Zobrazit výsledek ankety: Chcete aby byla možnost plantnutí bomby za furieny

Hlasující
55. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano chci.

    20 36.36%
  • Ne nechci.

    33 60.00%
  • Je mi to jedno, nevím.

    2 3.64%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Přidat možnost plantu za T?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mr.Socks
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    12

    Exclamation Přidat možnost plantu za T?

    Zdravím všechny spoluhráče, dneska bych vám rád představil svůj návrh o přidání C4 neboli plantovaní za team furienů.
    Nejdříve bych chtěl shrnout pro a proti tohoto návrhu...a ještě než začnu tak bych chtěl upozornit že je to můj subjektivní názor a vy se jím nemusíte řídit při hlasovaní v anketě
    Pro: Podle mého názoru by přidání možnosti plantu hru udělalo záživnějši a svižnější, také by do hry přivedlo další možnosti taktizace a celkově by hru zrychlil a pro hráče, kteří hrají na rank přídá další možnost získání bodů..
    Proti: Jednoznačně největší proti je zvýšení campu a s tím souvisí i zvýšený počet nadávek což je asi největší problém poté by se hral zredukovala na půlku mapy (planty), mužou se najít i takový co naschvál neplantnou a celá hra furienů v háji...

    Víc věcí mě nenapadá takže se o svoje názory podělte

    PS. Za gramatiku neručím :)

  2. #2

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    som PROTI

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Jzs, tak to vyjadri v ankete a zbytocne tu nepostuj hovadiny...

    A k teme :

    Uz teraz je to s tym kempom neznesitelne a ako by to vyzeralo potom ? o.O Vid. napr. textura na dust2_2006 tam by bolo tolko texturantov zakempenych... a velice pochybujem zeby to jedinec ktory by sa rozhodol defuzovat bombu aj prezil. 2 mudrejsi furieni by hodili na plant HE a bolo by vymalovane.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Boha tohle snad ne. CT budou kempit na plantech ještě víc jak teď a T si budou kempit u bomby, nahází tam HE a je po prdeli.. Pro mě by to nebyl žádný požitek ze hry, a kdo tohle chce ať si de na "GayShites"..
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  5. #5

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Jeden den bola na furienoch bomba kvoli bugu, moc to nefungovalo, lamal som si hlavu nad tym, ako by to mohlo fungovat lepsie (kedze to bol naozaj bug, nic nebolo nastavene, bomba buchala velmi rychlo a furieni to mali lahke) no neprisiel som na jedine riesenie, ktore by nezmenilo cely mod tym zlym smerom...
    S bombou by ten furien nebol to, co teraz a podla mna je to takto OK

    Ak by si tu bombu chcel, skus napisat konkretne riesenie, ako by bomba fungovala, ako dlho by tikala, ako by sa defusovala atd. totiz za normalnych okolnosti 1 CT sam bomby neodkaze defusnut... zabili by ho

    Ale som skor proti

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele sTr3s
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Furien;
    Příspěvky
    151

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Jsem taky proti, ​hlavně kvůli kempu na plantu..a jak píše Virpo, tak kvůli bugu tam bomba už byla a nefungovalo to..-_-



    „Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“

  7. #7

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Určite Proti... jak už piše stres a virpo,bomba tam byla a všetko sa tam dotentovalo..
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.

  9. #9

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.
    Kotle,už sa pridalo když si kupiš sk,je ťa vidieť.. to omedzilo campeni a to podľa mna uplne stači.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.
    Tenhle nápad se mi docela líbí náhodou tohle bych hrál rád.

  11. #11

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Na furiene teraz netreba nič menit, podla mna.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Citovat Původně založeno hauss Zobrazit příspěvky
    Tenhle nápad se mi docela líbí náhodou tohle bych hrál rád.
    přidávám se, nebylo by to o nudném zabíjení, ale i o mrštnosti a rychlosti..

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  13. #13
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Citovat Původně založeno Likan. Zobrazit příspěvky
    Jzs, tak to vyjadri v ankete a zbytocne tu nepostuj hovadiny...

    A k teme :

    Uz teraz je to s tym kempom neznesitelne a ako by to vyzeralo potom ? o.O Vid. napr. textura na dust2_2006 tam by bolo tolko texturantov zakempenych... a velice pochybujem zeby to jedinec ktory by sa rozhodol defuzovat bombu aj prezil. 2 mudrejsi furieni by hodili na plant HE a bolo by vymalovane.
    To by aspoň bylo banů. :3

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Řeknu takhle zbytečné už cokoliv na furieny přidávát za T když zkušený hráči vezmou SK tak za 30 sekund + - všichni CT mrtvý záleží podle toho kdo je v týmu jestli samý Kempeři či Rusheři ... takže nevím no.

    E:Max. dát tu bombu jako normálně čas bych dál 1minutu - na zkušební dobu tak 1-2 týdny a pak tady na fórumu založit Hlasování nechat bombu či ne :)
    Naposledy upraveno Killer Bee; 25-03-14 v 20:22.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Přidat možnost plantu za T?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.
    To je riadna pecka.O toto by sa mala spraviť anketa a nie blbosti :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •