Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Řešení sporů soubojem.

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Angry Řešení sporů soubojem.

    Ahoj, množí se nám tu takové nepěkné nálady. Řekl jsem si, že by nebylo od věci řešit tyto rozbroje soubojem, jako za starých časův. Dust 1v1 or whatever. Alespoň by byla každou chvíli veřejná akce. Kdo by vyhrál, vyšel by ze sporu jako vítěz a prohravší by v té dané věci nemohl již více disponovat argumenty a mlčel by. Myslím, že by některým prospěla "hra na čest", když čest vznešenou samu neviděli ni z vlaku.

    Co o tom soudíte?

    E: Pověřený admin/moderátor by v rámci posouzení nějakého vleklého sporu navrhnul jedné z protistran, že může druhou vyzvat na soubouj 1v1 (žádné týmy, to by jen posilovalo rozdělování). Večer by se rezervoval server a hrála by se "očišťovačka". Tzn. bez veškerého ohledu na důvod sporu a argumenty by čest výherce byla očištěna a prohravší by musel prokázat pokoru a ustoupit.

    E: výzva k souboji by znamenala pro zúčstněné hlavně přijetí pravidel, tzn. bezezbytku respektovat výsledek zápasu a dodržení míru po zápasu. Protože jinak by to postrádalo smysl!

    -NtO-
    Naposledy upraveno NarutoO; 11-10-13 v 09:23.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Řešení sporů soubojem.

    Super nápad taký verejný súboj. Len pochybujem, že by niekto z tých rádoby skillerov na to išiel :D Ale ja som za.
    Naposledy upraveno Charon35; 10-10-13 v 22:50.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    Thumbs up :) good napad, urcite pro

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Řešení sporů soubojem.

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Super nápad taký verejný súboj. Len pochybujem, že by niekto z tých rádoby skillerov na to išiel :D Ale ja som za.
    Když tady mám šéfa šéfů, admina kata. Nestálo by za to, kdyby to pro ně byla povinnost? Pořád (možná spíš často) se spolu hádají. Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku. Zvaž to, mohlo by to být poučné (a taky by to mohla být do jisté míry i sranda).
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    Good idea, rozbiju vás všechny jako gladiátor. Hahahá

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Řešení sporů soubojem.

    Vyzývam Flashe na zápas v lolku.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Řešení sporů soubojem.

    Citovat Původně založeno Acid Zobrazit příspěvky
    Good idea, rozbiju vás všechny jako gladiátor. Hahahá
    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Vyzývam Flashe na zápas v lolku.
    No, já měl na mysli ty opravdický hádky.. Jako když si dva lidi nadávaj v chatboxu, nebo ve hře a už je to třeba delší záležitost. Vytrhnout bolavý zub, vyřešit starou nevraživost, otevřít a vyléčit po chlapsku staré rány. :P
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  8. #8

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    prohraju a notebook vyleti z okna :D
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Řešení sporů soubojem.

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Když tady mám šéfa šéfů, admina kata. Nestálo by za to, kdyby to pro ně byla povinnost? Pořád (možná spíš často) se spolu hádají. Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku. Zvaž to, mohlo by to být poučné (a taky by to mohla být do jisté míry i sranda).
    Tvoje údaje do PM.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    "Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku." Lol tuto frázu na internetu rači nepoužívej ..
    Přijde mě blbost tohle absolbovat když mám pravdu, ale mam 11 fps na tomhle dělu a skill jako mýval, který vběhl do kavárny..
    Pokud jsem to pochopil správně, tak mě to přijde jako uplná blbost


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Řešení sporů soubojem.

    Abych pravdu řekl, tak podle mě je to blbost. Když se dohadují dva rozumní lidé tak se vždy dohodnou. Pokud se hadají dva pitomci, tak si každy bude stát za svým a nepomůže jim ani svěcená voda. Navíc je nesmysl soudit něčí argumenty podle toho jaký má skill. Když bude nějaký skiller tvrdit, že tráva je modrá, všichni mu to budou vyvracet protože každý ví, že je to blbost, ale on všechny vyzve na duel, porazí je a řekne: "vidíte měl jsem pravdu!", byť je to úplný bullshit. Navíc chatbox je tu od toho, aby se do něj psalo a argumentovalo, pokud je to v mezích slušnosti a není to v rozporu s pravidly. Když začne přituhovat, tak jsou tu od toho moderatoři, aby budto uklidnili situaci nebo při nejhorším dali ban.

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Řešení sporů soubojem.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Vyzývam Flashe na zápas v lolku.
    To jsi pán vyzvat někoho kdo ma tejden 30ku :)

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    Dobré možná pro pobavení, jinak zastávám názor Giussepeho.

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    "Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku." Lol tuto frázu na internetu rači nepoužívej ..
    Přijde mě blbost tohle absolbovat když mám pravdu, ale mam 11 fps na tomhle dělu a skill jako mýval, který vběhl do kavárny..
    Pokud jsem to pochopil správně, tak mě to přijde jako uplná blbost
    :DDDDDDDDDDDDDDD dik za pobavenie na večer :D

    Inak neberte to tiež tam vážne. Ja by som si to skôr predstavoval ako na lige. Prihlási sa že chce 1on1 a môžu si to rozdať. Aj keď neviem či to tu má nejaký význam :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Řešení sporů soubojem.

    Cyberneticki gladiatori? :D
    Naposledy upraveno human; 12-10-13 v 08:59.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •