Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 100

Téma: Reset ranku

  1. #31
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    beate, kdybych měla počítat za co všechno se dávají body, tak tu mám celou abecedu :D Já udala jen ty dva hlavní důvody. To bodování je věc druhá. Nebo se zaměřit na to bodování, než nulování. SENO prostě když něčeho chceš hrozně moc dosáhnout, tak toho dosáhneš. Já bez nulování, ubírání, se slabším týmem či silným sem tam kde sem ted. Prostě nulovat rank je kravina.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Ne britny, to bylo k tomu, že jsi napsala že jsem průměrný (moc dobře víš, že tomu tak není) hráč na základě kills:deaths, tak jsem ti vysvětloval, kde se moje deaths vzali. Pro to nechat rank, jsi dle mého pouze ty... Ale jak jistě víš, z 1000 serverů se na 1000 serverech rank nuloval, nevím proč si toho tak velký zastánce, tak se to vynuluje no.. čas máš furt, tak si rank v klidu nahraješ znova

    Ano nemám problém dosáhnout top 10, ale nechci za 2-3 roky třeba....
    Naposledy upraveno SENO; 05-04-14 v 20:37.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    beate, kdybych měla počítat za co všechno se dávají body, tak tu mám celou abecedu :D Já udala jen ty dva hlavní důvody. To bodování je věc druhá. Nebo se zaměřit na to bodování, než nulování. SENO prostě když něčeho chceš hrozně moc dosáhnout, tak toho dosáhneš. Já bez nulování, ubírání, se slabším týmem či silným sem tam kde sem ted. Prostě nulovat rank je kravina.
    Ano s tím rankem jsi tam kde si, pokud se nepletu, začínala si na nulovym ranku celkově nebo s minimalnim rozdilem na top, protože rank byl celkem čerstvej a nebyly tam temer žádné rozdíly, takže sis za tu dobu toto mohla v klidu nahrát, ale ted zas nechces dát šanci novým hráčum, kteří by třeba hráli také od nuly... s minimálním rozdílem na top a ne rozdíl 1-2 let hraní a 150000 na prvního

  4. #34

    Odpověď: Reset ranku

    Ten rank se mi taky nelibi,hraju na megapabu casto,ale abych dosahl top tak to to vidim jeste na nekolik let. Jsem jednoznance pro nulovaní.

  5. #35
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno SENO Zobrazit příspěvky
    Ano s tím rankem jsi tam kde si, pokud se nepletu, začínala si na nulovym ranku celkově nebo s minimalnim rozdilem na top, protože rank byl celkem čerstvej a nebyly tam temer žádné rozdíly, takže sis za tu dobu toto mohla v klidu nahrát, ale ted zas nechces dát šanci novým hráčum, kteří by třeba hráli také od nuly... s minimálním rozdílem na top a ne rozdíl 1-2 let hraní a 150000 na prvního
    S tím rankem co sem začínala já, tak kluci v topce pomalu dosahovali 100k takže tu nepiš, že se rank nuloval a byl čerstvý, dost lidí sem předběhla a navíc tys tu ani mám takový pocit moc nehrál, když sem já začínala. rank se neresetoval dlouho, takže i já to měla těžké a pořád mám :)) a brečím snad at se vynuluje? Třeba na d2 only .. ne :D říkám až budeš mít odehráno to co já kolem 20h tak pak budeš v topce :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    myslíš kolem 20 dní? :) ano to budu, ale to píšeš, uplně zbytečně, myslím, že jsme ti tu jasně ukazali na prikladu aktivniho hrani 13000bodů za měsíc , že na top se konkrétně já dostanu za 10měsícu minimalne, přičemž musím udržet výkon a nikdo z topky nebude hrát. Jak říkam, jsi jedina ty PRO, kdo chce nechat rank, protože se mu to nechce dělat znova. A nevím, zda brečíš, ale já rozhodně ne ... Jen vyjadřuju svůj názor na nulovani ranku...

  7. #37

    Odpověď: Reset ranku

    Som za reset ranku aj na w3ft , 1 ma asi 150000 bodov, a ty co tam pridu, novacikovia sa nemaju sancu dostat do topky alebo aspon top 100. Ja osobne som sa dostal na 84 miesto, a nieje to koli tomu aby som bol 1 ale uz je to blbe ze v topke su stale ty isty a nikto iny s tam nedostane. Som za reset ranku na MP aj na W3FT.

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Přesně, hezky řečeno: Nový i ti co jsou nad top 50 se v této době nemají šanci dostat do top, pouze pokud by nehrali ti v top, protože kdyby je měli předběhnout při aktivním hraní, tak to může trvat klidně 5-10 let. udělal bych prostě celkovej RS ranku na všech serverech, at se hraje od znova a za rankem se udělá tlusta cara na urcitou dobu treba rok- dva, kde se pevne stanovi datum dalsiho nulovani ranku, myslim si ze to serverum prospeje a ozivy...
    Naposledy upraveno hofy; 05-04-14 v 22:42. Důvod: OT rozdělen

  9. #39

    Odpověď: Reset ranku

    Ja souhlasim s resetovanim.
    Hraju tam docela casto a snazim se, ale maximalne se dostanu jen do top100.
    Rad bych se dostal nekam vys, ale nemam sanci, protoze je obrovskej rozdil v bodech a nekteri z tech top ani nehraji.

  10. #40
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno LesniPlod Zobrazit příspěvky
    Ja souhlasim s resetovanim.
    Hraju tam docela casto a snazim se, ale maximalne se dostanu jen do top100.
    Rad bych se dostal nekam vys, ale nemam sanci, protoze je obrovskej rozdil v bodech a nekteri z tech top ani nehraji.
    to ako kde hras docela casto? v niektorych pripadosh ani reset nepomoze
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #41
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Hraje celkem často na MP

  12. #42
    Nováček (GustaF o_O) Avatar uživatele Passion.
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    187

    Odpověď: Reset ranku

    Určitě jsem taky pro reset, jelikož se už nedá dostat to top 10.
    I walk slowly, but i never walk backward. - Abraham Lincoln

  13. #43
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno SENO Zobrazit příspěvky
    Hraje celkem často na MP
    a pod ktorym nickom? lebo na lesnyplod tam nie je ani tuk

    Citovat Původně založeno GustaF o_O Zobrazit příspěvky
    Určitě jsem taky pro reset, jelikož se už nedá dostat to top 10.
    co by sa nedalo... viac sa snaz :D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Reset ranku

    Rizek. Pixel nebo tak nějak to má :D

  15. #45
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    Každou chvilku má jinej nick, tak se ani nedivím, že se tam nemůže dostat heh
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •