Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 100

Téma: Reset ranku

  1. #16
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Obcas je problem, ze se nezapocitaji body asi kvuli pretizeni. Reset zatim delat nebudu, mozna bude nutny kompletny reset a rozdeleni ranku na vic databazi.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: Reset ranku

    Ja som ti to písal... Mne sa nepočítaju skoro na každom servery..

  3. #18
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Rank jsem rozdelil na 2 casti: klasicke a fun servery. Ted by nemel byt zadny problem s body.

  4. #19

    Re: Reset ranku

    na w3u by sa zisiel zmensit pocet bodov
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Reset ranku

    Admini z Furienu majú pravdu.Na 100% resetnite rank na furienu.

  6. #21

    Odpověď: Reset ranku

    Na furiene vsetci nahrali ranky s bodkou a tym sa dostali do topky rychlejsie, nez hocikto, kto by sa chcel dostat do topky teraz
    Ja by som na Furiene navrhoval spravit kludne aj radikalne riesenie... strhnut az 80% bodov z casti nad 1000 ak uz nie uplny reset

    E: Sam som na pozicii 16, teda ak by niekomu prislo, ze to skodi tym hore, tak tym skodim aj sebe, no napriek tomu som za takuto zmenu

  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Nastavim snizovani bodu o 10% kazdy mesic.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    Jak to teda funguje na střílecích? Nevidím žádný rozdíl v % že by se ubíralo. Já teda osobně v tom žádný problém nevidím, že by se tam mělo něco řešit, či ubírat. Mě osobně trvalo dost času se dostat do topky, takže bych byla nerada, kdyby se mé úsilí nějak kompromitovalo :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Tak k tomuto se rád vyjádřím...
    Jsem jednoznačně už pro reset ranku, na MEGAPUBU. protože hráči jsou už někde mezi 110 000 - 150 000 a zas tak tolik už tam nehrávají... Pokud se připojí na server nováček, tak při aktivním hraní se dle mého dostane na 1. místo tak za 1-3 roky, což je šílené. Když to vemu na svém příkladu, hraji celkem aktivně na mega pubu, mám celkem dobré skore a mám ted nějak 34000 a abych se dostal na prvního, potrvá mi to asi tak rok.... dle propočtů
    Jak by ale řekla má kamarádka britny " snažím se o to tak dlouho " abych se tam dostala...ale rank původně vznikl se záměrem, aby se úkazala výkonost hráčů za určitě období a ně aby rank byl dokonce života, vždy to u ranku tak bývalo, že jsi nahrál a pak se smazal, zažil jsem to několikrát, ale to k tomu patřilo, jestli chci být aktivní, tak budu hrát i novej rank a pak se smaže a pak zase budu hrát novej..

    Co psal naposled kotel, tak rank se o 10% nesnížil, alespoň jsem si toho nevšiml..

    Jsem buď

    1: 100% vynulovat rank a začit od nuly na období cca 1 rok a pak zase nulovat
    2. snízit rank o 90% aby se nezměnilo pořadí, ale měli šanci i nováčkové

    Navíc se mi na MEGAPUBU nezdá, že když mě zabije hráč, kterej je hooodně podemnou, dostane více bodů ..
    A další věc, co nováčkům ubližuje - když je zabije někdo z přední přičky, odečíta jim to -3 body, což je šílenost :(

    Chtěl bych brirny poprosit, prosim mysli i na ostatní a ne jenom na sebe :(

    Vždyť i nováčkové by se rádi chtěli dostat do ranku :(
    Naposledy upraveno SENO; 05-04-14 v 20:05.

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    Na ranku záleží na 2 věcech:
    a) mít skill
    b) dostatek času

    Podle kills a deaths co máš jsi průměr. Nahráno máš jen 6d. Takže nemůžeš potom čeekat zázraky žejo Se podívej na hráče v topce, kolik do toho investovali hodin, stejně jako já abych se někam dostala :D Jinak snížení o nějaké % je podle mě blbost. Protože to nezmění na tom, jak ti pod náma hrají, jak to umí a kolik na to mají čas. Je tam opravdu nízké % hráčů co nějakým způsobem hrají na ten rank.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Reset ranku

    Ja naprosto súhlasím so SENOM, na servery som celkom nová, a jak sa snažím tak sa snažím tých vpredu dobehnem asi až v dôchodku :((

  12. #27
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Na ranku záleží na 2 věcech:
    a) mít skill
    b) dostatek času

    Podle kills a deaths co máš jsi průměr. Nahráno máš jen 6d. Takže nemůžeš potom čeekat zázraky žejo Se podívej na hráče v topce, kolik do toho investovali hodin, stejně jako já abych se někam dostala :D Jinak snížení o nějaké % je podle mě blbost. Protože to nezmění na tom, jak ti pod náma hrají, jak to umí a kolik na to mají čas. Je tam opravdu nízké % hráčů co nějakým způsobem hrají na ten rank.
    c) pokladať bombu a nechať ju buchnúť = 29bodov

    Ak niekomu nevyhovuje rank celkovo tak sa to dá v kľude nastaviť aj za posledný mesiac, týždeň a po dňoch
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...a&rank_type=-2 - za mesiac
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...a&rank_type=-1 - za týždeň

    Pokiaľ viem tak hráči na mp radi hrajú na rank a znamená to pre nich aj úspech keď poskočia zo 40 pozície na 39.

    E: Keby niekto nevedel ako to nastaviť tak tu je obrázok:
    Naposledy upraveno Beat; 05-04-14 v 20:28.

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Britny, několik stovek mých smrtí vzniklo převážně AFK(což mi rank nesnižuje) nebo tím, že se snažím jít často do slabšího týmu a mám to tím pádem těžší, což mi sice rank neubírá, a ani nepřidává, takže prosím nesuď zda podle zabití:kills jsem nějakej průměr, myslím si, že na serveru podávám velmi slušné výkony a to pravidelně, jaká koliv strana a mapa. X hráču, hraje lépe, než lidé co jsou v topce, takže není potřeba aby % změnilo jak hrají, ale to, že se mají šanci dostat do topky

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    [QUOTE=Beat;266340]c) pokladať bombu a nechať ju buchnúť = 29bodov

    Ak niekomu nevyhovuje rank celkovo tak sa to dá v kľude nastaviť aj za posledný mesiac, týždeň a po dňoch
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...a&rank_type=-2 - za mesiac
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...a&rank_type=-1 - za týždeň


    Díky moc beate za tento příspěvek - ani jsem nevědel, že se to dá takhle vyfiltrovat
    Takže zde se na ty linky britni můžeš kouknout, kde hraju aktivně bez AFK, kde se opravdu snažím a nepřijde mi, že je to průměr.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    V těch linkách je i jasně vidět, jak se nejlepší hráči s průměrem 13000 za měsíc mohou dostat na první místo, tak to je při nejmenším 10 měsíců v kuse, aby byli furt mezi prvníma a ten co je v topce těch 10 měsíců nehrál vůbec a to prostě není přípustné

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •