Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: VIP výhody

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    9

    VIP výhody

    Zdravíčko, koukal jsem na VIP výhody na webu a nějak jsem tam neviděl žádnou výhodu pro servery Capture the Flag, tak bych nějaké navrhl.

    • Rychlejší expení adrenalinu
    • Uminita proti automatickému přehazování z týmu do týmu
    • Levnější speciální zbraně

    Je mi jasné, že je to přehnané a VIP by bylo o dost zvýhodněnější ,jak normální hráč, ale rád bych, aby minimálně jedna z těchto variant byla na server přidána. Děkuji za vyslyšení. Věrný hráč smiley :)

  2. #2
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: VIP výhody

    Výhody na Capture the Flag :
    Při každém spawnu + $500
    + $5000 za ukořistění vlajky

    Ja by som bral radšej he zadarmo ako je to na megapube alebo d2.

    Rychlejší expení adrenalinu - Adrenalín nazberáš v pohode či už fragovaním alebo zberaním plechoviek, krabičiek (neviem presný názov :D).
    Uminita proti automatickému přehazování z týmu do týmu - PTB tam takmer vôbec nefunguje, pamätám že sme tam niekedy hrali 8vs4, charakter niektorých hráčov -> dobre rozohraný over -> umrú prehodí ich -> nechcú si pokaziť skóre alebo rank stlačia M a vrátia sa späť.
    Levnější speciální zbraně - Kemperov s awp je tam dosť a debilov čo položia bombu a zabijú spoluhráčov taktiež.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele petooo
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    U mna doma
    Příspěvky
    141

    Odpověď: VIP výhody

    Vyhody VIP na Capture The Flag: +500 za kazdy spawn
    +5000 za ukoristenie vlajky
    +50 adrenalinu za ukoristenie vlajky

    ja by som bol skor za HE zadarmo tak ako to uz napisal Beat :)
    Naposledy upraveno petooo; 08-02-15 v 02:11.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Foerus
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    54

    Odpověď: VIP výhody

    I když nemám VIPko koupený, k tomuto se vyjádřím:

    S imunitou vůči přehazování nesouhlasím - pak dojde k situaci, kdy hraje 8 na 3 a teď si představ, že by 4 hráči z těch 8 měli VIP. Hovadina. Rychlejší expení se mi taky nezdá jako nějakej převratnej nápad - jak říká Beat: full adrenalin se dá bez problému nafarmit za 2-3 minutky hraní, když jseš šikovnej. :) Zabiješ pár nepřátel, posbíráš plechovky a rushnes jednu vlajku a jseš doma. :) Jediný, co se mi zdá tak nějak rozumný, je ta nižší cena speciálních zbraní - to zní fajn, i když se trošku bojím kempících wipařů. :D

    He zadarmo se mi zdá jako ptákovina - stojí 300, což je naprosto zanedbatelná částka... spíš by se mi líbilo, kdyby se ti jako VIP zrušilo omezení kupovat jeden granát za 20s (nebo kolik to je). V situaci, kdy jsi CT na d2 a T tě odstřelují ze všech stran, by to mohlo znamenat výhodu - vyštveš je pryč granátama. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •