Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Unban

  1. #1

    Unhappy Unban

    Zdravim Admini, mužu Vás poprosit o unbann banoval mě admin iiiiiii myslím že je to ''believe'' nejsem si jisty , hraval jsem na vašem serveru asi měsic a skoro každy den s believem , nebyl žadny problem ale pak me nekdo z vašeho teamu dal ban za wallhack přitom jsem čisty , mam na to i lidi co to potvrdi možna i nekoho s byvaleho klanu ještě jak se hralo playzone kdyby vam nestačilo ani to , na žadnem jinším serveru ban nemam , popřípade bych žadal aspon o demo ktere přislušný admin nahral , neni problem se na to mrknout spolu ještě si možná budu pamatovat proč jsem co udělal , ale aspon mohly by jsme si ty nejasnosti vyjasnit , diky za Váš čas Amigos , rad bych si zahral

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Unban

    Dodaj výpis z konzole

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Unban

    Dost skoro si si zaziadal o UB
    Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/lewandov.dem

    Podla mna si vypinal, zapinal ;)
    Naposledy upraveno because; 18-09-13 v 21:02.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban

    lewandowsky clear.Ale viděl sem,jak zabil carotka nebo jak byl ten nick,lewandowskýho a tohle byl určitě cheaterskej frag.Spíš na toho bych se podival bejt tebou.Tohohle odbanuj.

  5. #5
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Unban

    Casy:
    10:15
    13:16 - Ten plot mu musel zabranovat vo vyhlade ked bol pri nom uplne natlaceny, vypalil este skor nez ho videl.
    13:30
    15:37 - Cely suboj v kanali.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #6

    Odpověď: Unban

    13:16 Believe pokud jsi nevidel tak jak letel smog zabily jedno ct u mostu vystreli byli blyzko nekde za skalou takže bylo mi jasne že s tama vyjde minimalne jeden i když tam šly slyšet 2 AK a 1 dgl ktery by mel mit i awp jelikoz T vedly , pokud sis vsiml diroval jsem skalu protože s tama po mě střilel , co se tyce artica ktery strilel po druhem ct toho jsem slysel z prava , pokud chces videt lip Skiny tak mozna ti pomuze jas , navic sleduju furt aim nebo se na neho aspon soustředím... a ten souboj v kanali hned jak sem slezl dolu videl jsem flash proti me takze tam asi bude enemy :) potom byla prestralka doletel tam smog tak se dalo predpokladat ze si na me pocka na dalsi zatáčce :) navic střilel jsem s "předstřelem" jen proto že jsem slýšel jeho awp :) z blizky, to same k díram :) je mi 19 omg proč bych mel mit zaple -_- ... Díky za čas

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 81427)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): Lewandowsky;
    [AMXBANS] Tvuj nick: Lewandowsky;
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1125590681
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1125590681
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.115.250.71
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.115.250.71
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: lIIIIIl
    [AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (cs_militia)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ==================================

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Unban

    Tohle demo rozhodně na ban není.Jen mi není jasný jedno,proč když chodíš kanálama,tak v "zatáčkách" už auto míříš přes zed na konec,přitom těsně v tom koleni v kanálu taky většinou bývají.U posledního killu těsně před zabanováním taky cross přes zeď.
    Demo clear.
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Unban

    UB
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •