Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: nova zombie mapa zm_fons

  1. #1

    nova zombie mapa zm_fons

    Urobil som novú mapku pre zombie. V tejto novej mapke nájdete všetky druhy bunkrov. Je tam dosť skrýš pre všetkých(10). Každý si nájde svoju skrýš akú má rád.
    zopár screenov:
    Bez názvu.jpg Bez názvu2.jpg Bez názvu3.jpg Bez názvu4.jpg Bez názvu5.jpg Bez názvu6.jpg Bez názvu7.jpg Bez názvu8.jpg Bez názvu9.jpg Bez názvu10.jpg Bez názvu11.jpg Bez názvu12.jpg


    link na stiahnutie: http://uloz.to/xVpgBVSA/zm-fons-rar

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Odpověď: nova zombie mapa zm_fons

    Hmm, tak jsem si ji prozkoušel, ale zdá se mi velká a kryty gigantické. Chtělo by to zmenšit. Na jednom horním krytu nefunguje žebřík. Pokud by chtěl člověk zdrhat shora dolů, velmi pravděpodobně skočí a zabije se (moc vysoko). Různorodost krytů je však pěkná. :-)

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #3

    Odpověď: nova zombie mapa zm_fons

    caves Zugi to som ja Deir :D :D cely cas sa ta snazim zastihnut na skype a ty tam nejsi :D :D hmm a ok dnes to uz nestihnem tak zajtra sa stym trosku pohram a ked som to ja skusal tak to islo hmm no mozno som tam neco posral :D :D tak to skusim :D

  4. #4

    Odpověď: nova zombie mapa zm_fons

    Zaujimave kempy len ta mapa je strasne velka

  5. #5

    Odpověď: nova zombie mapa zm_fons

    No mne moc velka nepripadala skusim ten stred trosku zmensit mozno to bude lepsie :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •