvím o hře, ale hlavně o fóru a o chatu na fóru.
    - Hráč je hostem serveru a jako takový se i chová. Když je častým hostem serveru, může se chovat jako doma. Tzn. že se snaží, aby byl všude pořádek od cheaterů, dementů a

    - V žádném případě není admin nadřazen hráči. Admin by NEMĚL za žádných okolností zneužívat svých práv, ale využívat je ve všobecný prospěch všech hráčů, kteří jsou zrovna na serveru. Admin respektuje všechny hráče a chová se k nim tak, jako by to byli jiní admini.
    - Hráč nemůže pokaždé obviňovat admina ze zneužívání práv, když se mu konkrétní aplikace herní legislativy nemusí líbit. V tu danou chvíli je to prostě adminova zodpovědnost, a pokud se admin nechová správně, nemá to smysl psát mu to při hře, ale je potřeba využít předností fóra :) Hráč se k adminovi chová stejně přátelsky, jako k jinému "obyčejnému" hráči.

    - Bez ohledu na to, že admin s někým kamarádí, kontroluje ho při hlášení stejně a při nedodržování pravidel s ním nakládá stejně, jako s každým jiným hráčem.
    - Že se admin s nějakým hráčem kamarádí však neznamená, že kamarádíček má WH AB a whetever ještě navíc. Jsme na jiném portálu, takže že má admin kamarády apriori neznamená, že jim hned nadržuje.

    - Admini by neměli šetřit slapováním a kickováním. Když někdo neplní úkol mapy, kempuje s AWem, je ta pravá chvíle na pořádnýho facana. XD
    - Hráči by měli plnit úkoly mapy a když je admin upozorní, že neplní a tím porušují pravidla, měli by se omluvit a pravidla začít plnit.

    Vážím si všech adminů, kteří svojí práci berou s tou zodpovědností, která se s jejich právy pojí.. stejně tak chci pochválit všechny hráče, kteří adminy respektujou a nesou adminy ve vážnosti.

    -NtO-
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Som unavený a nechce sa mi to tu čítať, takže možno to čo napíšem už tu aj odznelo takže:

    1. po nahlásení hráča by mohol admin po príchode na server napísať dotyčnej osobe, ktorá hlásila, že je tam. Aby vedel, že už tam je admin a nemusí to ďalej nahlasovať a naopak, ak sa mu nikto neozve, tak aby sa mohol hodiť do spectu a natočiť dotyčného vinníka.

    2. mohlo by sa niektorým adminom konečne znížiť ego a prestať banovať píčoviny. Narážam nato, že ak hráč druhému hráčovi napíše niečo v zmysle napr. ty debil, tak admin to ignoruje, ale keď napíše hráč adminovi(aj keď ani nevie, že ide o admina) ty debil, tak admin hneď banuje. Toto pravdaže neplatí pre všetkých adminov, ale len pre niektorých, ktorí sa tu sami nájdu. Takže buď banujte všetko rovným mieritkom, alebo prestaňte zo seba robiť niečo viac. Kým hráč nenapíše jasne napr. " admin si kokot " , tak to nebanujte omg...

    3. Ďalšia vec čo ma napadá, tak aby sa niektorí z adminov kontrolovali na fóre... viac krát som bol svedkom, že sa tu hádali a nadávali nie len admin<->hráč ale aj admin<->admin.

    4. Síce to s predmetom témy toho nemá veľa spoločného, ale mohlo by sa spraviť na d2 only a MP, aby to ľudí čo si neplnia povinnosti zabilo. Narážam na ľudí, ktorí napríklad po položení bomby stále campia na druhom plante pritom majú full hp. Alebo zase naopak uplynie kolo a T behá s bombou na chrbte. Proste nejaký plugin čo by dalo slay každému okrem hráča s červeným hp(HP menšie alebo rovné 25hp to by mohlo byť akceptované ako " save" ). Ušetrila by sa robota adminom, ktorí by nemuseli riešiť camp. Síce mám pocit, že to ani neriešite, kedže viac krát som nahlásil camp hráčov a hovno z toho.

  5. #35
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Mě by nadchla jediná věc. Když je na serveru cheater tak to napíšete přes !,nebo /cheater a nespamujete do chatu že ten dotyčný má AB,WH apod. To hráče vyleká,leavne a máme o starost navíc. Díky za pochopení.

  6. #36
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Som unavený a nechce sa mi to tu čítať, takže možno to čo napíšem už tu aj odznelo takže:

    1. po nahlásení hráča by mohol admin po príchode na server napísať dotyčnej osobe, ktorá hlásila, že je tam. Aby vedel, že už tam je admin a nemusí to ďalej nahlasovať a naopak, ak sa mu nikto neozve, tak aby sa mohol hodiť do spectu a natočiť dotyčného vinníka.

    ja toto zvyknem robit, sice obcas ked uz tocim demo, tak nechcem otvarat konzolu...

    2. mohlo by sa niektorým adminom konečne znížiť ego a prestať banovať píčoviny. Narážam nato, že ak hráč druhému hráčovi napíše niečo v zmysle napr. ty debil, tak admin to ignoruje, ale keď napíše hráč adminovi(aj keď ani nevie, že ide o admina) ty debil, tak admin hneď banuje. Toto pravdaže neplatí pre všetkých adminov, ale len pre niektorých, ktorí sa tu sami nájdu. Takže buď banujte všetko rovným mieritkom, alebo prestaňte zo seba robiť niečo viac. Kým hráč nenapíše jasne napr. " admin si kokot " , tak to nebanujte omg...

    no vsetci sme nejaky a nie kazdy si uvedomuje, ze nesie istu zodpovednost...zial, a tie nezmyselne bany sa uz riesili


    3. Ďalšia vec čo ma napadá, tak aby sa niektorí z adminov kontrolovali na fóre... viac krát som bol svedkom, že sa tu hádali a nadávali nie len admin<->hráč ale aj admin<->admin.

    toto sa uz riesilo a snad vyriesilo, ja osobne podobne hadky na verejnom fore mazem

    4. Síce to s predmetom témy toho nemá veľa spoločného, ale mohlo by sa spraviť na d2 only a MP, aby to ľudí čo si neplnia povinnosti zabilo. Narážam na ľudí, ktorí napríklad po položení bomby stále campia na druhom plante pritom majú full hp. Alebo zase naopak uplynie kolo a T behá s bombou na chrbte. Proste nejaký plugin čo by dalo slay každému okrem hráča s červeným hp(HP menšie alebo rovné 25hp to by mohlo byť akceptované ako " save" ). Ušetrila by sa robota adminom, ktorí by nemuseli riešiť camp. Síce mám pocit, že to ani neriešite, kedže viac krát som nahlásil camp hráčov a hovno z toho.

    tu to je otazka na kotla
    dik za postrehy
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #37
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Mna napada 1 vec a to ta ze napr. hráč porši pravidlo a ma ban toto pravidlo porusi admin a ma iba ustne napomenutie dam trochu stary priklad:
    Na mape de_nuke sa kedysi hraci banovaly za texturu pri T spawne hrac dostal ban a mohol sa odvolavat naco chcel.
    uvidel som tam admina a pytam sa ci to neni textura a co spravil???povedal “mno vies riesi sa to na foru a zrejme to textura neni a co odneho nevidim druhy den banuje hracov co su na tom istom mieste kde bol on.
    To mi vadi iba
    NESNAŽÍM SA ZAPADNÚŤ A ANI NECHCEM!

  8. #38
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Shit Pro ^_^ Zobrazit příspěvky
    Mna napada 1 vec a to ta ze napr. hráč porši pravidlo a ma ban toto pravidlo porusi admin a ma iba ustne napomenutie dam trochu stary priklad:
    Na mape de_nuke sa kedysi hraci banovaly za texturu pri T spawne hrac dostal ban a mohol sa odvolavat naco chcel.
    uvidel som tam admina a pytam sa ci to neni textura a co spravil???povedal “mno vies riesi sa to na foru a zrejme to textura neni a co odneho nevidim druhy den banuje hracov co su na tom istom mieste kde bol on.
    To mi vadi iba
    toto sa riesilo v AF a TXT by sa uz banovat nemala, jedine, ze tam lezie stale umyselne aj po viecerych napomenutiach......ale ak mas nejake podozrenie, ze admin hrubo porusuje pravidla, kludne napis tu na forko, alebo mne do PM a poriesime to...dik za posterh
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #39

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Takže mám tu jeden takový postřeh, který víceméně bude dělat práci Adminům.

    Takže, když už jste na tom Fóru a uvidíte, že v Hlášení Cheatrů, Stížnosti něco je, tak se tam sakra prosím koukněte, protože když vidím jak si Admini vesele píšou v chatu tak se mi to zdá v pohodě, myslel jsem si, že na tom fóru aspoň něco dělali, kromě psaní. Najednou do toho "modra" pošlu aby se prosím někdo kouknul na jeden případ, tím nemyslím jenom tento případ, ale i pár dalších.

    Ano, já vím, že máte také svůj život, že se taky nechcete někdy o něco starat, ale když to pošlu do toho chatu, to zabere asi maximálně minutu to omrknutí toho Threadu a koukne se na to jenom Matis, který mimochodem na tom fórku nic nepsal a po dni se kouknu a kromě toho Matise tam nic není, tak je to podle mě sklamání...

    To je vše.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    919

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Ano, já vím, že máte také svůj život, že se taky nechcete někdy o něco starat, ale když to pošlu do toho chatu, to zabere asi maximálně minutu to omrknutí toho Threadu a koukne se na to jenom Matis, který mimochodem na tom fórku nic nepsal a po dni se kouknu a kromě toho Matise tam nic není, tak je to podle mě sklamání...

    To je vše.
    Ak napíše admin že tam WH je/nieje je zbytočnosť pozerať sa či to WH má/nemá .. Je to na zodpovednosť admina ktorý mu dal ban či je clear/haxor samozrejme nehovorím že to je na škodu sa znova pozriet na to demo či ho (cheat) naozaj má/nemá...

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí
    Neviem či sa pozeráš na steame, že je v hre alebo na serveroch cez "/admin" takze je to rozdiel .. Ak sa pozeráš na steame a vidíš že je v hre Counter Strike 1.6 neznamená to že sa nachádza na serveroch Kotelna ... môže byť iba v CS menu a CS mat stiahnute na lište a robiť iné veci ... Nie každý má dobry NB/PC že hned rozfrči CS (ja) a trva mu to aj 2 minuty ... Ešte sa vrátim ku mne - ak tebe / či inému hráčovi neodpišem na hlasenie neznamená to že hrám (aj keď som v hre).. Môj NB sekne po štvrť hodine svojho chodu a vipne sa a neviem ako to funguje ale zistil som že ak capnem CS NB nesekne ... takže ako nahle zapnem NB automaticky zapínam CS a vypnem ho az ked vypínam NB tak sa na mňa nehnevajte ľudia :) ... Iná vec je keď je admin na serveroch kotelna (/admin) a napíše ti že nemá čas tiež to neznamená že hra ... na servery na ktorom je môže niekoho točiť ... preto hráčom aj adminom píšem že na server skočím keď dotočím ... a zas je tu posledny príklad že sa na to Admin vyprdne ale to snad nerobia :D

  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Mne stačí, když budou admini příjemní :)

    Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.

  12. #42
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno AACHERON Zobrazit příspěvky
    Mne stačí, když budou admini příjemní :)

    Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.
    Ne, admin dorazi, hrac je clear, admin odejde. Piseme si mezi sebou kdo jde na hlaseni a na podstatnou vetsinu nekdo odpovi.


  13. #43
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno AACHERON Zobrazit příspěvky
    Mne stačí, když budou admini příjemní :)

    Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.
    ahoj... skusime popracovat na tom, aby admin dotycneho hraca upovedomil, ze je na serveri....

    ja osobne, skoro stale napisem, ze hrac je clear a odidem...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #44
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    ahoj... skusime popracovat na tom, aby admin dotycneho hraca upovedomil, ze je na serveri....

    ja osobne, skoro stale napisem, ze hrac je clear a odidem...
    To robím aj ja. A potom 20 minút spamuje "!", že nech niekto príde... Niekomu proste nevysvetlíš, ani keď ho kopneš :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #45
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65
    Ja by som chel dbré vztahy s adminmi. Je fajn ak pri nás stojíte, chránite nás pred cheatermi ktorých ani ja nemam rád.

    Adminovia s ktorími som hral na serveroch Kono159- War3Ultimate
    Britny, Luccy , Hectsssss, Does, Smooke, AxesCZE - Jailbreak
    Vejce, The Oc, rider, - zombie




    A aby ste mi verili pred rokmi som mal nick KillerVIP váčšina ma už pozná a po nejakom čase som ho zmenil na KillerVIP- Syn Boha to čo sa stalo medzi mnou a riderom je už minulosť inak som nikomu z vás nedával

    Všetkých si vás vážim a rešpektujem.

    Dakujem za názory

    Ako som mohol zabudnúť. Pardon

    Rider, Nehorazne, Praetorian - zombie

    because, Mr. Chemistry, Byznis, Burton - Jailbreak
    Naposledy upraveno hofy; 09-06-14 v 21:47. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •