Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Komp me total j*** pls help

  1. #1


    Exclamation Komp me total j*** pls help

    Dnes mi prisel "new" PC a hned zezacatku me zacal jebat tim ze mi tam nejde nic instnout.Ma Intel pentium 4,1 GB Ram,160 GB HDD,Integrovanou grafarnu.....A to co je podle me za pricinu nefunkctnosti Win 2000...Porad mi pise nejde tohle nejde tamhlto a ted mi nejde ani instnout CS..Napsalo mi to ze se to nepodarilo propojit s kernel.

    Hodil bych tam XP ale mam strach o ovladace.
    A navic ten XP je nelegal takze potrebuju crakc kterej sem hledal ale nikde neni....

    Ale opravdu max. se bojim o ovladace...nerad bych ten PC nejak skurvil....
    Pls Help
    Zustanou tam ty ovladace po preinstalaci?

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    Jak preinstalis winy na XP, tak budes muset i ovladace novy instalnout. Jestli to chces kutit, poslu ti vecicku na legalizovani XPcek.

  3. #3


    Re: Komp me total j*** pls help

    Z 98 jsem to hodil na XP a zadby ovladace sem nemusel instalovat

  4. #4
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    Asi budes formatovat disk, to ti taky doporucuju, a potom ty ovladace nebudou nainstalovany. Vsechny data se ti smazou. Tady najdes jak na to a jestli to budes kutit, ovladace ve vetsine pripadu nejsou problem. Vsechno se da najit a ja ti ty XPcka zlegalizuju.

  5. #5


    Re: Komp me total j*** pls help

    Apach ses hodnej a mam jeste jeden dotaz....ovladace se budou muset stáhnout na co vsechno?Na grafiku?Zvuk?Procesor?DVD rom?
    Moc tomu nerozumim

  6. #6


    Re: Komp me total j*** pls help

    Chci aby vse fungovalo jak ma a navic kdyz sem se koukl do dxdiag tak je tam directX7...Ja vim starý....ale když to preinstalujem nebudem tam muset dat novejsi directy?Ja mam pocit ze u ni je 7 max.
    Prosimpomoz!!Sem ve ztresu ze jsem koupil sit a vratit uz ho nemuzu...(udelal jsem tam mali upravy)

  7. #7
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    No ovladace budes muset stahnout na desku, kde by melo byt vsechno(sitovka, zvukovka jestli je integrovana, atp...), jinak na grafiku taky budes muset stahnout ovladace a na vsechno co mas pripojeny, jako mys, klaveska, pokud jsou to nejaky jiny nez standartni a tiskarna a podobne. Jinyk jsi koupil peknej smejd, ale nasel bych mozna nejakou GK, kterou bych mohl postradat a mela by podporovat DX 9.

  8. #8


    Re: Komp me total j*** pls help

    Je toho moc....ja tam ten win 2000 necham...ale nechapu proc mi to haze hlaseni kdyz si chci instnout explorer 7..Napise mi to ze kraptograficka sluzba neni podporovana...atd...nwm proc to nejde...ja mam grafarnu....ati raedon 9250 jenze problem je ze je jinak stavena....Je to tenhle PC http://www.superlevnapc.cz/index.php?zb_id=116....uz chapes?...Me jde predevsim o filmy a net...o CS mi az tak zase nejse...
    Naposledy upraveno znedlob; 16-12-10 v 20:31.

  9. #9
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    tak zajdi na windows update a mrkni tam, co ti to da na stahnuti

  10. #10


    Re: Komp me total j*** pls help

    Nemuzu kvuli tomu ze tam je explorer 5 me to tam nepusti...a z jiným prohlizecem mi to nejde...
    Je to shit mislim ten win..PC je v poho..

  11. #11


    Re: Komp me total j*** pls help

    Ale jinak je v poho.....filmy jdou plinule ...youtube taky....opera slape jak hodinky,,,,pozadi z win7..:D

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Re: Komp me total j*** pls help

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Jak preinstalis winy na XP, tak budes muset i ovladace novy instalnout. Jestli to chces kutit, poslu ti vecicku na legalizovani XPcek.
    funguje ? sem dřív taky zkoušel na starym noťasu je legalizovat a nic nefungovalo , ani v nouzovem režimu

  13. #13
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    Tak zkus na stahuj.cz stahnout explorer 7 nebo 8 nebo co je ted za verzi. Mrkni, jestli podporuje i win 2000 a instaluj ho.

  14. #14
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Komp me total j*** pls help

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    funguje ? sem dřív taky zkoušel na starym noťasu je legalizovat a nic nefungovalo , ani v nouzovem režimu
    Na XP mi to slape jako hodinky, zrovna dnes jsem aktualizoval system.

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Komp me total j*** pls help

    Sedly to si ako kvôli filmom kupoval nový PC? Čo na ňom chceš ešte robiť? Ak len čumeť na filmy a surfovať po webe, tak na tvojom mieste by som preinštaloval Win. Od XP ich tak skonili, že to neni normálne. Ak sa bojíš o ovládače, tak existuje Driver Detective (ale neskúšal som ho, nemal som za potreby), ten by ti teoreticky mal nájsť všetky drivery (alebo tie, ktoré tam niesú, alebo sa im skončila doba platnosti). Len nezabudni, že všetko robíš na vlastné riziko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •