Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 54 z 54

Téma: CS:GO vs. CS 1.6

  1. #46
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093


    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    Citovat Původně založeno Volume up Zobrazit příspěvky
    Která hra má na steamu na kontě nejvíce prodejů ? Je to 1.6 nebo ne ? Jen takovej vsuvík
    To asi nezjistíš, ale GO se hraje více, tedy alespoň na Steamu. Otázkou ale je, kolik hráčů hraje 1.6 na NS.

    http://store.steampowered.com/stats/

  2. #47
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    Toto je len môj názor.

    Neporovnávať tieto 2 hry? Sú úplne odlišné?
    Ak by bola cs:go odlišná hra od 1.6, tak by tam neboli tie isté zbrane, mapy, skiny postavičiek a módy. Takže tvrdiť, že to mám brať ako novú hru, odlišnú od 1.6 je pre mňa bullshit.

    Ktorá z nich je viac hrávaná a viac predávaná?
    Už len tvrdenie, že 1.6 je mrtvá je píčovina. Možno tak po pg stránke, ale ak si zoberiete koľko ns portálov a serverov existujú po celom svete a ešte keď zoberiete koľko šikmých očí hraje cs:o čo je vlastne to isté ako 1.6, tak to je omnoho väčšia komunita ako cs:go.

    Čo sa tíka predaných kusov, tak je asi v popredí cs:go, pretože to prilákalo aj cod, bf a podobne zameraných ľudí a kedže je už dosť rokov bez problémov možnosť hrať cez non-steam, tak prečo by si niekto kto hraje len na pube kupoval steam. Aj keď za posledné roky dosť pribudlo steam cs 1.6 hráčov.

    Čo je lepšie 1.6 alebo cs:go?
    CS:GO
    +matchmaking system(ak chcete hrať napr. niečo ako mix, tak do zopár sekúnd nájde zápas)
    +smoke, konečne je taký, aký má byť
    +názov miest, dosť pomôže začiatočníkom pri komunikácií
    +vybalancovanie zbraní
    +ak hráte kompetív a buď vam odíde hráč alebo ho kicknete, tak nehráte v 4 ale hraje bot
    +ak vám niekto hodí zbraň, tak máte náboje
    +žiadny begrip
    +možnosť reportnutia hráča, ktorý následne môže byť potrestaný
    +grafika
    -odstranený bunny hop
    obrovské - hrateľnosť
    -skiny, myslím, že do takejto hry takéto píčoviny nepatria
    -strašne prečačkané mapy a zlá viditeľnosť, ak ste napr. 1vs1 na de_inferne a je plant na Ačku, tak šancu na výhru, ak je proti vám dobrý hráč vidím, tak na 20%... po kokot zábradlí, krabíc a podobných píčovin a same obrubniky akurát prekážajú pri pohybe čiže stále sa o niečo zavadíte...

    CS 1.6
    +jednoduchosť
    +hrateľnosť
    +bunny hop
    +strašne veľa módov
    +žiadne prečačkané mapy
    -veľa bugov
    -grafika(mne to absolútne nevadí)
    -smoke
    -žiadny matchmaking systém

    CS 1.6 > CS:GO
    Naposledy upraveno MarcelloR; 07-01-14 v 16:54.

  3. #48


    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    Doesi, jenže Csko:GO nenajdeš tak lehce jako crack, ale 1.6 NS je skoro všude... což je ten problém kdyby všichni z 1.6 měli origo tak by to byly panečku čísla :)
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  4. #49
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: CS:GO vs. CS 1.6

    MarcelloR to perfektne vypísal. Ja napr. mám úplne u prdele mapy. Ide mi o tú hrateľnosť, ktorá chýba 99% hrám. Smoke, bhop, skiny, bugy, všetko je vedľajšie ak hráte hru, ktorá má dobrú hratelnosť. Naopak, ak je zlá hratelnosť, tak grafika a podobné somariny človeka omrzia po týždni, mesiaci...niekoho skôr, niekoho neskôr. Samozrejme je to len na každom jedincovi, takže až čas ukáže, aké je GO naozaj.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #50
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: CS:GO vs. CS 1.6

    ono je to v podstate na ľudoch, kto si čo vyberie.. čo sa mu viac páči, tak to bude hrať
    cs:go ma osobne teraz už trochu nudí, a to kvôli hráčom.
    Keď som hrával so zlatým AK (medaila) tak sa to ešte dalo, no teraz, čo mi medaila spadla na 3* tak je to čím viac dementné..
    Sprostí rusi, ktorí to hrajú s hudbou na plno a to ma nudí, stále, zápas čo zápas takýto hráči..
    Česť vínimkám, najdú sa aj takí, ktorí pri tej hre seriózne rozmýšľajú.
    Naposledy upraveno caHor; 10-01-14 v 22:13.

  6. #51


    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    súhlasím s vami aj keď dosť neskoro ale preskúmal som enginy či už streľby alebo pohybu a hovorím že cs:go sa chce priblížiť realite a zároveň vyrovnať teami hlavne mapa de_dust je vyrovnaná proste sú pomenené mapy aby vyhovovali obom teamom inak streľba je tam menej náhodná ako na CS 1.6 tam to vždy ide najprv doľava hore a potom to spraví takú opačnú sedmičku s tím že do konca zásobníka sa horná úsečka na "7" raz prekryje kdežto v CS 1.6 to spraví rovnoramenný trojuholník natočený smerom dolu, ale čo nehorázne pos***i na GO je pohyb chceli sa priblížiť realite a teraz je s toho CoD všetkými 10 :/ funguje to podobne ako 1.6 ale nemôžte presiahnuť 300 P/s a doznievanie pohybu je trošku dlhé aj keď sa chcete pohnúť do druhej strany => pohyb 0 bodov a čo sa týka zbraní niektoré pridané zbrane sú proste "what" 20 nábojová m4 s tlmičom a kdo si ju preboha kúpi radšej FAMAS ktorý je lacnejší bere viac a ma brust a hlavne viac nábojov. jednou z mála výhod pri zbraniach je glock konečne neni až taký krivý. súhlasím s vami že to zakopalo 1.6 komunitu a prinútilo prejsť PRO teami na GO, naviše mnohým hráčom sa to zrejme nepáči Markeloff odišiel z na´vi do hell raisers, a stále hráva 1.6, ale aby na tom zarábal tak chodí hrávať s teamom na niake súťaže na GO
    a môj názor je taký že cs 1.6 je na PRO gaming lepšia ako 1.6

  7. #52
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877


    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    Citovat Původně založeno xXSn1P3RXx Zobrazit příspěvky
    cs 1.6 je na PRO gaming lepšia ako 1.6
    ???

  8. #53
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: CS:GO vs. CS 1.6

    Všetci jednašestkári prešli na GO z dôvodu, že tam prešli aj sponozory...(ak sa mýlim opravte ma) https://www.youtube.com/watch?v=twig64wQuLg ale tu je jeden pekný rozhovor z forestom,ktorý povedal,že aj keď teraz hrá globalko stále má v srdci číslo jedna 1.6. Ja osobne vlastným GO tiež, ale neak som si ho neoblúbil mne tam naopak veľmi chýba begrip a bhop z dôvodu, že som "hnskár".

  9. #54
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: CS:GO vs. CS 1.6

    Líbí se mi, jak lidi mluví o hratelnosti po pár odzkoušených hrách. Čekaj, že nainstalujou goučko, spustí to a začnou dávat hlavy. Omyl, hratelnost to má úplně jinde než měla 1.6. Je to daleko těžší a teprve po x dnech nahraných kompetetivu můžete hodnotit hratelnost těchto dvou her. Srovnávat grafiku 100 let staré hry a jejího nástupce je docela hloupý :D. Bhop se skákat dá ale je to jen o náhodě. Begrip byl a vždycky bude pro nuly, které něčím musí kompenzovat neschopnost někoho zabít a proto využívali tenhle zkurvenej bug. Skiny jsou u goučka hezký zpestření hry a o možnosti sázení nemluvě. PG scéna v goučku se točí jen kolem peněz. To je jediný rozdíl mezi tehdejší 1.6 scénou a touhle nynější. Takže goučko je lepší na všechno včetně módů, které jsou skoro na stejně dobré úrovni jako módy v sourcu. Možná i na lepší, jen je těch serverů málo a hraje to málo lidí. Nechápu, jak někdo může říct, že 1.6 má lepší módy.. 1.6 Má jediný hratelný mod classic, zbytek mi přijde jako hnus. Jediná věc co mi v cs:go docela chybí jsou fast zoomy :D. Ale s těma by to zase bylo hrozně easy. Takže 1.6 už nemá smysl hrát jinak, než rekreačně někde na pubu, zatímco csgo je zase výzva učit se něco nového a daleko těžšího. Ámen.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •