Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o Unban

  1. #1

    Post Žádost o Unban

    Zdravím. Chci zažádat o unban na hru Minecraft. Můj nick ve hře je MCKissak. Mám ban za to, že jsem griefoval. Ale pozor! Jestli se tím má namysli to, že jsem se díval na stavby kde nemá hráč residenci a zničil jsem plot a zase ho tam vrátil tak já nevidím problém. Díval jsem se na stavby a chtěl jsem se dostat blíž, tak jsem zničil plot, ale vrátil ho na původní místo. To není zakázné. Prostě jsem se jenom díval toť vše.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Žádost o Unban

    Jméno ve hře máš jaké? Už si nepamatuju. Každopádně si byl za banován, protože to tak asi nebylo. Kdyby bylo vše v původním stavu, tak si toho nikdo nevšimne a ban nemáš.

    E: Teď sem se tam byl podívat a už sem si vzpomněl. Aspoň tu nelži, když si griefnul hráčku Klárku a ukradl si ji redstone lampy.
    Naposledy upraveno Sometypes; 25-09-13 v 07:01.

  3. #3

    Odpověď: Žádost o Unban

    Jméno ve hře jsem psal - MCKissak. A ano vzal jsem asi 3 redstone lampy (ty jsem zapomněl napsat), ale když jsem se chtěl připojit na server a vrátit jí je(teď mi hlavně neříkejte, že tohle si vymýšlím, zas takový blbec nejsem) tak už jsem měl ban.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Žádost o Unban

    Ty nemáš nikomu brát žádné redstone lampy..

  5. #5

    Odpověď: Žádost o Unban

    To vím, že nemám bože -.-

  6. #6

    Odpověď: Žádost o Unban

    Odbanujete mě v případě, že hned po přihlášení všechny redstone lampy vrátím na původní místo ?

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Žádost o Unban

    Do konce týdne ti to ještě nechám, pak uvidím.

  8. #8

    Odpověď: Žádost o Unban

    Ok :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •