Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 74

Téma: Dotaz (žádosti o práva)

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Já myslím VIP nejsem, tak ješte musím rozbít prasátko mno :()
    VIP jinak absolutně nic nezmění ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #32
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Včera jsem si projížděl stará vlákna v admin fóru krátce předtím než vzniklo toto a v náboru narazil právě na posty ze začátku 2013, kde se dlouho řešilo, že v žádostech se příliš spamuje, tak jak to teď začne znovu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post265571 (EDIT: post byl jiz smazan)
    Přitom doteď měl nový post v žádosti většinou význam (krom "Díky" žadatele za každou odpovědí, flamy nepočítaje :-).
    Navíc každému hráči, který k tomu měl něco skutečně věcného tam byl jeho komentář přes někoho postnut (případně přes Zoyera každý komentář :D )
    Spameři jako Bager budou stále psát všude, kde jim to je umožněno, každý post se počítá a ke všemu mají co říct. Žádosti se tím znovu víc znepřehlední a míň adminům se bude chtít to vůbec pročítat a Charon bude muset číst 2x tolik balastu než teď, než se mu podaří žádost uzavřít.
    Btw nezůstáne jen u postu spamera, někdo na něj zareaguje a vlákno se opět ubere jiným směrem.

    Pokud jít mimo adminy souhlasím s Britny: white list. Bez zatěžování Kotlova P.O.BOXU, ne na vlastní žádost, ale v případech kdy to má opodstatnění (jako u zasloužilých exadminů, jak je tomu teď).

    Vyhuntění "stálý členové" s VIP jste povoláni do akce! Kde je TRAVA? Ten si toho ještě nevšiml?
    Naposledy upraveno dhaaqu; 02-04-14 v 09:59.


  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Dhauč nejprv zamedme před svojím prahem řekni mně kolik posledních tvojích postů si myslíš že bylo přínosných ..
    Někdy se škrábu na hlavě, pak se poškrábu ješte jednou podívam se na sebe do zrcadla a ptám se jestli si ze mně neděláš prdel a nehuntíš taky nahodou posty..
    Jen abys neřekl že rýpu jen do tebe o tom jak se modrásci dementně zachovali i chchčka bych mohl napsát klidně slohovou práci, ale říkal jsem že to moc rozebírat nebudu ,,
    Běda jestli to nějakej barevnej darebák vyprovokuje a nám pak bude možnost psát do žádosti odebrána..
    Každopadně za chovani ostatních nemůžu tudiž mě nechodtě vyčítat že jsem debil proč jsem to vůbec chtěl zkusit ješte jednou ..
    Ja jim do palic nevidim proč píšou co píšou :/


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Súhlasím s Narutom. Myslím si, že do žiadosti by mali písať len admini, ktorí sú tu už nejaký ten piatok a daný server majú úplne pod palcom...
    Nesúhlasím tiež s kopírovaním správ členov adminmi aj keď by som to zasa až tak netrestal ako Naruto. Admin by mal posunúť ďalej správu len vo výnimočných situáciach, kedy táto správa obsahuje dôležite poukázanie na vážnejší prečin proti tomuto portálu daným uchádzačom. A to s VIP je podľa mňa dosť nefér voči bežným členom. Buď to dajte len pre adminov alebo pre všetkých a nie žiaden stred...

  5. #35
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Súhlasím s Narutom. Myslím si, že do žiadosti by mali písať len admini, ktorí sú tu už nejaký ten piatok a daný server majú úplne pod palcom...
    Nesúhlasím tiež s kopírovaním správ členov adminmi aj keď by som to zasa až tak netrestal ako Naruto. Admin by mal posunúť ďalej správu len vo výnimočných situáciach, kedy táto správa obsahuje dôležite poukázanie na vážnejší prečin proti tomuto portálu daným uchádzačom. A to s VIP je podľa mňa dosť nefér voči bežným členom. Buď to dajte len pre adminov alebo pre všetkých a nie žiaden stred...
    Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? To je to isté ako nonVIP useri na fóre. Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin. Podľa mňa je to totálne zbytočné a len sa to komplikuje (to je asi nová moda všetko komplikovať), lebo ak má nejaký user niečo podstatné proti danému uchádzačovi, tak mi môže napísať PM, tak ako to je už asi 3 roky. Lebo povedzme si na rovinu, nejaký hoc aj extraVIPgigaUser tam môže dať svoje požehnanie danému žiadateľovi, jeho post bude mať výpovednú hodnotu 000,0 kedže nebudem ani vedieť vlastne kto mu dal "pro". To si sem hocikto môže nahnať 20 spolužiakov nech mu popalčekujú žiadosť, napíšu 20 "som za" a ..... niekto na neho nájde, že tu má 2 bany... Aký to má teda význam vlastne?... To sa musí stále niečo meniť čo funguje? Doteraz tu bol bordel kde sa chytili admini v 1 zo 100 žiadostí, takto mám obavy, že bude bordel v 1 z 3 žiadostí...
    Naposledy upraveno Charon35; 01-04-14 v 22:52.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    neřešte to zatím je to ve zkušební době teda pokud lidi budou blbí tak se to prostě zruší ..
    já myslím že stejně cháron nebude brát hodnotu například apachova postu a nějakeho csvipkilera na stejno ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Mozno by na sprehladnenie pomohlo kebyze sa moze kazdy admin vyjadrit len raz. Napise ci je PRO alebo PROTI a strucny komentar preco sa tak rozhodol. Haf baf, ziadne zbytocne hadky co a ako. A hracom to umoznit cez admina, ktory by posudil ci je komentar k veci alebo typu: som pro, je to fajn chalan.

  8. #38
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    neřešte to zatím je to ve zkušební době teda pokud lidi budou blbí tak se to prostě zruší ..
    já myslím že stejně cháron nebude brát hodnotu například apachova postu a nějakeho csvipkilera na stejno ..
    Tak hádam nebudeš prirovnávať apača k nejakému userovi čo tu má 2 príspevky... Ide mi o takých, čo sem len prídu "aha žiadosti určite chcú vedieť čo si o tom myslím aj keď ho nepoznám"...
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Mozno by na sprehladnenie pomohlo kebyze sa moze kazdy admin vyjadrit len raz. Napise ci je PRO alebo PROTI a strucny komentar preco sa tak rozhodol. Haf baf, ziadne zbytocne hadky co a ako. A hracom to umoznit cez admina, ktory by posudil ci je komentar k veci alebo typu: som pro, je to fajn chalan.
    Toto som písal v AF už 100 krát, sú tam tuším 2 vlákna na to.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #39
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin.
    Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.

  10. #40
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.
    Ony se ty hlasy taky tak berou, nejde o výsledný počet pro a proti kolik uchazeč dostane.
    Segregace v rámci AT by nic nepřinesla, naopak je dobře, že nový admin je příslovečný rytíř u kulatého stolu :-). V případech, kdy přehršle spamuje, beztak dostane deku od ostatních a přestane :-). Vojenské hodnosti jako jinde potřeba nejsou.


  11. #41
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.
    Tak to je jasné a prirodzené, že názor takého Buucka na nejakého strilacieho žiadateľa bude mať väčšiu hodnotu než nejakého novo nabratého Furien admina (len príklad). Ale toho admina aspoň trochu budeme poznať a bude "preverený". To u nejakého usera z Hornej Dolnej Lomnej nebude možné, aby sme najskôr zisťovali kto to je, či tu nemá multiaccount a potom hodnotili vecnosť jeho príspevku. Toto mi príde úplne zbytočné.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #42
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno b. Zobrazit příspěvky
    Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni
    Citovat Původně založeno b. Zobrazit příspěvky
    Presne, každý má právo vajdriť sa...
    Kotle ok. :-)
    lol, pobavil si....tím, že máš během pár minut odlišný názor. To bude asi, když hned změníš názor kvůli tomu, že to napsal Kotel.

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    nováčci admini by měli minimáně půl roku počkat, než budou psát do žádostí. Většina z nich tam nevědomě přispívá bezvýznamné pro protože mají pocit, že výsadu kterou si zajistili musí nějak poslat dál a soucítí s žádajícími. Soucit nemá u admina co dělat. A admini, kteří například daný mod nehrajou by měli psát pouze zda jim hlásí či ne. Je samozřejmě možné že hraje a hlásí i jnde.
    souhlasím..možná, že rok

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Povolim to pro vip.
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Néé to je blbost, tu má VIP kde kdo.
    To by šlo přes Forum vip..(aktualizace vip 1měsíc, 2?)..pouze už by se vyjadřovali ty co mají o to zájem :-)

    Citovat Původně založeno b. Zobrazit příspěvky
    Mám 15 :-)
    Hmm, zbytečný hunt postů kvůli věku. To si mohl připsat k něčemu co by bylo k tématu.

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Tipuju zítra do 12 tam už někdo napíše totální kravinu.
    lol

    občas bych připsal něco k těm co si myslí, že má herní skill (post 14) něco stejnýho jak admin skill..co tenhle dotyčný už má nahlášeno na forku několik cheaterů.

    K těm přičítáním postů by se to mohlo omezit jen pro sekci Counter-Strike 1.6 servery a vypnout to pak pro sekci v žádostech o práva. Anebo jen přičítání postů při hlášení cheaterů.


    Závěr: k tématu souhlasím s Britny, Kotlem a nebo Narutem. Herní vip má každý ale forum vip pro psaní do žádostí už by neměl každý a tam už by si to koupili jen ti dotyčný co by tam zrovna něco chtěli připsat. Nebo to jen povolit na zkoušku těm co tu jsou těch půl roku. :-)

  13. #43
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Som zasadne PROTI, ziadne decka sa tam nemaju co vyjadrovat
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #44
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? To je to isté ako nonVIP useri na fóre. Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin. Podľa mňa je to totálne zbytočné a len sa to komplikuje (to je asi nová moda všetko komplikovať), lebo ak má nejaký user niečo podstatné proti danému uchádzačovi, tak mi môže napísať PM, tak ako to je už asi 3 roky. Lebo povedzme si na rovinu, nejaký hoc aj extraVIPgigaUser tam môže dať svoje požehnanie danému žiadateľovi, jeho post bude mať výpovednú hodnotu 000,0 kedže nebudem ani vedieť vlastne kto mu dal "pro". To si sem hocikto môže nahnať 20 spolužiakov nech mu popalčekujú žiadosť, napíšu 20 "som za" a ..... niekto na neho nájde, že tu má 2 bany... Aký to má teda význam vlastne?... To sa musí stále niečo meniť čo funguje? Doteraz tu bol bordel kde sa chytili admini v 1 zo 100 žiadostí, takto mám obavy, že bude bordel v 1 z 3 žiadostí...
    Tak já ti řeknu proč :)

    Nestává se to často, ale i ty jsi měl jednu takovou příhodu, že jsi se slitoval, dal jsi člověku práva, a ten hned druhý den začal psát do žádostí přesně s pocitem, že musí někde udělat dobro, které mu přišlo shúry. (pokusím se to najít a dát odkaz) Noví admini mají zakalený úsudek. Jediná jejich práce by měla být banovat na serverech a tím si zasloužit pozici. Ne hledat, komu můžou pomoct, když jim samotným bylo dáno...

    Když tě v kmenu udělaj náčelníkem, nestaneš se členem rady stařešinů. A podobně nebude z tebe veterán, jenom proto, že budeš starý voják. Můsíš si to vysloužit strádáním na bitevní poli.

    Vezmu to naopak.. Měl by sis vytipovat pár lidí, kteří by do žádostí neměli přispívat vůbec, ať už jsou to admini, nebo ne. Jako "je to fajn kluk, hráli jsme spolu pár gatherů a hlásí mi, je to v pohodě týpek" je sakra málo pro to, aby dal někdo někomu PRO.

    S úctou k tvému postu náboráře se poroučím.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Som zasadne PROTI, ziadne decka sa tam nemaju co vyjadrovat
    To je nám celkem jedno, momentálně je to schválene ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •