Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Odstranění map na Oldschoolu

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Assault - súhlasím s odstránením, ale kedže je to detská mapa, tak veľa detí bude za ňou plakať, Westwood - síce to nie je oldschool mapa, ale je to western mapa, tak to na mňa pôsobí takou starinou a ešte je tam aj super hudba, čiže tu by som na oldschoole nechal a je to obľúbená mapa taktiež, Greece - ak sa nemýlim, tak je to tá mapa, kde je jeden z tímov skôr na bombovisku ako druhý, takže aj keby to bola prvá mapa v csku, tak súhlasím s odstránením, pretože oba tímy majú mať rovnaké podmienky a mapa ma byť vybalancovaná čo v prípade Greece neplatí.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Smazat Assault a nechat to tak. Potom ještě přidat tu havanu.

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.
    Viem iba o de_rotterdam

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele Myval
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Re: Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    OK Ramonesi,
    taky se omlouvám, že jsem tak vyjel, ale nemyslel jsem to nějak zle.
    Jde mi spíš o jednu věc, že např. konkrétně jakýkoliv Assault (LOL,UPC nebo aspoň původní) prostě bude hráčům chybět (např. mně šíleně) a Westwood i když je prostě mladší, tak ji za oldschool považuji.
    Další aspekt je, že Westwood byla snad nejhranější mapa na Oldschoolu - statistiky má admin team určitě k dispozici.

    Když už to mám zobecnit, tak bych prostě rád zabojoval, za přidání Assault (ten oldschool je a chybí tam), takže kritérium plně splňuje a i když je Westwood novější, tak "vzhledem a duchem" prostě oldschool je.
    Takže bych rád, kdyby se ještě admin team zamyslel nad přidáním Assault + Westwood.

    Tady jde o to, že i když to bude na nějakém "bla bla serveru", tak už to ztrácí význam, protože už rozhodně nebude tak plně obsazený jak "Oldschool" a navíc tam už nebude to stejné osazenstvo.

    Já vím Ramonesi, že my dva se moc rádi nemáme, ale přece jenom tady jde o zábavu, žádné zásluhy za Oldschool server ti neupírám a oceňuji je.

  6. #21
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Re: Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.

    Cs_backalley - tam je to tusim 10 na 10, viacery sa neda ani pripojit.
    De_sunny - tam je to asi 12 na 12 ak si dobre pametam
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Re: Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Citovat Původně založeno Myval Zobrazit příspěvky
    OK Ramonesi,
    taky se omlouvám, že jsem tak vyjel, ale nemyslel jsem to nějak zle.
    Jde mi spíš o jednu věc, že např. konkrétně jakýkoliv Assault (LOL,UPC nebo aspoň původní) prostě bude hráčům chybět (např. mně šíleně) a Westwood i když je prostě mladší, tak ji za oldschool považuji.
    Další aspekt je, že Westwood byla snad nejhranější mapa na Oldschoolu - statistiky má admin team určitě k dispozici.

    Když už to mám zobecnit, tak bych prostě rád zabojoval, za přidání Assault (ten oldschool je a chybí tam), takže kritérium plně splňuje a i když je Westwood novější, tak "vzhledem a duchem" prostě oldschool je.
    Takže bych rád, kdyby se ještě admin team zamyslel nad přidáním Assault + Westwood.

    Tady jde o to, že i když to bude na nějakém "bla bla serveru", tak už to ztrácí význam, protože už rozhodně nebude tak plně obsazený jak "Oldschool" a navíc tam už nebude to stejné osazenstvo.

    Já vím Ramonesi, že my dva se moc rádi nemáme, ale přece jenom tady jde o zábavu, žádné zásluhy za Oldschool server ti neupírám a oceňuji je.
    Mohla by sa tam pridať assault a arabstreets ale za westwood musím byť jednoznačne proti. Konečne sa tam zaviedla radikálna zmena, ktorá oldschoolu určite pomôže. Mylím si, že ne-oldschool mapy tam asi nenajdete, takže "umelina" ako westwood tam určite nebude zapadať.

    btw- Vegas je 10 na 10, tam by sa mohli pridať spawny.

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Odstranění map na Oldschoolu

    Spawny jsem pridal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •