Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: fps

  1. #16
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    Panove mam ten samej roblem co charon..cca 14 dni+- ...grafikou to byt nemuze to te ukliudnim...mam 4jadro i7 8GBramm a gpu GTX 660 ....hraju vse na HIGH perm mam 100 fps ale asi tak tu dobu co sem psal mam ve smoku i 20 fps obcas i frozen....nechapu....nějaka dalsi rada???


    edit: to fps mi spadne uz jen kdyz se do smouku podivem...treba i na 50m


    edit2: jediný co mě napadá je,že mi cs odpoji GTX a pouští mi cs na integrované grafice....bohužel nemám šajn jak to zjistit...
    Presne tento problém mám. Kludne sa môžem pozrieť z midu na D2 na T spawn kde smoke a fps drop. Tak nechápem co vo go, keď to grafikou nemôže byť... Nemenil si niečo pdvtedy ako to išlo?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    23


    Odpověď: Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Presne tento problém mám. Kludne sa môžem pozrieť z midu na D2 na T spawn kde smoke a fps drop. Tak nechápem co vo go, keď to grafikou nemôže byť... Nemenil si niečo pdvtedy ako to išlo?
    urcite ne...jen sem restartoval steam kvuli update....mam doopravdy podle vseho podezdreni ze steam nebo CS odpoji primarni grafiku a jedou na integrovanou..v mem pripade intel HD

    edit: nevis jak to zjistit? dokonce sem se pokuchal v nastaveni gpu a hl.exe je tam na integrovane graf. a nejde zmenit na Nvidii..takze sem natvrdo uz pri startu zadal turboboost a pretaktovani na max. vykon ale porad to samy...

    edit2: Odpověď: Re: Hra na Steame mi seká

    Ja problém s fps nemám, na NS mi to šľape úplne v pohode, no Steam mi seká.

    charone mas NS cs ? zkus hrat na nem...evidentne to dela steam..

    edit3: neni to z jistotou ale co sem prolezl forum tak fps pada steamakum a ns maji fps v poho..bohuzel ns cs nemam takze nemam moznost overit jestli to tak oporavdu je..
    Naposledy upraveno Knack; 11-10-13 v 17:50.

  3. #18
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    urcite ne...jen sem restartoval steam kvuli update....mam doopravdy podle vseho podezdreni ze steam nebo CS odpoji primarni grafiku a jedou na integrovanou..v mem pripade intel HD

    edit: nevis jak to zjistit? dokonce sem se pokuchal v nastaveni gpu a hl.exe je tam na integrovane graf. a nejde zmenit na Nvidii..takze sem natvrdo uz pri startu zadal turboboost a pretaktovani na max. vykon ale porad to samy...

    edit2: Odpověď: Re: Hra na Steame mi seká

    Ja problém s fps nemám, na NS mi to šľape úplne v pohode, no Steam mi seká.

    charone mas NS cs ? zkus hrat na nem...evidentne to dela steam..

    edit3: neni to z jistotou ale co sem prolezl forum tak fps pada steamakum a ns maji fps v poho..bohuzel ns cs nemam takze nemam moznost overit jestli to tak oporavdu je..
    Viem, že to robí steam. Ale na NS mám zopár banov, cez to nemôžem hrať.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    23


    Odpověď: fps

    Tak co s tim? popravde sem v koncich.....

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    Tak co s tim? popravde sem v koncich.....
    Ja tiež. Dočasne som to vyriešil tak, že sa vyhýbam smokom... nemám čas/nechce sa mi, špárať sa po celom nete a hľadať to. Navyše som myslel doteraz, že to je tou grafikou, lebo som zrovna pred nedávnom menil monitor... tak teraz fakt neviem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    23


    Odpověď: Re: Odpověď: fps

    jeste me napada co mas za grafiku? máš na motherboardu integ. graf? mužeš vlezt do nastaveni graf a podivat se na hl.exe co mas k nemu přiřazeno? ja tam mam integ. graf. a ani za boha to nejde zmenit na GTX....

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    jeste me napada co mas za grafiku? máš na motherboardu integ. graf? mužeš vlezt do nastaveni graf a podivat se na hl.exe co mas k nemu přiřazeno? ja tam mam integ. graf. a ani za boha to nejde zmenit na GTX....
    To mi je jedno. Ja mám len integrovanú grafiku. :D Takže môj problém môže byť v tom... :/ NVidia GeForce 7025 tatá šunka, ale doteraz úplne stačila...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    23


    Odpověď: fps

    Mozna uz to mam .. http://csko.cz/forum/showthread.php?...na-dobr%E9m-PC poslal sem mu zpravu tak doufam ze odepise...

    edit: vim ze to sem nepatri ale nechci zakladat dalsi vlakno..nevis proc i kdyz sem vip a mel bych mit volnej slot na D2 only se nepripojim pokud je server plnej??? dik za odpoved
    Naposledy upraveno Knack; 11-10-13 v 18:30.

  9. #24
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    Mozna uz to mam .. http://csko.cz/forum/showthread.php?...na-dobr%E9m-PC poslal sem mu zpravu tak doufam ze odepise...

    edit: vim ze to sem nepatri ale nechci zakladat dalsi vlakno..nevis proc i kdyz sem vip a mel bych mit volnej slot na D2 only se nepripojim pokud je server plnej??? dik za odpoved
    To je skôr mierené na Kotla. Napíš mu PM.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno Knack Zobrazit příspěvky
    Tak co s tim? popravde sem v koncich.....
    Psal si, že máš NVIDIA. Tady se dočteš, co potřebuješ. http://csko.cz/forum/showthread.php?...rocesoru-s-IGP
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    České Budějovice
    Příspěvky
    23


    Odpověď: Re: Odpověď: fps

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Psal si, že máš NVIDIA. Tady se dočteš, co potřebuješ. http://csko.cz/forum/showthread.php?...rocesoru-s-IGP
    Díky moc....v nastavení už dokážu zaškrtnout vysokorychlostní gpu...jdu to zkusit a dám echo jestli to pomohlo

    edit: Tak to tím doopravdy bylo..zkusil sem nahazet 5 smoku do rohu a prosel sem se tim a fps se ze 100fps ani nehlo.... Díky moc !!!!!!!!!!!
    Naposledy upraveno Knack; 11-10-13 v 20:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •