Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Vlastna Tvorba [JailBreak]

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Partizanske
    Příspěvky
    9

    Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Ahoj!

    Vzdy som chcel spravit jailbreak mapu tak tu je!

    Link: http://www.mediafire.com/download/6c..._ahoj_fear.bsp

    Ked tak ju prosim ohodnote a ak by bola dobra tak by som bol rad keby ju pridate na servery! :-)
    DAKUJEM!

    PartizaN.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Ahoj,
    Tvou mapu mám staženou, procházel jsem si ji.
    K hodnocení, no mapa se mi zdá poměrně rozlohou velká, atrakcí tam není mnoho, což by nevadilo.
    Moc se mi líbí ten KZ+Vodní surf, ten se ti opravdu povedl!
    Fotbal byl o něco slabší, ale nápis Miruška to zachránil, přecejenom ty branky mohly být trochu propracovanější.
    Tak nějak jsem si procházel mapu, a zdála se mi čím dál větší a dost prázdná - až na ty bedny, těch je tam dost.
    Nenašel jsem žádnou gunu pro teroristy, jen šachtu - šachta není špatnej nápad, ale aby někdo na kb spolupracoval, to asi ne :D
    Box byl vybavenej poměrně dobře, bylo to ok, nic tam nepřebývá, a ani nechybí.
    Potom se mi líbí ty healy, kterých je po mapě dost - nemusím se vracet až do zbrojky.

    Za mě

    Klady :
    Mě se líbí rozmístění healu po celé mapě, docela se ti povedlo to kz+vodní surf.
    Zápory :
    Mapa je velká, musím chodit dlouho, abych se někam dostal a není moc přeplněná, tzn. že je tam moc prázdno a pusto, takže mě cesta spíš unavuje.
    Ten bazén se ti nepovedl.

    Neber to špatně, ale kritika se hodí, posuneš se někam dál, opravuj mapu podle toho, co se komu (ne)líbí, ale měj na paměti, že není člověk ten, který by se zavděčil všem !

    To by bylo prozatím vše, co bych vytknul nebo tak, ale jinak tvoř dál, upravuj!
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Hele mapa je pěkná ale jak píše Ikea je dost velká a když už taková je tak si myslím, že by se tam ještě pár atrakcí vešlo .. To samé našel jsem jen 1 gunu(TMP) hned u východu z cel což si myslím, že není nejlepší místo. Vím, že to určitě není lehké dělat mapu ale připadá mi trochu odfláknutě. Asi bych tam ještě přidal nějaké atrakce. + Je tam dostatek spawnů? Jen aby to nebylo jako na některých mapách, které se na serverů už nacházejí, protože ty cely mi připadají poměrně malé. Ano, vím jen tu kritizuji a nevím jak to je/není těžké ale když už by se měla nacházet na Kotelňáckejch serverech tak by to tu mapu ještě chtělo zlepšit. Ale stejně GJ.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Partizanske
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Kritiku si cenim.. urcite tam nieco pridam + v areali bazenu je tajna zbrojka na stene je tlacitko. :)

  5. #5

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Ahoj asi to co ti řeknu ti řekli gustak s ikeou, ale za názor to stojí:), abych přešel k věci
    + Cela je pěkně zpracována ( tím myslím šachta [Hráči si musí pomoct] a granát aby měli o co bojovat :D )
    + Water Surf+KZ pěkná kombinace jen to chce trošku zkrášlit a zdelšit.
    + Jsem rád, že na boxu jsou přehledné tlačítka a, že tam není podlaha :D
    + Tajná zbrojka udělal si jí pěkně Terrorista nebude mít jen tak zbran, což je super

    / Bedny... nevím jestli je to + nebo -, jelikož bedny ti vyplnují prostor a hráč bude zvědavý co je za nimi :), jenže občas i překážejí

    - Mapa je příšerně velká a atrakcí je na ten poměr trošku málo a ještě by to chtělo využít prostor pod kázetkem
    - Mapa by chtěla doladit tím mám namysli to, že box je šerednej :/
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele SweegMan.
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    61

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Pekná mapa :) učite to dá časovo zabrať..
    +Veľká pekná mapa :) ale určite by si tam mal niečo dať (autá) :DD to by sa tam zišlo alebo napr Dr.. aj mohol by si tam hodiť aspoň jednu mp5 ale to je dobre že ťa baví robiť mapy :D je to tažké ja som s tým hodil po 5 minutách.. ocenujem to :D
    Swe3g0


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele SweegMan.
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    61

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    A chcem sa ťa opýtať kde nájdem tu tajnú zbrojku? lebo bludim po mape a nevidim ju
    Swe3g0


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Citovat Původně založeno SweegMan. Zobrazit příspěvky
    A chcem sa ťa opýtať kde nájdem tu tajnú zbrojku? lebo bludim po mape a nevidim ju
    stačí číst


    Citovat Původně založeno PartizaN. Zobrazit příspěvky
    Kritiku si cenim.. urcite tam nieco pridam + v areali bazenu je tajna zbrojka na stene je tlacitko. :)

  9. #9

    Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Fotky mapy
    Zbrojka


    Pohled z věže ze zbrojky


    Box


    Původně schované TMP v bedně


    První patro cely


    Druhé patro cely


    Šachta z cely vedoucí zatím neznámo kam


    Fotbal


    Bazén


    KZ


    Druhá část KZ


    Ring


    Schovaný Flash


    Věž


    Probourávání


    Náhoda


    Race


    Granáty


    Vrchol věže

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele SweegMan.
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    61

    Odpověď: Re: Odpověď: Vlastna Tvorba [JailBreak]

    Neboj už ju mám :)
    Swe3g0


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •