Zobrazit výsledek ankety: jaký preferujete žánr? (výběr více možností)

Hlasující
42. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Pop/rock (mainstream)

    13 30.95%
  • Hip hop cz/sk

    18 42.86%
  • electronic (house, techno, dance)

    22 52.38%
  • oldies

    5 11.90%
  • hip hop/r'n'b' (US)

    4 9.52%
  • hardbass

    4 9.52%
  • jiné? (napiš do fóra)

    4 9.52%
Anketa s více možnostmi.
Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: komunitní online radiokanál

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    komunitní online radiokanál

    Ahoj všem hráčům a adminům!
    Napadlo mne udělat buď na shoutcastu, nebo jiným způsobem (třeba i na TSku by to pro začátek šlo, ale bylo by to špatně dostupné a skombinovatelné s hrou) komunitní online rádio pro začátek s dvoudenním komponovaným večerním programem.
    Proč rádio, když máme fórum? No mám jeden argument, který si myslím je zásadní. Ne každý má celý den čas sledovat fórum, takže pustí rádio, zapne hru a může nerušeně pařit, aniž by se zdržoval čtením!
    Jak by vypadal program:
    -reklamy na Vip, soutěže a eventy
    - žánrové hudební bloky jednotlivých dj's prokládané komentářem
    - mezi nimi zprávy ze serveru (soutěže,novinky na serveru), zprávy z herního světa, chunky zprávy (zprávy ze světa minecraftu)
    -pořady (rozhovory, kauzy, humor)
    Co by to vyžadovalo?
    -redaktor 1-2 kteří by se při každodenním vysílání střídali ve výběru a kompozici zpravodajství v každé sekci zpravodajství. Mohli ale nemuseli by namlouvat sami, to může namluvit moderátor (zatím ja)
    Dj's, ve zde preferovaných zanrech třeba dva na jeden. Ti by měli na starost hodinové hudební bloky S VLASTNIM KOMENTÁŘEM. To by byla podmínka, protože jinak by to bylo málo zajímavé.
    redaktoři pořadů: to vychází z toho, co už někdo dávno dělá. Myslím tím rozhovory s adminy.
    Rádio by bylo cenzurované, protože si přeji, aby mělo úroveň.

    Technicky bych to zajišťoval já, nicméně jen zkušební dobu, pak bych rád, kdyby se to dařilo, bylo by potřeba vymyslet nějaké lepší serverově optimální řešení.

    Co si o tom myslíte? Kdo máte zájem podílet se na testovacím provozu?
    Naposledy upraveno NarutoO; 03-11-13 v 11:16.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    156

    Odpověď: komunitní online radiokanál

    Jako nápad to není špatný,ba naopak :D Ale nebude to zrovna 2x jednoduché.. Takže bych rád pomohl :)


    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho. Dekuji
    AppleJuice

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: komunitní online radiokanál

    Citovat Původně založeno Only_Lucker^^ Zobrazit příspěvky
    Jako nápad to není špatný,ba naopak :D Ale nebude to zrovna 2x jednoduché.. Takže bych rád pomohl :)
    A co z toho výše uvedeného by ti sedlo? A nebo máš nějaký vlastní koncept pořadu?

    Dík za ochotu.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: komunitní online radiokanál

    Damn nice idea!

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: komunitní online radiokanál

    Ahoj, stále jsem nic nerozjel a trochu se motám v kruhu.. Nápad zůstává, ale lidi se nehrnou. Napíšu to jinak, bude někdo ochoten 'na zkoušku' vyrobit pořad, hudební blok s muzikou a komentářem v nějaké rozumné délce a poslat mi ho? Specifikace v prvním vláknu, popřípadě mohu poslat do pm další info.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •