Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    Ahoj, mám následující problém:

    svůj save ze světa (survival mód) 1.5.2 jsem si převedl do novýho spouštěče pod 1.7.2.

    všechno se v pohodě aktualizovalo, jdou vyrábět vodítka, běhaj tam minizombie, spawnujou se nový biomy, v truhlách sem našel brnění na koně....

    ale nespawnují se mi tu teď 3 druhy mobů- zelený skákací krychle (co se spawnovali v bažinách), koně a ani osli, a to sem prošel nový území kde sem dřív nebyl, snad o rozloze 3000x3000 a každej ten biom kde se mají spawnovat jsem prošel snad 3 už ty biomy a nikde ani mob :I

    Any ideas čím by to mohlo být? Případně triky, jak si v survival koně vytvořit? :I

    (když spustim novej svět, tak tam koně normálně jsou...ale nechci to hrát odznovu, mam v tom sejvu nahráno stovky hodin)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    Nejspíše bude problém v tom, že je seed starý. Ale v nově vygenerovaných biomech by být měli. Ale také nejsou všude! :)

    Jinak pokud chceš koně, dej nastavení, tam vytvořit server po LAN. Pak ti půjdou příkazy do chatu. Napiš /gamemode 1 a vem si spawnovací vajíčka. Spawni si koně, pak zas dej /gamemode 0 a hraj dál :)

    Jinak skákací krychle (slime) se spawnují jen v bažinách a to ne vždy. Pak se spawnují jen v určitých chuncích. (chunk= 16x16). Ale od úrovně 40 dolů. Tyto "slime chunky" si najdeš na netu.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    Nejlepší je otevřít si multiplayer a připojit se na náš server
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Ikosan
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    56

    Odpověď: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    Problém je jednoduchý dřív si hrál na seedu kde nebyli dřív kone a oslove proto musíš znova vygenerovat planiny kde se budou spawnovat bohužel to tak je ;)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    Citovat Původně založeno Ikosan Zobrazit příspěvky
    Problém je jednoduchý dřív si hrál na seedu kde nebyli dřív kone a oslove proto musíš znova vygenerovat planiny kde se budou spawnovat bohužel to tak je ;)
    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    ale nespawnují se mi tu teď 3 druhy mobů- zelený skákací krychle (co se spawnovali v bažinách), koně a ani osli, a to sem prošel nový území kde sem dřív nebyl, snad o rozloze 3000x3000 a každej ten biom kde se mají spawnovat jsem prošel snad 3 už ty biomy a nikde ani mob :I
    To mu nepomohlo :) Mělo by to fungovat, to už sem taky psal, ale píše, že mu to nejde. ;)

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: žádní koně a zelenáči (offline hraní)

    ach jo, uz dvakrat sem tu psal podrobnou odpoved a podelanej mobil mi to smazal, potreti uz na to nemam nervy tak jen ve zkratce diky za rady uz to mam celkem vyreseny a na online uz hrat nechci pac tam vzdycky stravim hodiny a ono se to pak resetne :P

    E: tohle sem stvořil včera, kdo se nad tím chce pousmát :D https://www.youtube.com/watch?v=7_DfmHPoN-0
    Naposledy upraveno BiA Fz; 19-04-14 v 09:47.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •